Pereiti prie turinio
zmonike

Dėl grožio...

Rekomenduojami pranešimai

Korsetai

Lieknas liemuo simbolizavo moters turtą ir padėtį visuomenėje.Po kurio laiko,moteris,nenešiojanti korseto buvo laikoma apsileidusia ir net ištvirkusia.19 a.korsetai paplito visoje Europoje ir Amerikoje,o idealiu buvo laikomas 46 cm apimties liemuo.Mergaitės korsetus pradėdavo dėvėti sulauke 14 metų.Metai is metų vis labiau veržiant,vidaus organai pajudėdavo iš vietos.Ne veltui to meto moterys vaizduojamos kaip perbalusios,paliegusios,nuolat alpstancios būtybės-kankino širdies problemos,blogai funkcionuodavo kepenys ir t.t.

 

Pudra.

Elžbietai 1 labai patiko baltas veidas,todėl nuolat pudruodavosi.Ji nežinojo,kad pudra,pagaminta su švinu,nėra sveikiausiais dalykas.Nuo tos pudros apmirdavo odos nervai,prasidėdavo anemija,atsirasdavo randų ir...tekdavo dar gausiau pudruotis.Galiausiai pudra taip sudarkė Elžbietos 1 veidą,kad ji liepė iš rūmų išnesti visus veidrodžius.

Liudviko 16 rūmuose damos ant pečių ir kaklų mėlynais dažais piešdavosi venas,kad atrodytų aristokratiškesnes.Į akis lašindavosi beladonos tirpalą,nuo kurio išsiplėsdavo vyzdžiai.Visus žavėjo atviras žvilgsnis,bet nuo tų lašų buvo galima apakti.

 

Perukai.

jų manija atsirado 18 a.Šukuosenos buvo tokios didelės,kad damos vos tilpdavo pro duris.Ypač atsargiai reikėjo vaikščioti žvakių apšviestoje patalpoje.Kadangi šedevrus ant galvų kurdavo ilgai,tai reikėjo juos saugoti.Damos miegodavo sėdėdamos,niekada neplaudavo,bet dar gausiau papudruodavo,tad tai buvo ideali utelių veisykla.Damos turėdavo specialią sidabrinę lopetėlę galvai kasyti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkas baisaus. kaip gerai kad gimiau siais laikais....


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žiauru iš tikrųjų visos tokios ekstremalios grožio priemonės, bet baisiausia man tais laikais, kad jie prausimąsi laikydavo blogo tono ženklu ir prakaito kvapus naikindavo pildamiesi ant savęs litrais visokių kvepalų :super: net neįsivaizduoju, kaip kokiam pobūvy reikėtų ištverti būnant patalpoj llaime: aišku jie turbūt jau buvo įpratę prie savo nerealiųjų kvapų :mirksiukas:


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas laikotarpis turi savo trūkumų - anksčiau lieknindavosi su korsetais, dabar valgydamos salotų lapus ;) Anksčiau beveik visai nesiprausdavo, dabar kai kurie tiek prausiasi, kad organizmas tapo visai neatsparus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.