Pereiti prie turinio
Mellysa

Krikštynos

Rekomenduojami pranešimai

Būtent, kad kai ruošiesi krikštui PATS to norėdamas ir to siekdamas sužinai labai daug. :D

Tikėjimas brukamas per prievartą dažnai užaugus vemti verčia...

 

Eitvyde, dievo avinėli tu :rolleyes: tokia tikinčioji tai ir tau tinkama pasisakymą tikinčio suradau :

"Krikšto metu gauni tikėjimą ir galimybę būti Dievo vaiku. Ar pasinaudosi ta galimybe, nuspręsi pats." Brolis Astijus

 

niu va praejo ir musu svente!!!

 

Šauniai vistiek jaučiasi praėjo jūsų šventė, o ir nuotraukos labai gražios :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
linux yra idieta i musu kuryba,gali pasiziuriet;)o gal tu ten dar neieini??? :D

0f74c4fc7040d836cb.jpg

 

Mellysa Norejau paprasyti gal man galetum su tokiu remeliu isakymus padaryti as nemoku iskirpt savo merginos kad taip graziai pasodint o visa nuotraukyte salia isakymu idejus nelabai ziurisi ,noretusi grazu darbeli iteikt krikstateviams


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as net nezinau ar maikutes padaryti krikstateviams ar puodelius simbolines tokias dovaneles nuo vaikiuku,jetau mums svente jau greit tikuiosi kad praeis viskas gerai :D


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai tik maikutės jeigu toks pasirinkimas, puodelius nebent dar prie maikučių, bet tik ne vietoj jų.

Maikutėm galės apsirengti jau tą pačią dieną, o ir šiaip maikutė man labiau išliekantis variantas :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Eitvyde, dievo avinėli tu :D tokia tikinčioji tai ir tau tinkama pasisakymą tikinčio suradau :

"Krikšto metu gauni tikėjimą ir galimybę būti Dievo vaiku. Ar pasinaudosi ta galimybe, nuspręsi pats." Brolis Astijus

Tokia tikinčioji, tai čia aš buvau seniai seniai dar jauna graži tada buvau pamenu :D Na apie katalikybę aš aišku, ne konkrečiai apie tikėjimą.

O brolis Astijus kitaip ir negali sakyti, jo kaip ir darbas toks :lol:

Ir jei jau pasikabinėjant, tai "Krikšto metu gauni tikėjimą <..>" - na ne tikėjimą gauni, o primetama religija. Ar įtiki čia jau kitas klausimas, kiek an žemės vaikšto krikštytų katalikų bažnyčioj, kurie yra ateistai... O jei bandytum ginčyti, kad visgi tikėjimą, tai gal tada galima nunešt krikštyt vaikutį ir į sinagogą, cerkvę ar pan. kam rinktis populiarųjį tikėjimą katalikybę?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kam rinktis populiarųjį tikėjimą katalikybę?

 

Ne populiarųjį tikėjimą,o tiesiog paprotinį kitaip sakant. Kodėl imam vyro pavardes ar suteikiam vaikam šiemos pavardę? Kodėl tuokiamies bažnyčioje, kodėl mirę žmonės laikomi po tris paras pašarvoti, kodėl sakom sudiev ir .t.t. ir t.t. dar daugybę privadint galimą. Tai tiesiog paprotys, sekti tėvų, protėvių pėdomis. Tėvai tave taip krištyjo, tu taip savo vaikus, tavo vaikai irgi taip krikštys ir .t.t

Ir tik nereik sakyd dar nesuprantą esmės ar darką, tiesiog tik vienetai kurie masto kaip tu, o masės, pabrėžiu masės daro kaip visi :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne populiarųjį tikėjimą,o tiesiog paprotinį kitaip sakant. Kodėl imam vyro pavardes ar suteikiam vaikam šiemos pavardę? Kodėl tuokiamies bažnyčioje, kodėl mirę žmonės laikomi po tris paras pašarvoti, kodėl sakom sudiev ir .t.t. ir t.t. dar daugybę privadint galimą. Tai tiesiog paprotys, sekti tėvų, protėvių pėdomis. Tėvai tave taip krištyjo, tu taip savo vaikus, tavo vaikai irgi taip krikštys ir .t.t

