Pereiti prie turinio
Snapė

Arbata su pienu

Rekomenduojami pranešimai

Tiek visur yra skalambijama apie arbatą su pienu, kad nutariau ir forume temą sukurti.

Labai gerai atsimenu kad Eitvydė tokią gerdavo, tad labai įdomu būtu ir jos nuomonę išgirsti :(

 

Iš visų šnekų ir pasakojimų, žinau tiek kad ši arbata, numušą alkį. Ją merginos keičia vietoj vakarienės norėdamos numesti svorio.

Arbatą reikia kad butų juodoji. Ją galimą užplikyti pienu verdančiu, arba viena dalim vandens, kita dalim pienu. Galima ir šaltu jeigu naudojiesi šį būdą.

 

Būtų įdomu išgirsti ir kitų merginų kurios naudojasi šiuo metodu pasakojimus, trūkumus ir naudą :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras :hm:

Aš nuo mažens geriu arbatą su pienu , man tiesiog yra labai, labai skanu :doh:

O šiaip pirmą kartą girdžiu kad taip ir kudintis dar galima :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Geras :hm:

Aš nuo mažens geriu arbatą su pienu , man tiesiog yra labai, labai skanu :doh:

O šiaip pirmą kartą girdžiu kad taip ir kudintis dar galima :(

 

Už tai tu tokia ir kūdutė :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nevisai kūdutė, aš ja aplamai geriu, net nežinojau kad galima gerti vietij vakarėnės :doh:

Ačiū už puikia temą, reikės pabandyti :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur buvau rasius, kad geriau tokia arbata, dabar jau nebegeriu , na man tai padejo, alki kelioms valandoms tikrai sumazindavo, gerdavau vakare. Dabar kazkaip nereikia malsinti to alkio, savime nenoriu valgyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera, o kaip gamindavai šį gėrimą(niekaip liežuvis neapsiverčia sakyti arbatą)?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pirkau arbatos sveriamos juodos su skoniu, tada uzvirinu piena ir uzplikydavau ta arbata , alki tikrai numalsina ir labai skanu :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beja , cukraus dedavau pagal skoni :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš visada geriu arbatą su pienu. Man taip labai skanu. O apie tą būdą nieko nežinau.

 

Žinau, kad arbata su pienu geria indai. Vienoj kavinėj yra tokia jogų arbata - tai ten itgi u pienu, imberu ar tai cinamonu , prieskoniais - nu labai fain :(


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš piena tiesiog dapylu į puodeli :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir aš taip pat.

 

Nors, tiesą sakant, kam pasakau, kad arbatą geriu su pienu, absoloiučiai visi nustemba, ir dar taip klausia : su pienu? Nežinau, kartais pasijaudavau, kad aš čia nenormaliai viena geriu :(


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip idomu :lol: Nelabai tikiu, kad ja galima butu kudintis :( Airijoje ir Anglijoje tokia arbata jie pastoviai geria, net kalbos nera apie arbata be pieno..Jei jau ji taip padeda kudintis, tada dauguma siu saliu gyventoju nebutu tokie apkunus :D Na nezinau, cia tik mano nuomone :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.