Pereiti prie turinio
uogyte

Auskariukas bamboje...

Rekomenduojami pranešimai

man ir labai grazu <_>


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar grazu jums auskariukas bamboje :D kokia jusu nuomone apie tai :)

Nera, gal jau ir pati turi auskariuka bamboje? :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi, žinokit, mergytės kaip aš noriu auskariuko į bambą, ale prisibijau, sako labai sunkiai gyja :victory: , ir reikia žinoti kokiu metų laiku geriau vertis, vienu žodžiu noriu, bet bijau, taip ir neprisiruošiu, o turbūt ir skaudžiai veria :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kaip vere , tai skaudziai tikrai nebuvo , nebent del to kad labaia labai norejau :0 o del metu laiku nezinau , kaip cia gal ir yra bet manau jokio skirtumo nera :victory: gyja apie dvi savaites , aisku skauda jei kur uzkliuna , tai stengdavausi , uzklijuoti koki paduka jei kur einu , o tai leisdavau kvepuoti :geda:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi, žinokit, mergytės kaip aš noriu auskariuko į bambą, ale prisibijau, sako labai sunkiai gyja :flowers: , ir reikia žinoti kokiu metų laiku geriau vertis, vienu žodžiu noriu, bet bijau, taip ir neprisiruošiu, o turbūt ir skaudžiai veria :victory:

Bet kada tik ne vasara :flowers:

Nes maudytis negalesi :flowers:

Plius kai vesiau, geriau gyja :sird1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dukterėčiai kaip vėrė, tai klaikiai skaudėjo, nes ir pati meistrė sakė, kad turėjo skaudėt nežmoniškai, nes oda laaabai jau stangri(vis dėl to trylikametės) dėl to taip sunkiai ir skaudžiai dūrėsi.

BET pakentėjo dar mėnesį, nes visi valymai jai irgi buvo skausmingi, ir dabar džiaugiasi, sako verta buvo kentėt, nes ji to laaabai norėjo.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano dukterėčiai kaip vėrė, tai klaikiai skaudėjo, nes ir pati meistrė sakė, kad turėjo skaudėt nežmoniškai, nes oda laaabai jau stangri(vis dėl to trylikametės) dėl to taip sunkiai ir skaudžiai dūrėsi.

BET pakentėjo dar mėnesį, nes visi valymai jai irgi buvo skausmingi, ir dabar džiaugiasi, sako verta buvo kentėt, nes ji to laaabai norėjo.

vargsele mergyte...... ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip sakoma ... Grožis reikalauja aukų ;) šsaunuolė Tavo dukterečia Indrute :doh:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tikriausia reikia pratintis gal prie tos minties, kad auskariukas man reikalingas :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu auskariuka bamboje, man labai grazu :flowers: tik turiu beda, alergija dirzu sagtims, tai nekas, visa pilva beria, tai negaliu labai demonstruotis :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.