Pereiti prie turinio
kicule

Tiesiog trūksta dėmesio

Rekomenduojami pranešimai

Ar nebūna Jums taip, kad staiga pasirodo kad jums labai truksta dėmesio iš mylimo žmogaus? :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai tokie ?iopli padarai, kad u?uomino nesupranta.A? tai tokiais atvejais tiesiai sakau, kad man truksta demesio... o buna, kad ir jis man pasako, kad senokai mes nebuvom kur nors nuej? tik dviese...man tai prilygsta prisipa?inimu meileje.

Nors kai pas jus ma?as vaikas,toli nuo jo nepabegsi...ka?kada seniai, kai vaikai dar ma?iukai buvo ir savaitgaliais anksti keldavos, mes juos pasodindavom ?iureti multiko, o patys u?sidarydavom vonioj,pasileisdavom vandena,tipo tevelis su mamyte maudosi...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia pripa?int , kad ne visi vyrai pastebi ko truksta moteriai :grin: Juso santuoka dar neilgai t?siasi ,o gal kriziniai metai ? Prad?ioj ir mes nesupratom vienas kito ir 7 metus gyvenom kaip ?uo su kate :doh su laiku pasikeieiau a? , vyras aplamai tapo mielas ir paeio paeiausias . Geda pripa?int , bet mano liga pakeite gyvenima a gera pus? :pack2_thumbup[1]: Dabar mano vyras pa?asta mane daugiau nei a? - sake mane i?duoda akys , pastebej? santuokoj at?alima lekiam romantintis ir pabuv? dviese viskas gra?ta a senas ve?es :pack2_thumbup[1]: Tik yra vienas bet - muso vaikai jau dideli ir jie lieka vieni , o turint ma?us lialius tai padaryt sunkiau :blink: tada belieka ruo?t romantines vakarienes namuose arba praustis vonioje ,kaip minejo Reta :hm: Mes visada kalbames ir kiekvienas i?sakom tai kas nepatinka ,koks poelgis erzina ... viska i?sakius nelieka jokio klaustuko ir gyvenimas paprastesnis :wub


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
be to demesio jautiesi negerai kai kokia namu seimininke, o ne mylima zmona

Ne viena praejom ?a etapa kol buvom tik namo ?eiminikes ir vaikus auginom - tas jausmas pa?astamas :sird ilga laika prabuvau tokioj padety su 3 vaikais , bet truputa pakentek paskui savo atsigriebsi su saiku :pack2_thumbup[1]:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir pana?ei. Truko viskas ?a savaitgala.

Taigi, nusprend?iau A?, kad dabar gyvenu sau ir taip kaip noriu, be jokio priekai?to. Nes viskas jau auk?eiau auk?eiausios normos.

Ir dabar nebe?inau ar mum taikytis ir bandyt viska kaip ir i? naujo(bet neasivaizduoju kaip tai galima padaryt) arba skyrtis. A? dar neapsisprendus. Tiesiog gyvenu ?ia diena, nesuku sau smegeno, kaip bus rei?kia taip ir reiks. Tik beda viena, mes vis dar gyvenam kartu, o galbut reikto pabut atskirai.

Ir i?siai?kint ko a? i? tikro noriu.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal jis turi rupesciu darbe, zinai gi koks pas ji darbas. Gal jam ten taip smegenys ishkrusha, kad jis nieko nenori. Nu arba zmogui shiek tiek atsibodo kasdiene rutyna. Gal reikia ka nors keisti. Arba tiesiog nekreipti i ji demesio, tada pats pagalvos, kad kazkas cia netaip. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat paskutiniu metu truksta demesio, bet zinau kodel, nes vyras turi daug darbo. Aisku to nepateisinu, nes ir as esu uzsiemusi, bet stengiuosi :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kazkaip juokinga darosi.....Kur tik paskaitai visur: moteris turi stengtis,kazka keisti, daryti staigmenasir t.t. kad tik ta nelaboji" rutina" neaplankytu seimos :doh

O koks vaidmuo vyru seimoje????

Nejaugi , kad jam nesiseka ar sunku darbe turi atsiimti mylinti zmona :blink: Visi mes daugiau maziau pavargstam, bet vistiek lekiam, begam..................

Zinau dar ir is savo patirties, kad tas laikotarpis kai moteris augina namie vaikuti.....kazkaip pesimistiskai veikia....Gal nuo to besaikio sedejimo namie prisigalvojam nebutu dalyku? O gal istikruju vurai rodo mazia demesio?

Manau, kiekvienoje seimoje vis kitaip :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai irgi tiesiai sviesiai pasakau, jei kas netaip. O jei jokiu rezultatau, elgiuosi taip kaip ir jis. Padeda. Bent jau mums. Susirandu visokiu dalyku kur nulekti, is darbo pasibastau po parduotuves ka nors nusiperku nuotaikai sau pakelti kol praeis toks etapas. Nereikia ne savaites, o tada vel medaus menuo - iki kito karto :this[1]:

Paskutiniu metu mano vyrelis isvis apsileido, buityje man nieko nepadeda, pavalges ne lekstes nebesugeba i kriaukle imesti. Viena kart, dar paklause kada issisiurbliuosiu masina, nes as ja vazineju daugiausiai :mad: Gerai sakau, :pack2_thumbup[1]: nuo siol visi jo skalbiniai ant kedes kelinta diena riukso, valgyt nieks palei nosi nebepakisa, ir ka veikia, ne zodelio, :blink: o pries tai buvo isigudrines net papriekaistauti kad per velai pradedu jam vakariene ruosti. :piktas


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kokios mes moterys visdel to gudros :blink: . Mokam tuos vyrus gerai paauklet.

Ewerra :pack2_thumbup[1]: pamokos.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paskutiniu metu labai keistai jauciosiu :super:

Esu nusiminus...

Man truksta demesio demesio is savo mylimo vyro... :bigsmile:

esh...man taip pat visada truksta demesio is mylimo zmogaus, bet kartais susimastau, gal tiesiog as jio per daug reikalaujiu :wub1:


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
esh...man taip pat visada truksta demesio is mylimo zmogaus, bet kartais susimastau, gal tiesiog as jio per daug reikalaujiu :super:

Zinai as kartais taip pat pagalvoju... bet ta demesio stoka uzeina kazkokiais momentais... :super: :D Tai atrodo, viskas gerai, tai atrodo kad manes kaip ir nera :ps:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.