Pereiti prie turinio
Svečias Arlene

P2P programos

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene

Naudoju eMule , beje apie ja viskas eia http://www.emule.skynet.lt/ .

Kazza nepatiko . Kitiems patinka Bit Torrent , ja galite surasti eia . DC++ eia Kokias naudojate jus ?

I? pagalbinio failo atsisiuntimo programo naudoju Getright ji eia

Redagavo Arlene

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

BitComet 0.58 Final atnaujintas vienas i? patogiausio vartoti p2p tinklo BitTorrent kliento, sukurtas greitam siuntimui didelies apimties failo 100 MB ar GB. Palaiko daug siuntimo vienu metu, disko ke?avimo mechanizma, greita nutraukto siuntimo atstatyma, proto paskirstyma, proxy serverius, greieio ribojimus ir t.t. Patogi savybe - nereikia ie?koti originalaus failo, kad prat?sti nutraukta siuntima, programa yra ma?os apimties, naudoja labai ma?ai procesoriaus resurso ir beveik be klaido.

Jei sudomino ja rasite eia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turejau Emule, bet man nepatiko :mirksiukas: . Ka?kodel man greieiau ir geriau siusdavo per Kazza. Bet, dabar sakau gal vel parsisiusti Emule :blink: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau keli metai naudoju emule. Turejau ir kazaa, ir imesh, ir bittorrent ir pan. Kazaa, tai parsiosdavo am?inai tik ne tuos failus, kuriuos siosdavau, be to da?nai virusuotus.. Tai apsistojau, manau, visam laikui prie emules. Kuo ilgiau ja naudoji, tuo daugiau parsiuneia. Kadangi, kuo daugiau duodi kitiem siostis i? sav?s, tuo daugiau pats gauni... Taigi, dabar man su ja itin gerai siuneia :pack2_thumbup[1]:

Redagavo Cyprusa

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane instaliuota Emule, taciau norint atsisiusti filma, reiketu laukti puse savaite, bandziau "Acceleration" bet irgi labai ilgai siunciasi. Ar tai priklauso ir nuo interneto? Kokia jus naudojate?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? nei per emule, nei per kazaa nesisiuneiu. Man siuneia pora menesio :blink: . ?iaip siuneiuosi i? savo serverio. Gal ir pas tave geras serveris, tai i?ten greit parsius per kelias minutes.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mes siunciames per kazkokia tai BitComet, tai :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu Emule ir Edonkey. Siuntimas letas, bet nera kitos i?eities.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na o as naudoju 2 labai geras programeles.tai flashget ir bearshare.o sep per bearshare ko reikia ta wisuomet rasi.be to tikrai greitas siuntimas:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, eDonkey jau i?tryniau, nes u?kniso laukti 2 menesiu kol kina atsios. Tai dabar instaliavau eMule ir filma atsiuneia per pus? savaites. skirtumas tikrai didelis.

girdejau, kad visai nieko yra Shareeza, tipo eMule + eDonkey. Man tai nelabai patiko, tai ir nenaudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as per Emule ir nesiskundziu :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.