Pereiti prie turinio
Cyprusa

Web kameros

Rekomenduojami pranešimai

vivaforever, o eia tas paveiksliukas, gal tokia kamera turi? :hm: Manau, kad tikrai nebloga :blink:

nxpro_max.jpg

Redagavo kicule

Menas būti išmintingu – tai žinoti, į ką nereikia kreipti dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vivaforever, o eia tas paveiksliukas, gal tokia kamera turi? :grin: Manau, kad tikrai nebloga :blink:

 

nu, turiu, bet kokia gera tikrai nezinau, nes pirma kamera kuria turiu, tai neturiu su kuo lyginti :hm:


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompanija Creative pristatė naują web-kamerą WebCam Live! Motion, kurios horizontalus apžvalgos kampas sudaro 200Āŗ, o vertikalus 105Āŗ. Šie skaičiai galimi dėka plačiakampio objektyvo (76Āŗ) ir motorizuotos ašies Pan-N-Tilt. Toks apžvalgos kampas pilnai leidžia daryti panoramines nuotraukas. Dėka naujojo tvirtinimo mechanizmo Multi-Attach, kamera bus galima tvirtinti ne tik prie CRT ar LCD monitoriaus, bet ir prie nešiojamo kompiuterio bei televizoriaus korpuso.Orientacinė įrenginio kaina - 499 Lt.

 

1126724029.jpg


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu štai tokią web kamerą :cray:

 

2035.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I ka reiketu labiau atkreiti demesi ( kai renkiesi web kamera) :hm: Noriu ir as nusipirkti... gal ka patarsite :cray:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
I ka reiketu labiau atkreiti demesi ( kai renkiesi web kamera) :hm: Noriu ir as nusipirkti... gal ka patarsite :baby:

 

Aš teisybe pasakius net nežinau :lithuania: Pirkt reikėjo mūm su mama dvi web cam. Todėl ?i?r?jom į kainas. Ir būtinai Logitech firmą. Esu ištikima šiai firmai. Taip kad beveik į nieką ir nežiūrėjau :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
I ka reiketu labiau atkreiti demesi ( kai renkiesi web kamera) :D Noriu ir as nusipirkti... gal ka patarsite :lithuania:

 

Radau internete gana gera paaiskinima :baby: Mano kamera 640x480, 15 fps su atskiru mikrofonu..

 

Pagrindinė priežastis - web kamerų skiramoji geba nėra pakankama gauti geros kokybės fotonuotraukas. Pigesnės turi 352 x 288 skiriamąją gebą, brangesnės - 640 x 480, bet tai gerokai mažiau nei 1 megapikselio skaitmeninis fotoaparatas. Taigi pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant web kamerą - nuotraukų skiriamoji geba.

Antras parametras - video skiriamoji geba (taip, su web kamera Jūs galite filmuoti jos matomumo lauke). Šiuo atveju reikėtų žiūrėti, kiek kadrų per sekundę maksimaliai gali pasiekti Jūsų kamera (šie skaičiai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos skiramosios gebos - vidutinės web kameros gali "išspausti" 30 fps (30 kadrų per sekundę) greitį jei skiriamoji geba 352 x 288 ir tik 15, jei 640 x 480.

Taip pat renkantis web kamerą galima atsižvelgti į tai, ar ji turi įmontuotą mikrofoną, ar ne. Tiesa, remiantis asmenine patirtini, geriau naudoti išorinį mikrofoną (nes jį galima pastatyti patogesnėje vietoje, bet jei Jums netrukdo "foninis" triukšmas, web kamerų mikrofonai yra pakankami video pokalbiams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki siol net negalvojau pirkti isvis web kameros, bet prireikus pasinaudosiu cia pateiktais patarimais. Jei naudociau skype reiketu.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš turiu štai tokią web kamerą :rolleyes:

 

2035.jpg

pas mane irgi tokia pati buvo.dabar mano kamera nesiojamajame kompiuteryje itaisyta....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai gerai dabar naujajam kompe kad web cam įtaisytą jau, yra ir mikrofonas prie jos iškart. Tad galimą bendrauti per skype be jokių papildomų irenginių.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu aš web kamera, dar anksčiau ir pirkau būtent kad reikėjo, o dabar kažkaip stovi dulkes renka, retai kada naudoju.


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.