Pereiti prie turinio
INGRIDAA

Oriflame kosmetika (alytus)

Rekomenduojami pranešimai

Sveikos Mielosios,

Aš platinu Oriflame kosmetika,Tai yra naturali svedų kosmetika,Kuria platina labai daug šaliu.

Neradau apie ja jokios temos ,tad nusprendziau jok sioje tomoje galime rasyti atsiliepimus apie sia kosmetika ,diskutuoti.

BEJA -> jeigu atsirastu alytuje norinčiu uzsisakyti ka nors ar tiesiog pavartyti kataloga,mielai prasom rasykite y frm,o tada as jums y pm atrasysiu kur ir kaip galite mane susirasti ;}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsigykite natūralios švedų Oriflame kosmetikos gaminių.Kosmetiką galite peržiūrėti kataloge: puslapyje http://my.oriflame.lt/vika,spauskite nuorodą pavartyti galiojantį katalogą.Žiūrėkite ir mėgaukitės.Jei išsirinkote ir norite užsisakyti galite skambinti,rašyti arba tiesiog:Spauskite užsisakyti iš manęs, užpildykite užsakymo lapą, įrašykite užsakomų gaminių kodus ir kiekį, nurodykite savo el.paštą ar telefoną ir aš su jumis susisieksiu.

 

Jei norite tiesiogiai pirkti gaminius iš kompanijos arba Jei norite tapti klientu (e),konsultantu (-e) ir papildomai užsidirbti spauskite Prisijungti prie mano grupės ir užpildykite konsultanto registracijos formą (taip pat nurodykite savo telefoną ar el.paštą ir aš su jumis susisieksiu).Turėsite 23% nuolaidą ir daug kitų privilegijų.

 

Klauskite,rašykite. :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Platinu Oriflame kosmetiką Kaune.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.