Pereiti prie turinio
kicule

Mergina, moteris turi būti....

Mergina, moteris turi būti....  

20 narių prabalsavo

  1. 1. Kokia?

    • Turinti savo -AŠ
      15
    • Velniukštė
      4
    • Gerietė
      1
    • 0


Rekomenduojami pranešimai

Mergina, moteris turi būti....

 

Prabalsuokim :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesigauna balsuot,visi 3 punktai viename = super mergina (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ką aš žinau... aš tai kažkaip pažiūrėjau, kad man ir šitų trijų per mažai :wacko:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano galvą(nors čia ir vyram daugiau sukurta turbūt apklausa) bet moteris turi turėti savo AŠ. Tada ji mokės būti ir gerietė, ir blogietė, ir namų šeimininkė, ir gera mama, ir kekšė lovoj.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prabalsavau už turinti savo AŠ. Tiesą sakant, tai nelabai suprantu, kaip šis teiginys logiškai yra susijęs su kitais dviem: velniūkštė ir gerietė. Tada man dar kyla klausimų, kas būtent čia turima galvoje tas AŠ...

 

Na bet aš taip suprantu, kad iš trijų variantų šitas svarbiausias. Kadangi, jei tu esi TIk velniūksšrė arba tik gerietė, vadinasi esi priklausoma nuo tam tikrų pažiūrų, kurios gali būti padiktuotos ir iš šalies. Jei tu turi savo AŠ (kuris gali būti suprantamas ir kaip koks protas tarkim), vadinasi priklausai SAU. O jei priklausai sau, gali būti vienokia ar kitokia, nepriklausomai nuo ar geroms mergaitėms dangus, o blogoms - viskas :wacko:

 

Tai jo, aš sakyčiau, kad mergina turi turėti savo AŠ - tik taip ji gali būti visapusiška pati iš savęs. Tokia niekada nebus marionetė kitų rankose. Ir apskritai bet koks žmogus toks yra fainesnis. Kai turi savo gyvenimą taip sakykim :(


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano galvą(nors čia ir vyram daugiau sukurta turbūt apklausa) bet moteris turi turėti savo AŠ. Tada ji mokės būti ir gerietė, ir blogietė, ir namų šeimininkė, ir gera mama, ir kekšė lovoj.

 

 

Nu va, apsirodo gerai galvojam :wacko:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as prabalsavau uz turinti savo AS, bet is tikruju tinka visi trys :wacko:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o dar aš norėčiau paklausti, iškilo toks man klausimas...

 

na gerai, turinti savo AŠ. Ok, tarkim, turiu ir turite, bet... ką reiškia turėti savo AŠ? Manasis, tarkim, dar tikrai nesusiformavęs, aš dar daug ko ieškau, daug ką atrandu savyje, ir tas turiu savo AŠ - kažkoks nėra galutinis, turėti AŠ - man čia lyg ir procesas.. kol aš jį turėsiu iki galo, tau jau nebūsiu mergina ar moteris, ko gero prie grabo lentos bus laikas :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai-kazkada as neturejau savo AS-man atrode turejau,bet klydau....dabar tai suprantu- nes dabar tikrAI ji turiu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nesakau, kad jo neturiu, tai yra manęs ašis ir manęs centras. Bet aš lygiai taip pat manau, kad tas AŠ yra toks gilus ir didelis, kad jo viso turėti negalima, tai lyg nujautimas jo, bet kartu visada ėjimas į save.

 

Aišku, psichologiškai tą aš turi visi.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma,kad pirmasis variantas.


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.