Pereiti prie turinio
Snapė

Paprika

Rekomenduojami pranešimai

Na pasidalinkit receptais ka darote i? papriko.

A? tai labai da?nai darau adarytas paprikas. O kartais ir papriko mi?rain? ?iemai, bet gaila jos jau iki pirmo ?aleio nebuna lik? :doh .

Tai ra?au viena receptela adaryto papriko.

 

ADARYTOS PAPRIKOS

 

A? perku 6 paprikas, apie 600g far?o, fermentinio surio, 3-4 riekeles batono,pora svoguno, pora skiltelio eesnako, prieskoniai ir ?alumynai.

 

Paprikas perpjaunu per pus?, i?darineju, nuplaunu, sudedu a blekut?, apibarstau druska ir pipirais, ir ki?u a orkait?, ant normalios ugnies de?imeiai minueio.

Tuo metu pakepinu kubeliai(ma?ueiais) supjaustyta batona. Kitoj keptuvej pradedu kepint far?a. Kol kepa far?as susipjaustau smulkiai svoguna. Baigent kept mesytei sudedu svogunus ir dar pakepu, kol svogunai i?kepa. O ant galo aspaud?iu su eesnaskpaud?(turbut tas daiktas taip vadinas) eesnako abi skilteles.

Tada bliude sumai?au far?a su skrebueiais ir far?iruoju paprikas. Ant vir?aus u?barstau tarkuoto surio ir vel a orkait?. Kepti tol kol prades skrusti suris.

SKANAUS

 

P.S veliau galesiu akelti nuotrauka kaip tas visas patiekalas atrodo.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? darau visai kitaip.

Keptuveje pakepinu far?a, adedu svoguno, prieskonio, druskos. Paskui visa tai sumai?au su virtais ry?iais. Nupjaunu pipiro vir?o, gra?iai i?valau vido, pridedu adaro ir u?dedu pipiro vir?o.

Verdu Zepter puode. Garuose.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tro?kinu ir a?, bet truputa kitaip.

 

Irgi nupjaunu paprikos vir?o, prikem?u kepintu far?u su prieskoniais ir svarbiausia morkom. U?kem?u. Tada astatau paprikas a puoda, pripilu vandens tiek kad paprikos buto apsemtos nedaugiau nei pus?. Ir tro?kinu apie pus? valandos, ant nedideles ugnies.

 

Added:

Dar pamir?au pridurti, kad prie keptos ir tro?kintos adarytos paprikos, darau skirtingus pada?us. Prie keptos eesnakina, o prie tro?kintos su paprasta grietine.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mama ir anyta irgi tro?kina paprastam puode- jos neturi Zepter. Bet morko nededa.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks isbandyti abu receptus, vakare eisiu pirkti papriku, nes man jos ir siaip vienos valgytim patinka, o tu, Indre, galetum foto ideti, paziureti idomu, kaip atrodo, nors jau cia isivaizduoju skoni..


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na akeliu nuotraukas, kaip mano keptos paprikos atrodo.

Eia jau u?piltas eesnakinis pomidorinis pada?as

42c003776acbe.jpg

 

O eia jos dar blekuteje

42c0050588436.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vau, ir uzkretei tu skanumynu, tolokai parduotuve, lekciau is karto pirkti, labai graziai atrodo


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aeiu :geda , stengiausi :mirksiukas: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka?in koka buto galima kitoka adara sugalvoti- be mesos?

?inau, kad a paprikas var?kes adeda.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aeiu :geda , stengiausi :) .

 

 

Oi, kaip cia skaniai atrodo, reikes ir man pabandyti, niekada nesu idarinejus paprikos.Aciu Indre uz recepteli


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi, kaip cia skaniai atrodo, reikes ir man pabandyti, niekada nesu idarinejus paprikos.Aciu Indre uz recepteli

 

Kita kart kaip darysiu, pasakysiu ir atva?iuosi a sveeius paragaut. Ok?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kita kart kaip darysiu, pasakysiu ir atva?iuosi a sveeius paragaut. Ok?

Cia tai jau prisisnekejai, as tikrai atvaziuosiu ir kicule dar pasiimsiu :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.