Ir tik nereik sakyd dar nesuprantą esmės ar darką, tiesiog tik vienetai kurie masto kaip tu, o masės, pabrėžiu masės daro kaip visi :lol:

Jei jau imt giliai papročius, tai lietuviai buvo pagonys ir iki šių laikų katalikybėje yra žiauriai daug primaišyta pagonybės "papročių", kurių sakykim Italijoj nėra, o Italijoj yra daug paimtą iš jų senovės ir nėra nieko iš pagonybės, nors religija teoriškai ta pati "romos katalikai", tad grreičiau tai yra populiaru nei paprotys...

Kad imam vyro pavardę, tai reiškia, kad jis prisijungia mus prie savo šeimos, čia jau turbūt nuo tų laikų kai dar gentys būvo, o jie buvo stabmeldžiai. Vyrauja patriarchatas. Dabar jau vyrai turi silpnesnę valią ir jau pavardės rašomos per brūkšnelį ar kai kas pasilieka ir mergautines, nors man kaip senienų vertintojai nelabai tai priimtina.

Tris paras laikomi pašarvoti ten dėl kažko grynai mediciniško. Dabar nepamenu dėl ko, bet čia ne šiaip paprotys...

Sudiev? Taip girdžiu sakant tik močiutę :flowers: Ne visi papročiai atėję iš tėvų yra geri. Masės - tai avių banda. Ir ne aš viena taip mąstau. Tokių žmonių daugėja, nes jie ima mąstyt. Baigėsi tie laikai, kai viskas kaip pas visus.. :D

Ir mes ryškaii ne į temą, bet dėl manęs, tai galim tęsti :D


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eitvyde, nesikrapštau aš taip giliai kaip iki akmens amžių ar dar toliau. Bet iki tėvų, senelių, prosenelių. Kad ir mama mane pakrikštyno slapčia nuo tėvo, nes tėvas buvo žiauriai prieš, buvo tokie laikai, tad riekėjo taip, nei aš jo kaltinu, nei mama palaikau. Bet krikštyno, nes TAIP reikėjo. Nes ją krikštyno, jos mamą krikštyno ir t.t.

Toliau aš pvz labia norėjau pasiimi vyro pavardę bet su galūnę -ė, bet būtum tu mačius mano mamos ir vyro veidus :lol: gi tai nesamonė. BET, juk aš imu vyro pavardę, tik pasilieku sau teisė rinktis kokią galūnę man pasilikti, o jeigu jau taip tai vyro mano pavardė -nas tai ir aš galėjau būti Indrė -nas o kodėl -ienė? Bet teko musileisti.

Tai ir sakau kad tai tiesiog paprotys, net ir teisė yra paprotinė, ir tai niekur neasocijuojasi su vidiniu pasauliu ar nuostatom.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol:

Ir tu krikštysi savo vaikus, nes taip reikia?

 

O kam taip reikia?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau. su mano vaikais tai bus matyt. Kadangi, mano vyras daug labiau tikintis negu aš, tai manau kad krikštysim.

Bėja, atsimeni(čia jau irgi ne į temą) kaip važiavom ir kalbėjom apie mokėjimą gimdymo metu, ir nutarėm kad tokiu metu tikriausiai pačiam ramiau. Tai ir dėl krikšto, juk pakrikštytas viakas gauną apsaugą dievo, tai kodėl dėl jo nepasistengti?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokio amziaus dazniausiai krikstyjet vaikucius koks jum geriausia?


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau gincyjesi kaskas cia vien del to vaika reikia pakrikstyti kad kai uzauks ar istekes ar ves gal nores baznycioj tai maziau problemu bus vaikui kurent seima..........o gal vaikas bus labai tikintis ir bus nepatenkintas kad nepakrikstytas vien del tevu atlaidumo.......... :lol:


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.