Pereiti prie turinio
Snapė

Geroms mergaitėms dangus, blogoms viskas

?  

8 nariai prabalsavo

  1. 1. Kuri mergaitė tu?

    • Gera, kuriai dangus
      5
    • Bloga, kuriai viskas
      3


Rekomenduojami pranešimai

Ar pritariat šiam posakiui? Kaip jį suprantat?

Prie katrų save drįstumėt priskirti?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi Indrute davei cia mano smegenim darbelio pamastymams ;) Cia idomu kaip placiai zvelgiam sia tema .Manau geros mergaites gali gauti viska ,o ir tom blogosioms neviskas pasiekiama .Gal mes mergaites galvoju turetumem buti gerietes ,bet to blogio krisleli taip pat reikia tureti ,na ziurint kaip suprantam ta geriete . OI ziuriu as cia i lankas isplaukiu ;) ,na paziuresim ka mano kitos merginos tada gal ir pasigincisim ,o tai man visai smegeneles susisuko


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad geris anksciau ar veliau tikrai sugrista bumerangu.....zinoma ir blogis...bet juk skausmingai....

o kad blogos mergaites pasiekia daugiau tai irgi yra tiesos,bet tik neilgai tuo dziaugiasi...cia turiu pazystama...... ;)


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas sprendžia gera "ji" ar bloga? Mūsų kiekvieno atskiras supratimas, visuomenės normos ar? Man gal kažkuri atrodys bloga, o kitam visai gera... Jei jau visai iš mano požiūro, tai blogoms, jei jos tikrai blogos, o neapsimetinėja ir sieloj graužiasi, tai gyventi yra daug paparasčiau, nes jos IMA iš gyvenimo VISKĄ, o tos gerosios žiūri kaip visiems geriau, ką čia žmonės pagalvos, taip negražu, anaip negalima... ojojoj girl_impossible.gif- amoralu... o pasenus kurios gali džiaugtis, kad gyveno, o kurios, mąsto kad egzistavo? ;)

O aš tai esu labai gera, tiesiog superinė... tokių gerų net nebūna girl_angel.gifgirl_curtsey.gif

 

girl_haha.gif


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as manau kad geris anksciau ar veliau tikrai sugrista bumerangu.....zinoma ir blogis...bet juk skausmingai....

o kad blogos mergaites pasiekia daugiau tai irgi yra tiesos,bet tik neilgai tuo dziaugiasi...cia turiu pazystama...... ;)

vienai kažkas nepasisekė, na kitai... o koks procentas, kad blogis grįžta? o kokia tikimybė, kad kažkas joms negerai pasidarė dėl to, kad jos "blogos", o gal tai būtų nutikę bet kuriuo atveju?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada visiems ir sau sakiau kad esu vrėdna, bjauri užsisipyrusi mergiotė. Bet dabar mastau ar tai blogosios jau tokios mano savybės? :hm: Gal ir blogos, bet neįsivaizduoju gyvenimo sėslaus, be nuotykių, barnių dėl nieko, pasikabinėjimo prie žmonių(čia savo rato). Negalėčiau gyventi jau kitaip ir man taip gerai.

Tad pagal vyro ir saov giminių apibūdinimą galėčiau gal prie blogų save priskirti, nes sukavota esu :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir manau kad kievienas ir kitas supranta ta "gera" ir "bloga" labai skirtingai :)

Taip pat esu vrėdna, užsispyrusi, savikritiška, man daug kas nepatinka, o įtikti išvis :hm: Bet.... taip pat esu ir jautri, švelni ir t.t. grin:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vienai kažkas nepasisekė, na kitai... o koks procentas, kad blogis grįžta? o kokia tikimybė, kad kažkas joms negerai pasidarė dėl to, kad jos "blogos", o gal tai būtų nutikę bet kuriuo atveju?

 

pasisakiau temeleje.... :mirksiukas:

apie procentus nezinau..... :flowers:

o tikimybe tokia kad lipdama per galvas nepagalvojo kad gali uzkliuti uz stipresnes galveles ir nupulti skausmingai... :flowers:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet šiaip manau geriau blogom, mažiau sąžinės graužaties, mažiau paminamas orumas. O tuo labiau ir viskas pasiekta bet kokia kaina :super:

Man apsmeniškai būtu sunku perlpti per kai kuriuos principus, ar kai kurių žmonių galvas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau prie kuriu cia save priskirti, bet turiu ir geruju ir bloguju savybiu- mano vyras, mano tevai ir kiti aplininiai sako, kad ir as esu labai vredna- pikta, uzsispyrusi, itikti ir man labai sunku, megstu kabinetis prie zmoniu, kartais kai kurie zmones greitai atsibosta man...bet esu svelni, gailestinga ir t.t.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ziurint kokia situacija - jei kazkas tyčia daro kiaulystes, galiu buti laaaabai bloga, o pakerstauti kartais taip saldu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kuriam zmogui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.