Pereiti prie turinio
iene

Nesugyvenamas kaimynas

Rekomenduojami pranešimai

Isivaizduokit, gyvenate su girtuoliaujanciu zmogumi,bendrame bute.Jis turi visas teises, o jus ne.Ar tIK geriantys ir nieko neveikiantys žmonės turi savo teises? Ka manot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isivaizduokit, gyvenate su girtuoliaujanciu zmogumi,bendrame bute.Jis turi visas teises, o jus ne.Ar tIK geriantys ir nieko neveikiantys žmonės turi savo teises? Ka manot?

Nuosirdziausia uzuojauta :( :D Nelabai supratau, tai tas jusu girtuoklis savininkas to buto ar kaip?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal tema,geriantis zmogus yra kaimynas? :( ar savininkas?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tas girtuolis gyvena viename kambaryja, as kitame.kaip vadinama "butas su bendra virtuve".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip suprantu, tas butas isnuomotas dviem skirtingiems zmonems?


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, tiksliau tai yra du seimininkai tame bute, jis ir as.oi, sorry, gal ir bereikalo uzvedziau sia tema,tiesiog paskutiniu metu situaciaja baisi,del visokiu nesamoniu kaimynai,o ir as kvieciam policija, o ji atvykus tik guzteli peciais, pasako uzuojauta ir viskas.Visi bejegiai.O dar kalbama apie lygias teises :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai ką jis daro?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Situacija klaiki. Manau. Nes tiksliai mes nežinom kas ten pas jus vyksta. Jeigu jis savinikas vieno kambario, tai jis pilną teisę turi jame daryt ką nori. O tau su tuo tik susitaikyti belieka. Arba jeigu nervai ir sveikata brangiau, parduoti kad ir už kapeikas tą vieną kambariuką, ir neždintis kuo toliau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip as zinau kas tai yra, nes kai tik atvaziavau i Anglija gyventi-tai gyvenome su keliais zmonemis viename name- tik kiekvienas turejome savo kambarius- tai jie kiekviena vakara gere, sukavo, muzika ant viso namo......o jei as ka pasakydavau tai jie isriesdavo,kad as pas juos i nama atvaziavau ir turiu tylet...nors nama nuovamones tolygiai llaime: baisi situacija buvo, tualetai atsiprasant apmisti, grindys slapios.... na ka kovojom kovojom kkol nusibodo ir issikraustem.....

dabar gyvenam su vienu vaikinu, tai jis irgi iki gyvo kaulo daede....... kaip sakoma nevala- nesitvarko, bardacina...aisku negeria, jokiu draugeliu nevedzioja, bet pilna kitu priezasciu,kad jau nusibodo......

del to dabar perkames nama, kad nereiktu gyventi su niekuom.... patys sau....

:D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tikrai netike kaimyna yra amzina ir neissemiama tema, as tu kaimynu turejau oi labai jau daug, bet negaliu sakyt kad vien kaimynai blogi kartais ir patys buname ne ka geresni kaimynai, nors to nesuvokiame.

tarkim man nesinoretu kaimynysteja jaunos seimos su kudikiu arba senyvo amziaus laabai tikinciu ir nelabai prigirdinciu zmogeliu, nors jie normalus zmones, bet man labai nepatinka netgi sukelia siaubinga pykti kudikio riksmas viduri nakties ir misiu klausymas savaitgaliais kai man norisi pamiegoti ilgiau :grin: juk tai normalu, kad taip buna bet mane tai biesina, nu aisku nekalbam apie asocialius asmenis kaimynysteja. :yes:

 

Zodziu gyvenimas nera paprastas ir mes kiekvienas norim mums primtinu kaimynu ir geriausia gyventi nuosavame name, ka dabar ir darau :) nu aisku dabar kaimynas kartais uzgerai, bet kai jis toli tai man netrugo ale buna visko ir tai yra neisvengiama. :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsikraustykit.

lygios teisės neegzistuoja.


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tikrai netike kaimyna yra amzina ir neissemiama tema, as tu kaimynu turejau oi labai jau daug, bet negaliu sakyt kad vien kaimynai blogi kartais ir patys buname ne ka geresni kaimynai, nors to nesuvokiame.

tarkim man nesinoretu kaimynysteja jaunos seimos su kudikiu arba senyvo amziaus laabai tikinciu ir nelabai prigirdinciu zmogeliu, nors jie normalus zmones, bet man labai nepatinka netgi sukelia siaubinga pykti kudikio riksmas viduri nakties ir misiu klausymas savaitgaliais kai man norisi pamiegoti ilgiau :) juk tai normalu, kad taip buna bet mane tai biesina, nu aisku nekalbam apie asocialius asmenis kaimynysteja. :super:

 

Zodziu gyvenimas nera paprastas ir mes kiekvienas norim mums primtinu kaimynu ir geriausia gyventi nuosavame name, ka dabar ir darau :) nu aisku dabar kaimynas kartais uzgerai, bet kai jis toli tai man netrugo ale buna visko ir tai yra neisvengiama. :rolleyes:

tesingai sakai- geriausia gyventi vieniems....

o tokiu kaimynu kaip tu sakai ir as nenoreciau, kai musu mazule buvo kudikis-mes gyvenome vieni, be jokiu zmoniu ir dabar ta pati darome :) ka ir visiems linkeciau :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.