Pereiti prie turinio
kulebam

kokį aliejų naudojate?

Rekomenduojami pranešimai

kokį aliejų naudojate namuose salotoms ir kepimui?aš dabar renkuosi "Natura" bet šiandien pastebėjau kad vienoje parduotuvėje vienokia etiketė ir pylimo kamštelis ir kitoje kitokia,taip pat skiriasi ir imortuotojas,spėju kad ir kokybė skirtinga,o kaip jūs renkatės aliejų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dazniausiai perku "Brolio"(ar kaip jis ten vadinasi).Iprotis.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigiausią


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku tik tai alyvų, aliejų viskas naudoju.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai naudoju Natural alieju man jis patinka.


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Natural, Brolio, Huilor :unsure:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Perku tik tai alyvų, aliejų viskas naudoju.

o jis neturi kvapo/viskam ji naudoji?niekada tokio nebandziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o jis neturi kvapo/viskam ji naudoji?niekada tokio nebandziau

 

Taip jis turi specifini alyvuogių aliejaus kvapą, bet man jis patinka :rolleyes: Naudoju apsoliučiai viskam kam reik, kitokio net neperku. Nors ir daug brnagiau išeina, bet ir daug daug sveikiau :flower:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taip jis turi specifini alyvuogių aliejaus kvapą, bet man jis patinka :rolleyes: Naudoju apsoliučiai viskam kam reik, kitokio net neperku. Nors ir daug brnagiau išeina, bet ir daug daug sveikiau :flower:

o seimyna kaip ji priima?cia tas kur tokie stiklniai buteliukai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o seimyna kaip ji priima?cia tas kur tokie stiklniai buteliukai?

 

Šeimyna mano net nepastebėjo, nes skoniu jis nesijaučia, o ir kvapas būną kitos tik pvz kepant ar verdant ką nors aliejuje, bet man jis labai malonus :rolleyes: O ir daktarai visi patare naudoti alyvų aliejų, dėl cholesterolio, dėl vitaminų ir t.t. O ir šitame tik aliejuje geriausią kepti viską fritiūrinei(nors jos aš neturiu) nes galimą kepti kelis kartus, jame neatsirandą nuodingų mendžiagų kaip paprastame.

 

Dabar sakiau pirksiu sezamų aliejų, nes girdėjau kad jis labai padeda žmonėm sergantiem astma.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alyvuogių aliejus vietoj analgino

 

Alyvuogių aliejus malšina galvos ir nugaros skausmus nė kiek ne blogiau nei kai kurie analgetikai. Amerikiečių mokslininkų nuomone, šiuose riebaluose yra medžiagų, slopinančių skausmą taip pat, kaip ir nesteroidiniai preparatai nuo uždegimo. Tyrėjai teigia, kad šaukštelis alyvuogių aliejaus pagal savo poveikį lygus 10 proc. preparato, kurio pagrindinė sudedamoji dalis yra ibuprofenas, dozei. Šis vaistas palengvina skausmą. Jei mokslininkai yra teisūs, valgantieji produktus su alyvuogių aliejumi daug lengviau nugalės skausmą.

 

straipsnis iš www.sekunde.lt

 

Dar apie alyvuogių aliejų galit paskaityti čia


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kepimui perku Obelių saulėgrąžų, o salotoms perku Monini alyvuogių aliejų.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.