Pereiti prie turinio
uogyte

Kur perkate apatinius?

Rekomenduojami pranešimai

Kur perkate apatinius?

Kaip renkates juos, ir kiek plojate :hm:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visus turguoj, arba bazei. Uz kostiumeli 30 lt, uz liemenuka visdutiniskai 10-12, uz stringus 7-8 lt

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Visus turguoj, arba bazei. Uz kostiumeli 30 lt, uz liemenuka visdutiniskai 10-12, uz stringus 7-8 lt

kainos panasios, tik skirtumas tas, kad as visa tai perku parduotuvese...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

turguj perku, maximoj kartais :schmoll: papinyko sunku nusipirkti, nes labai didelio reik :doh tai kai jau randu, moku bet kiek :) o u? stringus tai pana?iai kaip haski :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

A? perku i? turgaus, o po to juos persidarau.. i?siuvineju ar ?iaip kaspineliu prisiuvu, ?inoma ne su visais taip ..eia skirti tik ypatingai atviroms bliuskutems

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

dabar perkuosi tik parduotuveje-anksciau tik turguje.ploju nemazai :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

maximoj.... turgui (jei yra kur matuotis ... liemenukus ta prasme) firminiu neikandu.......

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

parduotuvese, turguje...visur kur randu sau grazius ;)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Gal kas jau pirko iš http://www.lilysecret.com/lt/ :mellow:

Kaip kokybe? :rolleyes:

na internetu pirkt galeciau nebent trauzus.... ar naktinius.... liemenukus man butina matuotis.... nes nebelekokie man tinka.... kai jau reikia nusipirkti tai issimatuoju 101 kol randu man tinknti... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ten matai ir grazinti galima jei netinka :rolleyes: Labai sudomino vienas modeliukas :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

tai galima.... bet tikimybe pas mane maza, kad pagal nuotrauka pataikyciau savo dydi issirinkt ir tinkama forma...

paziurejau dydziu lentele tai gaunasi taip.... mano apimtis po krutine 79... o krutines apimtis 88 cm. nors pagal lentele turetu buti 92-94 ir cia maziausias dydis A.. o jei pasirenkant mazesne apimti ir segant ant paskutiniu kilpuciu tai tada tarpas tarp kauseliu buna per mazas.... :rolleyes:

tai uztatai niekada neperku nesimatavus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.