Pereiti prie turinio
Snapė

3 metukai forumui

Rekomenduojami pranešimai

Na ką chebryte miela, jei švest tai švest. o ne švesti negalim.

Tai gi kas ateikit su dovanom :wub1: kas su užkandžiais ar gėrimai, o kas tik šiaip paplepėti apie prabėgusius metelius.

Prašom visus kam šis forumas brangus ir tuos kurie čia nesenai užklydo, švenčiam vieną dieną tik metuose tai gi:

 

sampano%20degustacija.jpg

1163498595prd.jpg

vynas.JPG

Vilkmerges_is%20statines,%20HBH%20senasis,%20brandusis.jpg

 

alyvuoges.jpg

natural_cheese.jpg

cheese%20and%20fruit%20tray.jpg

mesos_asorti.JPG


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ohoho kiek Indrute tu vaisiu cia prinesei,tikras balius <_ jungiuosi gimtadieniuka atsvest kad nerealiai :wacko: nieko manau kada ir realia taip gerai atsvesim sveikinu tave sukurus si foruma :wub1: kur mes labai noriai bendraujam kuriame kiekvienas atradome geru draugu gera cia visda uzieti nes zinai kas taves laukia zmones su kuriais miela paplepeti>


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi dabar permasčiau visus tuos beveik(beveik todėl kad aš prisijungiau balandžio 2) 3 metus, ir prisimenu kaip aš čia įklimpau. Kodėl net nežinau, kaip atradau forumą irgi neprisimenu <_ lyg ir ka ma forume gavau pakvietim>

džiaugiuosi kad susiradau tikrai mielų šiltų mergaičių. su kuriom net negalvojau kad kada nors realiai susipažinsiu. Kažkaip visad žiūrėjau šnairai į internetines pažintis, bet esu laiminga kad atradau jus, mielas šiltas mergaite :wub1:

Kartus su jumi išgyvenau viską, ir džiaugsmus ir vargus, ir keliones ir šventes ir t.t. ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir cia prisijungiu <_ :wub1: aciu didelis kiculei uz foruma :wacko: :blink: :>


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su gimtadieniu...

365_large_image.jpg

 

O kaip be muzikos ir sokiu... <_ :wub1:>

 

Myliu foruma <_>


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks baliukas, kokios vaises :wub1:

Aciu mergaites uz grazius zodzius.

As vat ir kai pagalvoju... visko buvo... Net ir tai kad norejau uzdaryt foruma, siule man ji ir parduot, bet labai dziagiuosi kad to nepadariau <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ateinu ir as i baliu , prigriebiau tortuka ir pareiksiu savo nuomone <_<

vestuvinis_tortas.jpg

na ka as galiu pasakyti apie foruma:

pirmiausiai man tai pirmas toks forumas, kuris uzejus tiesiog prilipo. Labai maloniai mane prieme Kicule, pamenu ir dabar <_< tai tikrai paskatino jame ir pasilikti, ir visiskai nesigailiu, nes yra ka cia pasiskaitineti, yra ko paklausti kai ko nesupranti, ex ka as be jusu. :wub1:

labai malonus lankytojai, ir tikrai labai malonu su visasi bendrauti, na buvo tokiu fruktu, kuriu nekenciau, bet dabar viskas tvarkoje. :wacko:

Todel linkiu forumui ilgai ir laimingai dar gyvuoti ir buti dar idomesniam :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ei šiandien balius, švenčiančių nėra??? llaime:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai, kad gera ir malonu uzsukti i si foruma..visos tokios mielos, siltos esate..aciu, kicule kad yra sis forumas..reikia butinai atsvesti..juk jau 3 metukai..kai esame


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu chebra kuri buteli pirma taisysim? llaime:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi labai džiaugiuosi, kad kažkada radau šitą forumą. Visada malonu čia apsilankyti, pašnekėti su jumis visomis llaime: Čia parašiusi visada galiu sulaukti dėmesio, gerų patarimų ar užuojautos (jei jos prireikia).

Tikiuosi, kad forumas gyvuos dar ilgai ilgai. Ačiū, kad esate.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu chebra kuri buteli pirma taisysim? llaime:

 

Aš tai brendžio norėčiau, a tu katro? :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.