Pereiti prie turinio
Snapė

Nintendo Wii

Rekomenduojami pranešimai

Kas dar nežino, Wii - tai naujausias kompanijos Nintendo žaidimų kompiuteris, ypatingas tuo, kad žaidimus ir patį kompiuterį galima valdyti naujos kartos belaidžiu valdikliu, reaguojančiu į žaidžiančiojo judesio - kūrėjai šį įrenginį pavadino Wii-Mote vardu. Niekada dar neteko kažko panašaus išbandyti? Patikėkite, tai išties nuostabu, nepriklausomai nuo to, kiek jums metų.

Wii_main_0909-1158254665367-440_330.jpg

 

Ar kas esat jau žaidę?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kol kas ne, bet kiek kalbejau su jau zaidusiais, visi sako, kad tai tiesiog fantastika :super: Ypac visi vertina Wii Fit Board, kur gali daryti Yoga ir kitus pratimus :D

 

wii-workout.jpgwii-fit-mat.jpg

 

wiifit.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu jau Wii gal porą menesių. Galiu pasakyt duodam čempionatus namie kaip reikalas :dance: su vyru tenisą, golfą, baulingą. Vyras su draugais boksą ir lekntynes. Šiaip turim ir daugiau žaidimų ne tik sports pvz įsižaidus esu dabar La troškinys :D

O va tą jogos dalyką be protiškai norėčiau įsigyti :super: kaži ar labai brangus? :ogo:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mus kazkur apie 90 euru, siaip sunkoka jas gauti, nes labai greitai isperka ;)

 

Wii Fit video

 

Teks prašyt sesės kad nupirktų, nes europoj deficitas atrodo visi wii priedai ir pats wii :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir as sita jau gal puse metu tikrai labai linksmas dalikelis.... tikriausiai reikes vesti i Kauna atsiristi o tada ir visus zaidimus is interneto bus galima parsisiusti tereiks tik priedus nusipirkti.... Pirma kartakai pazadziau tai ant kitos dienos visus raumenis skaudejo...seip linksma konsole bet nereikia persistenkti zaidziant :hm:


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nezinojau pagal pavadinima kas cia do daiktas :D, gal kada ir isbandysiu


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Turiu ir as sita jau gal puse metu tikrai labai linksmas dalikelis.... tikriausiai reikes vesti i Kauna atsiristi o tada ir visus zaidimus is interneto bus galima parsisiusti tereiks tik priedus nusipirkti.... Pirma kartakai pazadziau tai ant kitos dienos visus raumenis skaudejo...seip linksma konsole bet nereikia persistenkti zaidziant :victory:

 

Kaip suprast atrišt???

Aš daug kur skaitau skaitau apei atrišimą bet nesusigaudau kame čia reikalas :D

Aš šiaip daug žaidimų turių tikrų Wii, bet ir per torrentus dabar siunčiuosi žaidimų paką,m tik ilgai siunčia nes apie 40 gegų, tai jų taip paprastai nepasileisi žaist?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip suprast atrišt???

Aš daug kur skaitau skaitau apei atrišimą bet nesusigaudau kame čia reikalas :victory:

Aš šiaip daug žaidimų turių tikrų Wii, bet ir per torrentus dabar siunčiuosi žaidimų paką,m tik ilgai siunčia nes apie 40 gegų, tai jų taip paprastai nepasileisi žaist?

 

Zinoma kad taip paprastai nepasileisi, nes kaip ir kiekvienoje konsoleje juose yra apsauga nuo nelegaliu disku.... Atrist tai yra: ant kaikuriu konsoliu perrasyti softa(programine yranga) arba ideti maza michroskema kitaip vadinama chipu. :D


as1cCF80g410000MDU5NzY2cHwzODUxNnB8SWtpIEthbGVkdSBsaWtv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.