Pereiti prie turinio
fainuolis

Klausimėlis

Rekomenduojami pranešimai

ir as manau, kad nevaidina... esu macius laisves alejoj kaip klausineja zmoniu, o juk ir rodo taio tik neteisingai atsakiusius... o kiek pries tai buvo teisingai atsakiusiu tai nezinome, gal labai daug....

ir ne vien lietuvoj tokiu yra... va italijoj, kai vyras isejo i kalnus su italais ir aptiko melyniu laukyme... na ir aisku puole valgyt... italai ziuri sako kas cia...? melynes , aiskina vyras..., o jie sako: negali buti... gi melynes parduotuvej buna.... :D

 

va tep...

 

nors tarkim prisipazinsiu, kad ne i visus klausimelio klausimus zinodavau atsakyma.... bet aisku gatvej paklausta tikrai jokiu budu neatsakineciau, nors ir buciau tikra, jog zinau teisiga atsakyma

apie italus is vis geriau nekalbet.... :doh: Isivaizduokit,vaziuoju su italu masinoj,sustojam prie sviesaforo ir jis man klausima uzduoda:"klausik,o ten kur tu gyveni,toj Lietuvoj ar yra tokie dalykai?"(ir rodo man i sviesafora) :lol: :doh: arba is kito repertuaro "o ar jusu mieste yra bankai?" na tai ka tokiam zmogui gali atsakyti :hm: :lol: ne,keisti tie italai,teko su jais bendrauti 4metus,tai nuomone apie jos liko... :wacko: nu aisku yra ir normaliu,protingu italu,kurie net zino kur randasi ta musu Lietuva!!! :lol:

 

P.s. as cia biski ne i tema,bet labai norejosi papasakot...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

si laida man tai labai labai :wacko: jau sitaip prisijuokiu, kad siaubas :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai daug laidu yra netikru surezisuotu todel nezinai kartais ka ziuri ar teisybe ar apgaule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau ,kad ši laida tikrai nesurežisuota. Ka jau padarysi ,kad tiek neišprususių žmonių. Jei manęs klaustu ir aš nežinočiau,tai ir sakyčiau,kad nežinau,o ne nesamones šnekėčiau. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi atrodo, kad nerežisuota.

Ir labai įdomi laida.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu asmenines patirties su klausimeliu .... :flower: Pasigavo pries kokius 6 metus Kedainiuose su sese. Prilipo kaip lapas ir uzklause kokiu budu buvo isrinktas karalius Mindaugas .... nezinojau, tiesiog kazka pasakiau, mano sese dar apie korupcija pajuokavo ir tiek. Tai .... jau eile metu po kelis kartus jie ta pacia laida vis kartoja, as dirbu mokykloj, tai vaikai vis karts nuo karto "Mokytoja, o mes jus per klausimeli matem..." Bado vis akis su neatsakytu paprastu klausimeliu. Matyt, jie tik kartoja senas laidas, gal nauju net nefilmuoja daugiau.

Pries kelias savaites velgi kazkokios cia krepsinio varzybos ejo per LTV, kad vienas draugas skambina ir sako, ka tik matem tave per krepsinio pertrauka ... NU... keista ....

Tokia ta mano patirtis :doh: siaip tai nemanau, kad rezisuoja, tai staigiai prigautas tikrai prikalbi zmogus visko ... :lol:


bunbunard20080201_-8_Kamilai.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na si laida tikrai labai gera pralinksmina visada :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais paziuriu klausimeli, ten nesamone izdivonus daro is zmoniu <_< mane viena kart pagavo ir uzdave kelis klausimus, klause ir reikejo po kelis kartus ta pati pasakyt, karoce surezisuota ir isrenka pacius juokingiausius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šią laidą siūlau žiūrėti,kai labai liūdna,tikrai prajuokins,kaip sakant praskaidrins nuotaiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek zinau tai papirkineja zmones, kad pasakytu klaidingai, pazekit rodo vien kaimiecius kokius, tik retai parodo kur issilavine zmones :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kiek zinau tai papirkineja zmones, kad pasakytu klaidingai, pazekit rodo vien kaimiecius kokius, tik retai parodo kur issilavine zmones :victory:

tai kad issilavine zmones tikriausiai atsakytu teisingai i uzduota klausima....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai linksma laida :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.