Pereiti prie turinio
kicule

Priauginami nagai

Rekomenduojami pranešimai

Kokius nagučius darotes?

labai įdomu ką renkates gėlį ar akrilą :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renkuosi visada gelį.

Akrilas man labai neestetiškai atrodo, po kokios savaitės kaip jį padaro. Akrilas mėgstą keisti spalvą, aplink odeles, t.y. kur nagas pradeda aukti pradeda trūkinėt ir atsilupinėt. Bet gelio nagai man daug tvirtesni.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsimaniau nusipirkti akrilo, noriu pabandyt padaryt gelyčiu ant nagu ( savo naturaliu) :D Ar nebandei Indrute?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandžiau ir net gi pas uošvius kažkur turėtų būt mano akrilas. reik gerai įdirbti ranką kad gautūsi gražios gėlytės.

Bet to, patariu iš ankto kol dar nenusipirkai du dalykus:

1. pirk tik nesmirdantį akrilą.

2. ir svarbiausias dirbant su akrilu šepetėlis, jis turi būti natūralaus plauko, kitaip gal vieną kartą padarysi, bet nebeišvalysi šepetėlio nes akrilas susisuks į guzą. O geras šepetėlis prasideda kainą nuo 60lt.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane viasada būdavo gelianiai nagai, niekada akrilinių neesu išbandžiusi, klausiau pas manikiūristę, sakė kad akriliniai geriau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia gal nuo meistrės priklauso , kam su kuo labiau patinka dirbti ;)

Mane vis dar domina akrilines gėlytės ;)

Reikia sakau pabandyt nupirkti akrilo ir visą kitą :sird:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būti kad nuo meistrės priklauso

aš labai ilgai vaikščiojau su geliniais, bet jau atsibodo, man nepatinka kai nulūžta, jei negali sutvarkyti iš karto tai paskui vaikšęioji reikia slėpti tą nagą nes negražiai atrodo ir šiaip labai jau nemažai pinigėlių išeina


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as dariausi ir tuos ir tuos, bet man akriliniai apie menesi laikesi, bet ten dare ne meistre, o siaip megeja. i gelinius dare diplomuota panele ir ka? tik dvi savaites istempiau, ir labai negraziai man atrode jau po savaites. tai dabar ir nezinau kurie geresni

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia kai savo natūralius užsiaugini, aš jau turbūt nebesidėsiu daugiau, labai nagus sugadino


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau prisiauginusi akrilinius nagus, tik jie ilgai neužsilaike netiko naturaliems nagams na nekibo kitaip tariant, taip man paaiškino. Norėčiau gelinius išmėginti tik kalba kad jie labai trapūs. Kažin ar tai tiesa?


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geliniai yra ne tokie tvirti kaip akriliniai. ir pas mane jie kazkur tik dvi savaites atlaike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stop stop stop.

Mergaitės pirmą supraskit, kad akrilas ir gelis visiškai ta pati medžiaga. Tik padengiama ant nago skirtingai, ir laikymas nuo to yra skirtingas. Kadangi akrilą maišom t.y. miltelius su skysčiu iškarto vietoje, jis tampa tarsi stiklas, kuris nuo smūgio stiprensnio gali subyrėt, bet daleiskim atšokusį kamputį, paprastą susitvarkyti net pačiai klentei, palaikius ant jo vatos tamponėlį sumirkytą acetone, kadangi acetone akrilas tirpsta.

Gelis jau užmaišytas akrilas, t.y. milteliai su skysčiu ir tik įdėta viena skirtinga dalis kad nestingtų. Tad ir nagai tampa truputį minkštesni, lankstesni, bet pataisyti su acetonu jau nebesigaus.

Tai gi.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.