Pereiti prie turinio
haski

Mano didelis ir bjaurus BOSAS :)

Rekomenduojami pranešimai

Tai apie virsininkus sklando vos ne tokios pacios istorijos, kaip apie uosvienes. O kaip yra pas jus, ar visi mylite ir gerbiate savo virsininkus? :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:sv[1]:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per vienuolika darbo metu turejau daug virsininku, net nesuskaiciuoju nes daznai keisdavosi, taciau man pasiseke (tuk tuk tuk), jie buvo ir yra puikus zmones, sakysite, akd taip nebuna, taip, kiekvienas zmogus turi savu minusu ir pliusu, taciau susigyveni su tuo ir atrodo, kad taip ir turi buti. Todel visus gerbiau ir siandien galiu pamineti tik geru zodziu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinius 3 metus turiu 2 bosus vyra ir moteri (dirbu du darbus), labai labai juos gerbiu, man daug pagelbeje sunkiais laikais, tolerantiski zmones ir bendraujam labai laisvai, niekada nenutyliu jei kas ne taip.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi jie geri bet geriausia kai pas sau bosas esi :pack2_thumbup[1]:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar a tokia adomia situacija buvau pakliuvus-vienoj firmoj kai ka pirkau,ir visa ta laika tos firmos direktore skaite pakankamai ?iauro morala darbuotojui toj paeioj patalpoj.Ne?inai,kaip jie jautes,bet a? tai pasijaueiau siaubingai.Pas mus darbe net nekaleiausios pastabeles sakomos tik akis a aka,kad net kiti darbuotojai negirdeto,o kad prie pa?alinio,tai net neasivaizduoju tokios situacijos.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
visi jie geri bet geriausia kai pas sau bosas esi :pack2_thumbup[1]:

Pritariu :pack2_thumbup[1]:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau net koks turi but "bosas" visininkas,-ke,

Man atrodo visiems vistiek neitiksi.

Mano manymu visu pirma turi but zmoniskumas ir netrukti kulturos bendraujant su savo pavaldiniais :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus buvo viena viršininkė,tai ją pamačius visada reikėdavo šypsotis,kad ji nepagalvotų,kad esi ant jos supykus :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mus buvo viena viršininkė,tai ją pamačius visada reikėdavo šypsotis,kad ji nepagalvotų,kad esi ant jos supykus :geda:

:lol: :lol: :lol: saubas :lol:

Pas mus turi visada visi jai viskam pritarti, tada ir ji bus "NEBLOGA", o jei paprestarausi ar issakysi savo nuomone, tai :geda:

Jau ne viena karta teko pasiaiskinti :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virsininkais(vyras ir zmona buvo ) buvau labai patenkinta, tikrai supratingi zmogeliai ;) gaila palikt tokia saunia imone bus ,bet ka darysi toks jau gyvenimas :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano virsininkai yra labai supratingi, tik as juos dar tik viena karta esu maciusi, nes ju kontora visai kitame lietuvos gale :wub1:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.