Pereiti prie turinio
Bambyna

Depiliacija. Mada ar vyrų užgaida?

Rekomenduojami pranešimai

Vyrai myli akimis. Ir reikalauja, kad moterys atrodyto gra?iai- i?laikyto forma, skutinetosi, kojas ant auk?takulnio lau?ytosi... Kad atrodyto seksualiai...Dieva?i, ko tik nei?keneia moterys, kad vyrams patikto...O jie? Moterys myli ausimis, joms reikia demesio, ?velnumo, rupestingumo, kad vaikus myleto labiau nei draugus ar hoba. Bet jie neskuba keistis ir taip aukoti visko, kaip moterys del jo aukojasi.

O gal depiliacija- mados reikalas? :hm:

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man depiliacija ne mada o papra?eiausia kuno higiena . Neasivaizduoju kaip galeeiau vaik?eiot su ap?elusiom kojom , pa?astim ir kitka :doh jei nedaryeiau depiliacijos jauseiausi nevala ( tai mano asmenine nuomone) . Nepatinka ir vyrai daug ap?el? - primena be?d?iones :geda


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai irgi visiska kuno depiliacija (isskyrus plaukucius ant galvytes) darausi tik del saves (kokia as savanaude :geda )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Man depiliacija ne mada o papra?eiausia kuno higiena . Neasivaizduoju kaip galeeiau vaik?eiot su ap?elusiom kojom , pa?astim ir kitka  jei nedaryeiau depiliacijos jauseiausi nevala ( tai mano asmenine nuomone) . Nepatinka ir vyrai daug ap?el? - primena be?d?iones

Pritariu :pack2_thumbup[1]:

Tai kiekvieno amenini reikala, bet kai pamatau kokia moteri su ilgiausiais plaukais po pazatim tai :doh :susigedes Tai kazin kaip kitur :hm: :swoon2[1]:

Is karto suidaro toks ispudis kad zmogus yra netvarkingas :geda Cia taip pat mano amenine nuomone :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o yra vyro kuriems patinka kai jo moterys ap?elusios...i?eina kad tai vyro u?gaidos...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o yra vyro kuriems patinka kai jo moterys ap?elusios...i?eina kad tai vyro u?gaidos...

Mano vyrui labai patinka plaukuotos,del to niekada nesidepiliuoju...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir del to nemanau kad esi kokia nevala...tiesiog tokia labiau patinki savo diedui...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o yra vyro kuriems patinka kai jo moterys ap?elusios...i?eina kad tai vyro u?gaidos...

as tikrai negaleciau nesitvarkyt vien del to, kad maniskiui nepatiktu :hm:

man net paciai but nepatogu but visai taip apzelusiai.... :bloga

kazi, negi maloniau 69 kai yra ten daug daug tu plaukiuku... :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.