Pereiti prie turinio
Bambyna

akli pasimatymai

Rekomenduojami pranešimai

Neesu buv?s aklame pasimatyme, nors vyrams netureto buti ko bijoti :brunette:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau du kartus :brunette: viena karta a Kauna net va?iavau i? Klaipedos :swoon2[1]:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
buvau du kartus  :hm:  viena karta a Kauna  net va?iavau i? Klaipedos  :swoon2[1]:

oho :hm:

o tai kodel tu, o ne tas vaikinukas? :huh:

kaip sekesi? :susigedes

 

p.s labai jau smalsu :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
oho  :hm:

o tai kodel tu, o ne tas vaikinukas?  :huh:

kaip sekesi?  :susigedes

 

p.s labai jau smalsu  :geda

na, a? jam nesakiau, kad atva?iuoju. Perspejau, kad atva?iuosiu gegu?es gale, bet tikslios datos nepasakiau. Taigi sedau viena anksto ryta a autobusa ir atva?iavau a Kauna . skambinu jam, o jis dar miegojo pasirodo ...... Pa?adinau, sako a? dar reikalo labai svarbio turiu, palauk ... O a? Kaune pirma karta, ne?inau net a kuria pus? eiti . jis vis skambina, paburba, apibara, kad a? neperspejus atva?iuoju ....

na tai prabuvau taip apie 5 valandas parke prie autobuso stoties :doh lyt pradejo, ?alta, drebu, seniai visokie kalbina..........O a? pradejau panikuot, gal nebeatva?iuos, ka daryt . netrukus paskambino, susitikom. A? ar i? �?aleio, ar i? baimes (vis delto nematytas ?mogus, svetimas miestas) drebejau visa laika, beveik nekalbejau :doh pasivaik?eiojom, nuejom pavalgyt, nuve?e a autobuso stota.... Gra?au....

Bendraujam iki ?iol, neseniai jis buvo atva?iav?s, bet pasimatem tik keliom minutem....

va tokia istorija :hm:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nieko sau.... 5h verte laukt tokiam ore... :swoon2[1]:

turbut as po kokios valandos jau buciau namo vaziavus... :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Agnia - 5 h laukdama jo, tu labai ?eminai save. Nemanau, kad jis po to tave labai gerbto...

Moteris turi jausti savo vert? ir nelaukti - tai jos turi laukti...na, nebent tam yra prie?astis gana rimta.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu nieko sau.... 5h verte laukt tokiam ore...  :swoon2[1]:

turbut as po kokios valandos jau buciau namo vaziavus...  :hm:

norejau..... bet juk va?iavau tam, kad ja pamatyeiau :schmoll: be to, ar ne pati kalta, kad neperspejus atlekiau ? :wink:

 

Papildita:

Agnia - 5 h laukdama jo, tu labai ?eminai save. Nemanau, kad jis po to tave labai gerbto...

Moteris turi jausti savo vert? ir nelaukti - tai jos turi laukti...na, nebent tam yra prie?astis gana rimta.

jau para?iau, kad nenorejau va?iavus vir? 200 km i?va?iuoti nesusitikus su tuo, del kurio atva?iavau :hm: juk galejau eiti kur nors pasedeti, o ne tupet lauke kaip ?uo :doh


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
norejau..... bet juk va?iavau tam, kad ja pamatyeiau  :hm:  be to, ar ne pati kalta, kad  neperspejus atlekiau ?  :wink:

 

 

nu tas tiesa, galejai ir is anksto perspeti :hm:

bet galbut jam staigmena norejai padaryt? :hm: juk vistiek, manau abu kalbejotes kad noretumet susitikt, ir panasiai, ir jei tu atvykai pas ji, ir dar toooki kelia!... tai kokios jam dar tos problemos ar kiti reikalai turi buti?... juk tai pirmas jusu buvo pasimatymas, ir jis visai neivertino tavo pastangu... :schmoll:

 

p.s as vistiek buciau nevykus vietoj taves, nes mano nuomone bent jau pirma syki susitinkant, pirma pasimatyma, vaikinas turi organizuot...

be to kaip pati minejai nepakankamai pazistamas vaikinas, nepazistama vieta... :hm:

niu man jau tokios mintys negeros lenda :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
p.s as vistiek buciau nevykus vietoj taves, nes mano nuomone bent jau pirma syki susitinkant, pirma pasimatyma, vaikinas turi organizuot...

be to kaip pati minejai nepakankamai pazistamas vaikinas, nepazistama vieta...  :hm:

niu man jau tokios mintys negeros lenda  :mirksiukas:

jis ir organizavo, ta prasme jis pradejo siulyt susitikt ir be abejo pats siule atva?iuoti :mirksiukas: bet buvo prie?aseio, del ko nenorejau, kad jis pas mane va?iuoto :) taigi atva?iavau a? :unsure:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.