Pereiti prie turinio
Bambyna

Kai vyrai galvoja, kad yra pranešesni už moteris

Rekomenduojami pranešimai

Kažkokie beprasmiški ginčai... Nuo pačio žmogaus priklauso ka jis nori ir kiek jis gali pasiekti, o vyrų ir moterų veiklų stritys dažniausiai skiriasi ir ačių dievui!!! Aš pasakysiu taip, kvailys tas kuris nepriims ir nepripažins protingos moters, ir atvirkščiai... Esmė mes dažniausiai esam pranašeni savo strityje, o jūs savo srityje, ir yra vienetai ar dauguma kurie vienodai gali išmanyti ir tai ir tai... arba apsimainyti vietom... Nu čia galima daugiau pamastyti ir pasiaiškinti normaliai be priešiškų nusitatymų, bet aš tai tingiu kištis(nors jau isikišau) ir mastyti...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai teisingai pasakei, Infectedin' :super: Sutinku 100%..Tikrai neverta gincytis del tokiu dalyku, bet priimti vienas kita, kaip asmenybe galincia kazko pasiekti esant norui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sori, bet man, mano zmonos tikrai butu gaila jeigu jei reiketu skalbti rankomis. Jeigu reiketu peciu uzsikurti ir kepti ar virti valgi ir t.t. Daugelis dalyku yra tikrai padarytu del moteru, kad jom palengvintu gyvenima.

O ne tau spresti ar as apsiskaites ar ne ir kiek as literaturos perskaites.

AS ir nesakiau, kad moterys nera nepasiekusios. Juk yra ir prezidenciu ir mokslininkiu ir t.t. Taciau ju yra tikrai mazai ir ju yra vienetai.

As tik savo nuomone pasakiau, o tie kurie "neapsiskaite" iskarto bando savo, tipo protingas, mintis parasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

moterys yra daug kur pranasesnes uz mus vyrus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai galvoja, kadyra visiškai pranašesni, tai mane žemina, ir nenoriu net bendrauti.

 

Bet kai galvoja, kad kažkur pranašesni, tai labai sutinku, nes išties pirma pasakai ajaja, o paskui galvoji, o tikrai jis geriau supranta, ir gerai sakė... Kita vertus, kažkur esame pranašesnės mes. Nemanau, kad vien nuo moteriškumo ar vyriškumo priklauso pranašumas. Esmė ta, kad mes skirtingai matome ppasaulį. Ir vyrai jį mato taip pat labai įdomiai :hysterical:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai gali galvoti, kad jie yra protingesni. Bet jei vyras TIKRAI protingesnis, jis neparodys to iš aukšto. Nes jam nėra poreikio įrodinėti savo pranašumą. Todėl mane "užmuša" tokie, kurie savo pranašumą bando įrodinėti girdamiesi automobiliu, namu ar pan, nors visa tai užsidirbo ardami kur nors paprasčiausiai statyboje. Kai užėjęs nusistebi, kad va, tu to ano neturi... ir jūs man įrodykit, kad tas vyras PRANAŠESNIS už mane vien todėl, kad jis kažką turi, ko aš neturiu (ir tas kažkas man net nereikalingas). Teko su tokiu konkrečiu pavyzdžiu susidurt...

Šiaip aš mėgstu už mane protingesnius vyrus - būtent protingesnius, o ne kitaip pranašesnius. Taip pat tokius, kurie nekelia savęs aukščiau moters, kurie žiūri į tave kaip į asmenybę - pirmiausia, o tik po to kaip į moterį.

O dėl ūkio darbų... užaugau šeimoj, kur buvo stiprus vyrų trūkumas, o ir tas esantis ne viską sugebėjo. Mama pati rozetes susisuko, lemputes ir pan dalykus automobiliui iki šiol keičiam pačios, nekalbant apie poreikį įsikalt vinį ir pan. Taip kad ar čia pranašumo įrodymas? Tuo labiau, kad man asmeniškai moteriškos kalbos iki šiol neįdomios - man kur kas įdomiau apie kompus padiskutuot, negu apie vestuves, vaikus ar kosmetiką.

Kitas klausimas iškeltas, dėl ko yra mažai mokslininkių moterų - todėl, kad moksle turi nuolat stebėti paskutines naujienas, etc. O tegul tik pabando moteris išeiti dekretinių, iš karto kvalifikacija stipriai prarandama, tenka papildomai investuoti į žinių atnaujinimą ir pan. Vėlgi - negali tęsti nuolatinės veiklos prie savo tyrimo, mažesnė tikimybė, kad pavyks ką ištirti. Tuo tarpu vyrams tokių problemų neiškyla. Tai taip čia gaunasi - vyrai pranašesni tik todėl, kad moterys jiems leidžia dirbti, ir neliepia vaikų auginti? :cocktail:

 

Ir jei koks vyras pasakytų ar parodytų man, kad jis laiko mane žemesne už jį... aš arba pasistengčiau jį nusodint, arba paprasčiausiai nebendraut... nemėgstu išankstinių nusistatymų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie vyrus tai patylesiu ju smegenys tik tarp koju ir raumeny :rolleyes:

o seip tai nera kalbos su tokiais aptinais apsisuki ir duodi kelia avinui, tegul bega i zaliuosius tyrus :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vedusio vyro protingumas priklauso nuo to, kokią žmoną jis pasirinko...Pasirinkęs protingą moterį, jis taps dar protingesnis...O jei kvailą...

Tai senolių išmintis...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vedusio vyro protingumas priklauso nuo to, kokią žmoną jis pasirinko...Pasirinkęs protingą moterį, jis taps dar protingesnis...O jei kvailą...

Tai senolių išmintis...

 

..dar prideciau, kad vyras zmona gauna tokia kokios jis nusipelno :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
..dar prideciau, kad vyras zmona gauna tokia kokios jis nusipelno :rolleyes:

 

Na, žmonės vienas kitą pritraukia... :rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai aš ir žiūriu, kad manęs dar nei vienas nenusipelnė :wub1:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai gerai pasake Infectedin' vienur moterys pranasesnes, kitur vyrai :wub1:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.