Pereiti prie turinio
uogyte

EUCERIN

Rekomenduojami pranešimai

Ka manote apie sias priemones, girdejau , kad labai geri yra ju kremukai veikui. Noriu isigyti sausai ir jautriai veido odai krema, gal kas bandet is sios serijos ka nors.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš bandžiau veidui. Kaip tik sausai ir jautriai odai. Teoriškai turėjo man pagerėt nuo tos jų produkcijos (odos gydytojas išrašęs buvo), bet nepadėjo visai... oda labai piktybiškai sureagavo...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo girdėjau aš kad šie kremai arba tinka idealiai arba netinka visiškai.

Aš turėjau kažkada tokį mažulėlį kremuką su kažkokiu "šlapalu" <_ nu ka pana skamba tai man buvo idealus l kremas vietoj vazelino bet dingo jis i prekybos src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_super.gif" alt=":super:">


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man oda jautri ir kas tinka tai eucerin ir dar labai gerai tinka neutrogena.

 

Šlapalas yra rašomas kaip urea sudėtyje, jis drėkina man atrodo, geras daiktas.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudojau ranku kremuka-na nieko visai......

ir Emilijai gydytojas buvo israses kuno losjona ,kaip supratau tai nuo alergijos arba tiesiog sausuma nuimti......nezinau net..... na nieko nepadejo....

nepatinka man si produkcija...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi turiu labai sausa ir jautria veido oda , tai nusipirkau is eucerin sausai ir jautriai odai kremuka , nu ir ka.... zinokit tikrai galiu pagirti, mano atradimas iki siol , nes ko tik neisbandziau, nivea geras, bet paskutiniu metu ir tas nepadejo, vos tik juo patepus kelis kartus dingo visas odos sausumas , oda pasidare lygi , na zodziu grazu ziureti, dziaugiuosi, kad atradau savo kremuka :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju daug visokių kosmetikos priemonių iš Eucerin.

Turiu veido prausiklį, toniką, veido kremą, kūno losijoną (laaaabai geras :hm: ), rankų kremą ir lūžų balzamą. ;)


ticker_by_jenny.png

1h3l1i1j17f54d8jdej1j496b69204b616c26233237393b6426233337313b.png

1h3l1i0j1043166j38j0j4d6973656920466c65722044656c616b7572.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Naudoju daug visokių kosmetikos priemonių iš Eucerin.

Turiu veido prausiklį, toniką, veido kremą, kūno losijoną (laaaabai geras :hm: ), rankų kremą ir lūžų balzamą. ;)

Ups, ne lūžų, o lūpų :victory:


ticker_by_jenny.png

1h3l1i1j17f54d8jdej1j496b69204b616c26233237393b6426233337313b.png

1h3l1i0j1043166j38j0j4d6973656920466c65722044656c616b7572.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.