Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mano draugė neištikima savo vyrui

Rekomenduojami pranešimai

jai ji taip daro reiskias ne viskas tvarkoje seimoje :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kokia be rysio situacija... ;) Gero draugo zmona, gera drauge, kuri eina na leva, ir niekaip negali to pasakyti savo draugui. Nu ne vieno nesinori iskaudinti... Bet gal jos vyras apie tai zino? Juk ylos ilgai maise nepaslepsi, gal kada ir issidave apie tai, tik jis i tai uzmerkia akis? Turiu viena studiju drauga kurio mergina akivaizdziai iesko nuotykiu su kitais vyrais, ir net nesivargina itikinamesnius pasiteisinimus sugalvoti- nesamones kazkokias nesa. O jis tuo tiki! Nors akivaizdziai faktai byloja kitka :) Keista ta meile kartais buna ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi tokia situacija, eina drauge i kaire, o vyras nemato... rodos protingas :super: kazkodel manau, kad jis leidzia jai pasiganyti, kad ramesne butu, bet nesu 100 proc tikra...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad mūsų draugų intymus gyvenimas švelniai tariant absoliučiai ne mūsų reikalas. Netaktiškai elgiasi ddraugai, kurie mus apšviečia apie savo nuotykius, ir taip pastato į keblią padėtį. Galų gale - mes nežinome, kaip kitas žmogus 9sutuoktinis) į tai reaguotų, todėl tokioj situacijoj bet kokia pozicija - tavo kaltė - pasakei nepasakei - KODĖL?

bet kokiu atveju tai visiškai ne mūsų reikalas, kišti mano galva nereiktų į kitų žmonių gyvenimą... Jei mano draugė būtų neištikima mano geram draugui.. ir dar man apie tai sakytų, tai paprašyčiau, kad apie tai nepasakotų ir kad to neaptarinėtume...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Yra atvirkštinė tema, bet turiu pagrindo sukurti naują ir tikėtis jūsų nuomonių.

Mano viena geriausių draugių yra karšta moteriškė. Ji yra mano draugo, su kuriuo aš pažįstama jau 27 m., žmona.

Ji turi draugą tėviškėje (kaip su juo bendrauja,- nesiaiškinau), prieš porą metų permiegojo su vienu jai pasisiūliusiu vyriškiu. Dabar buvo Paryžiuje ir ten "pavarinėjo" su kitu ekskursantu.

Kai ji pasakoja apie savo nuotykius, visuomet jaučiuosi kiek nejaukiai...

Žinau, kad ji savo vyru kaip sex partneriu yra patenkinta, bet vieno jo jai neužtenka...

 

Ar jūs pateisintumėte jos elgesį? Jie vedę apie 15 m., turi sūnų.

nors jei man ragus statytu tikrai noreciau, kad kas man tai pasakytu (jei zinotu), taciau pati "isskusti" neskusciau... taip sakant ne mano darzas, ne mano pupos... :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano draugu situacija tokia pati, ir as manua tai tikrai nei kieno kito reikalas tik ju paciu. jei jiems gerai tai lai eina, bet jei tai daro akivaizdziai ir skaudina mylimus zmones tada jau blogai..

Pasakyciau tiksliau paskusciau jei matyciau jog tarkim drauges vyras ar mylimasz mogus skaudinamas, o taip tai nesikisciau, juk ne veltui sakoma kol nematai sirdis neskauda


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.