Pereiti prie turinio
Nicole

Nuotraukų video - Slideshow

Rekomenduojami pranešimai

Na ir grazus darbeliai.Bandysiu ir as ismokti tokius filmukus sukurti.Puiki ideja-sukurti koki temini filmuka (atostogos, Gimtadienis, maudynes ir t.t.).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padariau filmuką :mirksiukas: dariau su windows movie maker, tai tikrai papraščiau nebūna :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o bandei kažką daryti?

nebandziau,tik parode kas tai per programa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o vat man parodė visai neblogą programą Windows movie maker :super: čia galima nuotraukyčių šou daryti. galima uždėti muziką ir sukrauti norimas nuotraukytes, na ir gaunasi filmukas :lol: dar pati nebandžiau, bandau siųstis ir tada jau kibsiu į darbą... bet atrodė nesudėtingai :super:

Aš savo kompe irgi radau. Dabar tik mokytis dirbti su ja reikia :flower: Pabandžiau,tai tikrai paprasta ir nesunku.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju Memories On TV programa.daug efektu ,galima ideti muzika.Dabar is internetu siunciu 3D-Album Commercial Suite 3.28 programa,pagal aprasyma irgi turetu but nebloga

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as megstu su movie maker kurti filmukus ir anksciau esu pasidariusi kelis,idomu uzsiimti man su ta progamele,bet dabar ant kompo vista windows ir irgi yra tas movie maker,bet kazkas ne taip nemoku as juo naudotis,arba ta programa kitokia.nu lygtais viska darau kaip ir ant xp budavo,bet pvz nera garso jei issidedu daina kuri noriu kad grotu filmuki tai be garso,nustatymus knisau ziurejau tai su garsu viskas ok nieks neuzmutinta.nesuprantu nieko :rolleyes:


line_baby1-FF6699.gif_beg_prince-slank.gif_beg2_uni3-slank.gif_time_1163368800_time2_1225749600_text_Gabrielytei_text2_Lukui.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As naudoju Memories On TV programa.daug efektu ,galima ideti muzika.Dabar is internetu siunciu 3D-Album Commercial Suite 3.28 programa,pagal aprasyma irgi turetu but nebloga

isbandysim sita memories on tv,dekui :rolleyes:


line_baby1-FF6699.gif_beg_prince-slank.gif_beg2_uni3-slank.gif_time_1163368800_time2_1225749600_text_Gabrielytei_text2_Lukui.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.