Pereiti prie turinio
latukas

airijoje nestumas

Rekomenduojami pranešimai

labas wakaras,matau kad turi daug ziniu apie airija :) taigi noreciau ir as daugiau suzinoti :D mane domina wienas klausymas,as esu airijoje dirbu prie grybu juos pjaunu turbut tai zinai :D ir as esu nescia jau 23 sawaites gimdyti noriu cia daktara gawau wiskas gerai bet wa nezinau istatymo airijos iki kada priwaloma dirbti kad gautum dekretines??? :rolleyes: esu kazka girdejusi kad iki 8.5 men net reikia sawe kankinti ar tai teisybe? buk gera atrasyk man ....laukiu ,didelis aciu tau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labutis, Jolituk :sird: Siaip nebutinai turi laukti iki 8.5 men., bet dauguma moteru taip daro, nes nori pasilikti daugiau laiko su vaikeliu..Pagal Airijos istatymus turi 26 savaites mokamu dekretiniu, o po to dar gali pasiimti papildomai 16 savaiciu neapmokamu dekretiniu. Cia jau nuo taves priklauso, kada tu nori iseiti i dekretines, as bent jau isejau 4 savaites pries numatyta gimimo data :) Pagal istatymus gali iseiti dekretiniu nuo 2 iki 16 savaiciu pries vaikelio gimima :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasiai yra ir Anglijoje :)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.