Pereiti prie turinio
Mellysa

Prabalsoukite!!!

ar aukotumetes?  

38 nariai prabalsavo

  1. 1. ar galetumet gyventi su nemylimu vyru,tik del vaiku...?

    • ne
      32
    • taip
      6


Rekomenduojami pranešimai

Kazakaip neisivaizduoju tokios situacijos :flowers: Ir tikiuosi kad niekad neteks man jos patirti. Siaip tai koks gyvenimas jeigu vyras nemylimas? Tureti kita slapta mylima, o grysti namo pas nemylima? Ar netureti jokiu mylimuju tiesiog gyventi?

Vaikui tai tikri giliai dzin, as jau cia is savo patirties kalbu, issiskyrusiu tevu vaikas buvau, tad nemanau kad verta gyventi su tokiu vyru, nei del vaiko, nei del pinigu, nei del akiu, juk meile ir seksas varomoji jega gyvenime.

nu va ir as tokios nomones,bet sakau,turiu pavyzdi,tai as is jos stebiosi :flowers: del to ir idomu buvo ar daug tokiu yra,kaip mano pazystama...?! :flowers:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau gyvenimas gali pateikti daug skirtingu situaciju ir gali buti kad atsirastu tokia situacija kad gal pasakyciau ir taip


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad tikrai ne :geda:

Juk gyvenam viena karta :mirksiukas: Kam kankinti save ir aplinkinius :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teorinis atsakymas - ne. O ypač jei vaikas dar mažas... Bet čia tuo atveju, jei su vyru tikrai ir galutinai nebebūtų įmano santykių kažkaip "atgaivinti". T.y. jei tikrai visos priemonės jau būtų išbandytos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Balsavau taip... nes manyciau negaliu pasakyti kas bus asteity, juolab, kad panasia situacija turejau... taip jauciaus viduje, ir supratau, kad mano norai ir siekiai, neatitinka vaiku poreikiu... Bet siai dienai viskas seimoje yra labai gerai, ir nera jokiu piktu ketinimu :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na visai nenoriu del vaiku gyventi su nemylimu, principas neleistu man :pikta_pana:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne- negaleciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien atrodytu kad tikrai negaleciau taciau kaip negali nieko zinoti...ir nuspeti...taigi net nedinau... :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau,kad negaleciau,nemanau,kad kazkas gero butu is to,nes vaikai juk viska matytu kaip yra is tiesu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne.

Todėl, kad vaikui geriau augti su vienu iš tėvų, nei stebėti nuolatinius nesutarimus, kurie faktiškai neišvengiami, kai tėvai kuria atskirus gyvenimus :rolleyes:


1h3l1i0j4cc848j23j9j5326233336333b6e656c697569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su nemylimu tai ir be vaikų negalėčiau gyventi - kam tie nervai :D

 

o vaikams tuo labiau to nereikia. Didžiausia nesąmonė kartu gyventi dėl vaikų. Niekam nereiks tos jūsų aukos po kurio laiko, o ar ir patiems mums to reikia? Aš manau, kad vaikams nuo to tikrai nėra geriau. Pati esu iš išsiskyrusios šeimos (ta prasme tėvai išsiskyrę) ir galiu pasakyti, kad tai labai geras tėvų sprendimas :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.