Pereiti prie turinio
LinaR.

Koncervavimas -marinavimas

Rekomenduojami pranešimai

Merginos jau neuzkalnu darzoviu derliukai prasides gal kas zinot kokiu skaniu receptuku agurkiukams ,pomidoriukams ar misrainytems nes ziuriu siemet reiks uzsiimt koncervavimais receptainese -receptu begalybes ,bet noreciau ka isbandyta pasidaryt :mirksiukas:


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norečiau ir aš nes jau ko ko bet tokių dalykų na nemoku aš daryti :) :) daro dažniausiai anyta ir duoda mums


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi nieko nemokejau, bet vasara bandziau is receptu, mama parode, o paskui ir patiko ir norejosi dar ka nors pabandyti, dabar valgom net skaniau kai savo agurkelius valgai :sird:

nera sunku tik reikia pabandyti.


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo tai aišku skaniau, bet man rodos, aš niekada neišmoksiu net bandyti neverta :wub1: vat kažkodėl na isitikinus :sird: bet gerai tu sakai reikia paimti ir bandyti


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip jau ne koncervavimas, o KONSERVAVIMAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.