Pereiti prie turinio
kicule

Virtualus romanas

Rekomenduojami pranešimai

Tai kam jis tada toks reikalingas? Ash jokauju, Nekreipkyte demesio. :schmoll:

O juk buna visko, is virtualaus tampa realus :hm:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O juk buna visko, is virtualaus tampa realus :hm:

Na tada kitas reikalas, shtai suprantu toki dalyka. :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ka tu cia haski sugalvojai, aaa :hm:

oij, liabai daug pasakot :schmoll:

kada prie kavos puodelio.... :a045[1]:

 

Papildita:

:hm: Nu gerai romanas tai romanas. O pasitenkinimas koks nors yra?Ta prasme ne dvasine busena, o fiziologine? Aishku jai tai tau svarbu. Gal jus shventa dvasia pasitenkinat? :blink:

tai juk galima ir fiziologiskai pasitenkint.... :susigedes :tongue:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
turejau du, vienas t?siamas jau 9 menesius  :wub

jei jau ta taip pakrypo tema, reik pasakyt, kad po puses meto tas mano virtualus romanas persikele a relayb? :schmoll:

Redagavo Agnia

u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir man pasidare smalsu, ar toki isivaizdavai zmogu bendraujant virtualiai, kai pamatei realiai?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir man pasidare smalsu, ar toki isivaizdavai zmogu bendraujant virtualiai, kai pamatei realiai?

jei eia man klausimas :baby , tai:

nuotrauka turejau, ?inojau, kaip atrodo :) kai pamaeiau (foto), visai nepatiko :schmoll: bet laikui begant ka?kaip susibendravom, susitikom jo iniciatyva :mirksiukas:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jei eia man klausimas :baby  , tai:

nuotrauka turejau, ?inojau, kaip atrodo :)  kai pamaeiau (foto), visai nepatiko  :schmoll:    bet laikui begant ka?kaip susibendravom, susitikom jo iniciatyva  :mirksiukas:

 

 

o kaip pirmas susitikimas praejo? jei nenori, gali neatsakyti, as tik negaliu isivaizduoti tokios pazinties, todel ir klausineju.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip pirmas susitikimas praejo? jei nenori, gali neatsakyti, as tik negaliu isivaizduoti tokios pazinties, todel ir klausineju.

?iaip a? visada buvau prie? tokius dalykus, kaip pasimatymai i? interneto :) visada visiems sakiau, kad tai yra nesamone ir normalio ?monio pokalbio kambariuose nera :doh bet juk never say never :)

tai va, susitikti susitarem ?e?tadiena, bet jis paskambino man ketvirtadiena :mirksiukas: pasivaik?eiojom, pasikalbejom :schmoll: jaueiausi kaip nesava, nes vis bijojau, kad ka nors padarys :grin: bet viskas buvo liuks, susitikom ir ?e?tadiena ir dar daug daug karto :wub


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi esu susitikusi su nepazystamaisiais is in terno ne viena karta, bet mano laimei visi padorus ir protingi tik pasitaike, del to ir iki siol likome draugais, gana neblogas pareigas uzima, tesem ir po pasimatymo rysius,o veliau liko draugai ne tik su manimi bet ir su mano vyru,nes ir jam kai kuriu paslaugu reikejo, jie padejo, visiems sakiau, turiu vyra, jie suprato, mes toolli, toollii nenuejome :mirksiukas: tik siaip paplepejome ir tiek...o jei atvirai virtualus flirtas buvo tada, kai as negyvenau kartu su vyru, o kai vel esame kartu, viska meciau ir daugiau neieskau nauju bendravimu, galejo peraugti i daugiau, bet deja, ne, nes as, siaip , to nenorejau,bet pasitarnavo tai, :schmoll: ir vyrui praverte mano draugu paslaugos,mes pas juos ir jie pas mus atvaziuoja, vienas yra vedes, kitas - gyvena vienas ir augina dukra.tai stai ko tik nebuna gyvenime :)


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ka tu cia haski sugalvojai, aaa 

 

Na nusidet tikrai nezadu :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau ir a? virtualo romana. buvo ka?kokia beprotybe. jei butume susitik? tikriausiai buto pasibaig? nevirtualiu romanu. :wub


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu per baisi,kad užsikabintų kažkoks virtualus romaniūkštis :flowers:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.