Pereiti prie turinio
Snapė

Patarimai piršliams

Rekomenduojami pranešimai

Esu buvusi vestuvėse ir aš taip pat dariau, kai palikta muzikantams laikraštukas, kad jie pasakytų kiekvienam kad galima įsigyti laikraštuką ,kuriame rašoma apie jaunuosius ir žinoma prie laikraštukų padėta taupyklė.Gal suprantamai parašiau .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiks paklausti ką galvoja apie rinkliavas pinigų jaunieji.

Ir jeigu nieko prieš, reiks padaryt ir man laikraštuką pardavinėjimo. Ir dar padarysim tada žaidimuka, kas pirmas gims mergaitė ar berniukas. Ir siūsti per stala, kad svečiai dėtų į gietriukus žydrus ir ružavus pinigus, ir kurie gietriukai daugiau surinks, tas pirmas ir bus.

 

Aš pvz. per savas vestuves buvau labai grieštai nusiteikus prieš pinigų rinkimą iš svečių, nei muzikantai galėjo kažkokia rinkliava daryt, nei piršliai. Kadangi pas mus svečiai atvažiavo pašvesti kartu su mumis mūsų šventės, o ne susimokėt, ne dėl to jie buvo kviečiami.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau net sapnuoju vestuves kasnaktį :( nes dienų dienas praleidžiu prie vestuvių scenarijaus, tai trinu darašau ką, kitą dieną vėl kitaip atrodo ir taip be galo....

Greičiau jau tos vestuvės :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir mums atsitiko taip kad turesime eiti liudininkais.....tai tu tradiciju kaip ir nebus labai bet siurpriziuku labai norisi....tai gal Indrute galetum papasakoti kokiu zaidimuku ar siurpriziuku.....o gal net laiksatuko kopija galetum parodyti gal ka nusiziuresiu.... :mirksiukas: o ka pasiulytumete merginos 12 valandai kaska vau....ir nekosmiskom kainytem :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieka, aš tau galėsiu atsiūsti kelis laikraštukus kuriuos turiu. O apie 12 valandą ir aš kažką galvoju. Bet taip ir neišmastau kažko tokio. Visad galvojom padovanoti gerus fejerverkus, bet toj sodyboj negalimą, su helio balionais ir bengališkom ugnelėm girdėjau daug nusiskundimų. O ir su ugnelėm turiu kitokių įdėjų, bešokant paskutinį šokį jaunųjų išdalinsiu visiem svečiam, visi sustos ratu, vaizdas turėtų būti įspūdingas.

Bet va ką būtent 12 val neįsivaizduoju :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar merginos, kada turi būti uždegtas šeimos židinys? Iš pradžiu scenarijuj buvau padarius kad prieš 12 val, paskui perdėjau tik gryžus į pirmą užsėdimą stalo. Ir dabar vėl abejoju :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek begirdejau kad dabar vestuvese jau nebelaukia 12 val seimos zidiniui ,daro anksciau nes tai tikrai grazi tokia tradicija norisi ir tu grazesniu filmuku ir nuotraukyciu o 12 tai jau zmones buna iraude pavarge


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ir dar merginos, kada turi būti uždegtas šeimos židinys? Iš pradžiu scenarijuj buvau padarius kad prieš 12 val, paskui perdėjau tik gryžus į pirmą užsėdimą stalo. Ir dabar vėl abejoju :mirksiukas:

 

Šiaip tai šeimos židinys ir yra uždegamas per pirmą užsėdimą,juk kai grįžtama perskaitomas santuokos liudijimas tada užtvirtinama ir po kelių minučių įnešti židinį arba iškarto po liudijimo skaitymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na savo scenarijuj perkeičiau vietom, židinį uždegsim per pirmą užsėdimą :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi Indrute noreciau visai laikrastuku.......

o gal galetume per skype susirasyti....?


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute Indrute.....kur prapulei...?


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieka, susirask mane per skype aš skype iindre, atsiūsiu tada tau visus laikraštukų kopijas ir t.t.

 

 

12val, galimą būtų paleisti į orą oro žibintus arba vandens žibuntus, vietoj jau pabodusių šaltų ugnelių su balionais, dar galimą būtų išėjus į lauką sukurti naujos šeimos laužą, kaip simbolį šeimo židinį, ir sustojus visiem ratu su šaltosiom ugnelėm sudainuoti ilgiausių metų.

Ką` dar čia buvau išmasčius? llaime:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.