Pereiti prie turinio
oksana

Rimmel

Rekomenduojami pranešimai

kaip jums sita kosmetika? as nusipirkau nauja tusa- nepamenu pavadinimo,bet juodau,ruzava pakuote- niu man tai patinka- sepetelis kaip Loreal Teleskopic tuso-man tokie patinka :flowers: noreciau daugiau atsiliepimu :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dabar nusipirkau (tiesiog siaip) Rimel tusa, galvoju pabandysiu :flowers: Ir zinokit visai patiko :flowers: Nors jau labai ilga laika pirkdavau tik Loreal tusus.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi susidomejau tusu(juodas su ruzavu)-storina ir ilgina blakstienas.Apie 28 Lt kainuoja.Itariu,kad pirksiu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu turėjus Rimel lupdažius ir šešėlius. Nieko blogo negaliu pasakyt, neblogi kaip ir visi to pačio lygio kosmetikos :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir visa laika naudojau tik Lorealio tusus,bet man visai patiko ir Rimelio tusas :victory:

Indrute,o kokio lygio yra Rimel kosmetika? kas dar su ja lygus?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute,o kokio lygio yra Rimel kosmetika? kas dar su ja lygus?

 

Visos masinės vidutinės klasės gamintojų lygio, tokių kaip loreal, maybelline, neutrogena, nivea ir t.t. ir .t.t

Tik aišku nesakau kad tai blogai, man pačiai yra dar ir dabar nerealus loreal tušas(kol nepabandžiau Lancome Fatale, bėja ta pati Lancome yra to pačio fabriko kaip ir loreal, tik daugiau investoujanti į sudedamasias dalis tyrimus ir t.t. todėl ir kaina atitinkama), arba pvz. lūpų blizgiai man irgi geriausi lorealio tik, net nėr ką lygint su tuo pačiu Chanel ar Qlinique.

Nu va kiek išsiplėčiau :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visos masinės vidutinės klasės gamintojų lygio, tokių kaip loreal, maybelline, neutrogena, nivea ir t.t. ir .t.t

Tik aišku nesakau kad tai blogai, man pačiai yra dar ir dabar nerealus loreal tušas(kol nepabandžiau Lancome Fatale, bėja ta pati Lancome yra to pačio fabriko kaip ir loreal, tik daugiau investoujanti į sudedamasias dalis tyrimus ir t.t. todėl ir kaina atitinkama), arba pvz. lūpų blizgiai man irgi geriausi lorealio tik, net nėr ką lygint su tuo pačiu Chanel ar Qlinique.

Nu va kiek išsiplėčiau :super:

na jo del tu teisi, kad Chanel, Versaci, Qlinique ir kitos kompanijos yra labai geros, bet ju kainos kosmines.... nemanau,kad kada nors sau leisiu seselius uz 200 lt ar daugiau ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mergaites, o kur perkat Rimmel :this:

As vienoj vaistinei tik tusus maciau, Sarmoi drauge ieskojo, tai aplamai Rimmel kosmetikos nebuvo :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as perku Anglijoje- jos cia uzversta :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien nusipirkau nauja tušą, susigundžiau vėl Rimmel pabandyt ;)

273.jpg

Labai jau norėjau išbandyt tą juodai-ružava, bet buvo tik ilginantis, o man patinka kai tankina :rolleyes:

Kol kas aišku nelabai ką galiu ir pasakyt , laikas parodys tiko ar ne :victory:

 

:D

Labai įdomus šepetelis, kažkoks plasmasinis ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Šiandien nusipirkau nauja tušą, susigundžiau vėl Rimmel pabandyt :D

273.jpg

Labai jau norėjau išbandyt tą juodai-ružava, bet buvo tik ilginantis, o man patinka kai tankina :rolleyes:

Kol kas aišku nelabai ką galiu ir pasakyt , laikas parodys tiko ar ne :grin:

 

:ps:

Labai įdomus šepetelis, kažkoks plasmasinis :D

butinai parasyk atsiliepimus.

as nusipirkau seselius- na labai patinka :victory: :D :wub1:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.