Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

:dovana: Naujas gyvenimas

Rekomenduojami pranešimai

Kartais zmogus gauna antra sansa gyventi , mastyti ir jausti viska kitaip. Tarsi jam suteikiamas naujas gyvenimas. Tu gali tuopmet gyventi taip kaip gyvenai, bet is esmes gali ka nors pakeisti ir pamatyti tai ko niekada nematei...

 

Niekada negalvojau kad viskas gali prasideti taip nekaltai, tiesiog kaip griaustinis is giedro dangaus ir smogti taip skaudziai ir taip taikliai, atimti tai ka labiausiai vertinai ir puoselejai, kad per viena akimirka is taves galima atimti viska ko taip sunkiai siekiai ir pateikti tau viena staigmena po kitos, bet tuomet tau tai nerupes, nes tai i ka taip sunkiai ejai tau jau nebepasiekiama.

KAda tu atiduodi visas jegas, bet tai niekam nerupi, gali merdeti, niekas i tave net nepazvelgs, tik kvailai sypsosis ir dziaugsis tu iskritai, o rupestis bus toks apsimestinis ir netikras. PAmirs kad paaukojai savo sveikata, kad viskas klestetu, o tai paverciama tik meslo kruva.

Tie kurie vadino save draugais pasakys tau nesusireiksmink, kokie mes tau draugai skirk pazystamus nuo draugu tu neturi mums ka duoti, tuomet tu esi nereikalinga.

KAd neapykanta yra galingas ginklas galintis zudyti viska kas grazu ir gera, kad pavydas ir egoizmas sunaikins viska ka tu sviesaus taip sunkiai kuriia ir pavers pelenais,

KAd zmones del pinigu gali paminti zmogiskuma ir padoruma, o po to tiketis kazko is taves.

......

Bet tuomet ivertini, kad labai svarbu myleti save ir nepasiduoti, kai labai sunku pailseti bent trupa minutele ir vel eiti pirmyn ir stengtis igyvendinti savo svajones, kad ir kiek tau tai kainuotu. KAd svarbu zengti pirmyn nepaisant nieko, nepasitiketi niekuo, netiketi niekuo ir gyventi taip kaip tau norisi.

Zinoma pasakysite kad tai egoizmas, bet nemanau kad reiktu taip drastiskai vertinti siuos zodzius. KAi gyveni del kitu, o kiti tau atsuka nugara ir sako na atsiprasau tu neturi ka man duoti. aisku galima sakyti, kad nemokejai pasirinkti, bet ar tikrai visada gali pasirinkti tai kas tikra... ne .. deje tenka daznai klysti.

 

:mirksiukas:

TAigi mano naujame gyvenime:

1. gyvenu sau, del saves ir savimi.

2. VErtinu taip kaip kiti to nusipelno ir nevynioju i vata santykiu, jai zmogus piknaudziauja draugyste, vadinasi jis ne draugas.

3. myliu save tokia kokia esu ir neusimineju savigrauza

4.gyvenu ne ateities planaos, o realiai atliktais darbais

5.zinau, kad nebaisu prarasti, baisu netarasti

6 nebijau mirties, bet nebijau ir gyvenimo

7.nesistengiu daryti taip kaip daro visi, jei man tai nepriimtina vadinasi tai ne man.

8.ignoruoju visus pareiskimu kaip tau jau butu laikas, arba kodel tu neturi, kai jau visi turi.

9.nepakeiciamu nera, nei zmoniu nei daiktu, viskas laikui begant kinta.

10 man viso gyvenimo neuzteks tam ka as noriu padaryti, bet rutina yra pats blogiausias patarejas, reikia daryti tai ko nedarei.

 

o gal but kas nors jaucia kad gavo antra gyvenima, pasidalinkit kas naujame gyvenime vyksta kitaip :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nebent buna tokie prosvesciais - nuo rytojaus viskas bus kitaip :)

nu ir buna kokias dvi tris dienas, o po to vel as esu as :)

isvada - dar negavau antro gyvenimo :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o gal but kas nors jaucia kad gavo antra gyvenima, pasidalinkit kas naujame gyvenime vyksta kitaip :D

Įdomi istorija :victory: o ponas D duoda tokią naštą ,kurią gebi panešt :super:

 

O apie antrą gyvenime šansą nieko negaliu pasakyt,nes dar tokio neturėjau,o jei ir buvo kažkokių gyvenime išbandymų,nuosmukių,tai neskaitau ,kad po to ir buvo antras šansas.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.