Pereiti prie turinio
kicule

Nuotraukos dydis prieš spausdinant

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jus nustatot nuotraukos didį prieš spausdinant? :D

Pvz., mano nuotrauka 4x6 (10x15), o kai atspausdinu, siek tiek rėmelio nukirpta :rolleyes:

jei prieš spausdinimą siek tiek redaguoju (išmeta toki langą) tai nuotrauka gaunasi norma, bet kraštai balti, juos tada nukirpti reikia :tea:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,nezinau ar teisingai darau,bet pries darydama remeli ar koliaza ,fona dabar apkerpu 4*6...O tada jau darau.Kol kas nebandziau padaryti nuotrauku,tai nezinau kas gausis...Kai padarysiu-parasysiu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visa laika ir darau 4x6 :rolleyes: bet gunasi virsus nukirptas :tea:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, Kicule, nieko nepavyks siuo atveju padaryti..Man taip pat pastoviai nukerpa, tad as visada nustatau, kad nuotraukos su baltu krasteliu butu..Arba gali pasinaudoti Zmonikes siulomu budu, darant remeli siek tiek palikti krasteli balto fono :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi jei uzdedu remeli visada padaro nuotrauka su baltais sonuose krasteliais . Bet geriau balti krasteliai, nei praeita karta parsinesiau be krasteliu sonuose baltu, tai nevisas virsus ir apiacia matosi. Vaizdelis tikrai nekoks, nusivyliai, o dar nemazai kaip tik dariau :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man zinokit dar ir nuo poperiaus prilauso :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau ir as paklausti tai koki formata tu padarytu (iremintu i remelius )nuotraukyciu reikia padaryti nes as pati namie turiu spauzdintuva ir perkeliau tas nuotraukytes i fotiko atminties kortele ikisau ja i spauzdintuva o ten man rodo kad nera nei vienos nuotraukeles tai taip ir nz ka daryti


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kristulka25, man is kortos ir nevisada rodo, geriausia tesiai is kompo spausdinti :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man irgi jei uzdedu remeli visada padaro nuotrauka su baltais sonuose krasteliais . Bet geriau balti krasteliai, nei praeita karta parsinesiau be krasteliu sonuose baltu, tai nevisas virsus ir apiacia matosi. Vaizdelis tikrai nekoks, nusivyliai, o dar nemazai kaip tik dariau :hm:

 

Nu va llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos

ir man taip buvo.

bet radau zurnale pamokele (zrnalas "foto")

nuotrauku paruosimas spausdinti.

pabandysiu sukonspektuoti straipsniuka

" Jei nuotraukas planuojate spausdinti fotolaboratorijoje, svarbus darbas-nustatyti nuotraukos dydi. Siolaikiniose fotoaparatuose naudojamos skiringu matmenu ir proporciju matricos. taigi jei pateiksite laborat. nesutvarkytas nuotraukas, nenustebkie, jog dalis nuotrauku bus apkarpytos.

tad reikia vaizdo redagavimo programoje savarankiskai nurodysite fotolaboratorijai tinkancius busmos nuotraukos matmenis centimetrais, beje tikslus matmenis yra stai tokie : 8.9x12.7cm 10.2x15.2cm 15.2x21.6cm 15.2x23.0cm 20.3x30.5cm

keiciant fotografijos dydi svarbu, kad programa islaikytu aukscio ir plocio proporcijas. taigi neisengiamai teks susiduri su situacija kai nuotrauka nesutampa su pageidaujamu popirriaus formatu. tokiu atveju patiems prireiks apkirpti vaizda arba sukurti norimos spalvos pageidaujamo formato pagrinda ir ant jo uzkloti atrinktas pausintinimui nuotraukas.

 

na o pagrinda manu susikurti moka visos.

 

na remeliu ir koliazu ir t.t. darytojoms aktualiausi siame straipsnyje (as taip manau) tikslus matmenys. nes bent jau as visada maniau kad fotolaboratorijose pateikiami pvz 10x15 buten tokie ir yra , o cia pasirodo, kad ne kad pora mm dar i sona ir dar po pora mm nuo fotiko modelio ... :geda: ir zinok tu paprastas zmogeli...

as pati dar nebandziau taip nuotrauku sutvarkyti.. bet jau kai prisiruosliu nest spausdint.. reiks visas foto susitvarkyti.. ui daug darbelio laukia :geda:


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal reiktu ne visas pertvarkyti, bet pradziai keliais pabandyti?


5_3_1167685200_4b524953545550454c495549.png

ineta.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.