Pereiti prie turinio
Dimidrolis

Ar yra tikra Meilė?

Rekomenduojami pranešimai

Vieni Meile tiki, kiti ne... I? tikro ji yra, bet.... Ar tai ne busena, kai esi u?tikrintas, kad galesi tenkinti savo seksualina instinkta, kaip pvz. vilkas, nudob?s didela ?vera, gales ilgam patenkinti savo alka...jis taip pat ta ?vera "myli" ir gina...

Ar tai ne pripratimas, prisiri?imas prie ?mogaus ir tiek...

I? tikro, juk myleti tureto buti galima tik vienakart gyvenime. O dabar? Dar vakar vienam sakeme, kad mylyme ir mylesime tik ja, taeiau jis ka?kuo neatiko, meteme ja velniop, ir ?iandien sakome jau kitam, kad mylesime ja ir tik ja visa gyvenima. Ir taip ne?inia kiek karto... Ar tai Meile? A? nemanau....

 

Moteriai tiesiog reikalingas vyras, kaip patelei patinas. Ir atvirk?eiai... Kad pamyleto, palengvintu buita, ir kad visuomeneje nereiketo buti vienai. Suranda daugma? tinkama ir kaip ja prisiri?ti prie sav?s, kad nepabegtu? Ai?ku, prisipa?inti Meileje..am?inoje...vieninteleje. Jei nepavyko, tokioje pat Meileje prisipa?ins kitam, a?tuoniasde?imt ketvirtam ir t.t. Ar tai tikra Meile?

Jeigu aplinkybes susiklosto ir priri?a vaikai, tada apsipranta prie to ?mogaus ir susitaiko su juo. Ar tai tikra Meile? Nemanau...

 

O gal yra ta tikra Meile, kai tikrai asimyli ir visa gyvenima galvoji apie ta vienintela ?mogo, nesvarbu su kuo begyvendamas, kiek ko "bemyledamas"? Labai jau nuvalkiotas tas ?odis "MEILE". Kokia tureto buti ta tikroji... Tik nemeluokite, kad a? tikrai myliu, kad esu laiminga - bukime sa?iningi, ar tikrai? Ar atleistumete savo Meilei nei?tikimyb?, i?davyst?? Jeigu myli tik todel, kad jis tave myli, o kai pasirodo, kad ne, meile i?garuoja - ar tai tikra Meile?

 

Ar nesulyginame meiles daiktui ir vieninteliam ?mogui? Meile motinai, tevynei ir vieninteliam, juk tai ne tas pats?


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal yra ta tikra Meile, kai tikrai asimyli ir visa gyvenima galvoji apie ta vienintela ?mogo, nesvarbu su kuo begyvendamas

va, manaja meiles :sird supratima apibudina sis sakinukas.... :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambyna - bet pripa?ink, nelabai laimingas bus tas ?mogus (?mones), su kuriu (kuriais) tu gyvensi visa likusa gyvenima... Gyvens ?alia tav?s nemylimi. Ir mirs, taip ir nepabuv? mylimi. Labai neteisinga...

 

Tada gaunasi, kad Meile yra ?iauri ir neteisinga.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel tikra meile egzistoja, as ja tikiu ir tikiu, kad su savo vyru ir dangui busiu kartu :sird . Tik ne pas visus ji ateina, kiti taip ir lieka pasiklyde gyvenimo labirinte, nesurade savo zmogaus.

 

Meile tai ne alkanas vilkas, tai labai taurus jausmas :wub :susigedes


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
O gal yra ta tikra Meile, kai tikrai asimyli ir visa gyvenima galvoji apie ta vienintela ?mogo, nesvarbu su kuo begyvendamas

Butent :)

Mano santuoka buvo tikrai is meiles, tokios svelnios, karstos ir aistringos.

Bet dabar as manau kad po kiek laiko, nors mes ir nenorime to pripazint bet yra pripratimas ir pririsimas prie savo zmogaus... As myliu savo vyra... atrodo net nemokeciau nupasakot kiap, bet pradziuoj vis gi buvo kitaip....

As galiu pasakyt kad jis ir yra mano tikra meile :grin:

Jei ka, atsventus auksines vestuves, jums pranesiu.... :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

haski ir kicule - buto nuostabu, kad jus ta pata pasakytumete ir po 10 meto.

Tai rei?kia, Meile yra, bet ji yra dviejo ru?io: LAIMINGA ir NELAIMINGA. Kai asimyli, ne?inai, kokios ru?ies ji bus.. o gal mes patys ja padarome vienokia ar kitokia? :grin:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bambyna - bet pripa?ink, nelabai laimingas bus tas ?mogus (?mones), su kuriu (kuriais) tu gyvensi visa likusa gyvenima... Gyvens ?alia tav?s nemylimi. Ir mirs, taip ir nepabuv? mylimi. Labai neteisinga...

 

Tada gaunasi, kad Meile yra ?iauri ir neteisinga.

kodel manai kad nelaimingas?... :grin:

tau istikymybe tam vieninteliui neisiskaito?...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kodel manai kad nelaimingas?...  :grin:

tau istikymybe tam vieninteliui neisiskaito?...

 

 

Meile - tai ne vien i?tikimybe. I?tikimybe - tai toli gra?u ne Meile...

 

asmeni?kai man geriau buto, kad tegul mano antroji puse ir buna koka karta kita nei?tikima, bet kad mane myleto, nei kad gyventume be eiles tik su i?tikimybe.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
haski ir kicule - buto nuostabu, kad jus ta pata pasakytumete ir po 10 meto.

Tai rei?kia, Meile yra, bet ji yra dviejo ru?io: LAIMINGA ir NELAIMINGA. Kai asimyli, ne?inai, kokios ru?ies ji bus.. o gal mes patys ja padarome vienokia ar kitokia?? :)

exstazy

tai gi as ir sakau, jei teks atsvest savo auksines vestuves , na gerai nors sidabrines, butinai jums visiems pranesiu :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Meile - tai ne vien i?tikimybe. I?tikimybe - tai toli gra?u ne Meile...

 

asmeni?kai man geriau buto, kad tegul mano antroji puse ir buna koka karta kita nei?tikima, bet kad mane myleto, nei kad gyventume be eiles tik su i?tikimybe.

idomus tavo poziuris :mirksiukas:

 

as tarkim niekad negaleciau gyvent su zmogumi jei jo nemyleciau, nu niekaip, jau geriau tada :swoon2[1]: jau nera nieko baisiau kaip gyvent su nemylimu zmogumi....

o jei jau ji myliu, tai niekaip negaleciau ir isduot... nes paprasciausiai jei myliu, tai manes kiti nedomina... :susigedes

 

sutinku su tuo, kad jei esi istikimas tai dar nereiskia kad myli, bet man yra butina, kad butu istikimas, tikrai sunkiai as jam atleisciau neistikimybe...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo meile buna maximum 2 metus. O paskui lieka tik prisiri?imas prie ?mogaus. O vidui viliesi vel kur nors surast to nuotykio, to jauduliuko ir t.t.

 

O bendrai, gal a? dar sutiksiu toka ?mogo, kura myleeiau iki beprotybes ir 10 meto kartu prabuvus :mirksiukas: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

baik tu...meile gali buti am?ina, tik ne visiems tai duota...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.