Pereiti prie turinio
etaruj

Etaruj galera

Rekomenduojami pranešimai

Labai smagu etaruj, labai patinka tavo foto :susigedes:

Tu gal esi fotografe (ar busima) :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tu man kaip profe ,superines tavo nuotraukytes,tikrai labai labai grazios :susigedes: :)


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuostabios foto, Etaruj, labai gera kokybe :susigedes: Noreciau dar paklausti, ar nuotraukos redaguotos su kokia nors programa, ar cia paciam fotoaparate yra tam tikri nustatymai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazios nuotraukytes :sird: :) :)

pirmoji labai idomi :super::super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nuostabios foto, Etaruj, labai gera kokybe :) Noreciau dar paklausti, ar nuotraukos redaguotos su kokia nors programa, ar cia paciam fotoaparate yra tam tikri nustatymai :super:

dėkui,,,, :sird: ...aš pačiame fotoaparate pasidarau tam tikrus nustymus, nes man patinka ryškios , kontrastingos nuotraukos, o jei koks liapusas tad fotošopu retušuoju..... :)

f042d269a5dc.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazios foto


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kokie katinukai grazus- cia kaip supratau vienas ir tas pats katinas? super foto :wacko: :wacko: :wacko: :blink:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir pagauk tu man dar taip :wacko:

Superine foto :wacko:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LAbai grazu ......o gal tu ir kokia foto sesija suorganizuotum...papleskintum....mumi.... :wacko:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.