Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Kodėl tau šiandien graudu ?

Rekomenduojami pranešimai

:D kiekvienam buna taip liudna, kad asaros upeliais liejas, galbut izeide artimas zmogus.

galbut tiesiog bloga diena, o tu sedi ir galvoji kad asaros jau baiges ir verkti jau nera is ko.

Tai kodel tau siandien graudu?????? :super:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vakar buvo graudu, apsizliumbiau nerealiai ziuredama viena filma,

kur Labai Fainiems zmogiukams gime negyvas vaikiukas :super:

tiesiog kai pagalvoju vel, tai Liudna palieka Labai Labai


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

verkiu, nes nebeturiu jegu kentet, atrodo kad tai nesibaigs niekada. Nebezinau ka dar galiu padaryti del saves, as taip pavargau, taip pavargau, nebeturiu jegu..... daugiau nebegaliu, tiesiog nebezinau ka daryti... negaliu save itikineti kad viskas bus gerai ir tai kada nors praeis, nebegaliu...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine Vilke, kas gi nutiko? :unsure:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nutiko tik tai nutiko pries metus ir niekaip nesibaigia, bandau save suimti i rankas, bet paskutiniu metu tai itin sunkiai sekasi..

tiesiog nebezinau ar gyvenu, kad man skaudetu ar skauda nes gyvenu :unsure: ir isvis jau nebezinau ar zmogus kuriam skauda gali ko nors noreti ir jai jam skauda galva diena is dienos, menesis is menesio, o medikai tik guscioja peciais ir sako mes nezinom kodel, negalim niekuo padet. o skausmas nesiliauja, vis stengiausi nenusiminti, neverkti, bet atrodo jau pasiduodu....


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu, Sidabrine Vilke :unsure: O kur tiksliai tyreisi? Gal verta butu vaziuoti kur nors kitur, jei niekas neranda priezasties :sird:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tyre ir neurologiniam II kauno ligoninej ir trecio kauno ligoninej ir infekciniam ir jau net pati nepamenu, ka beziurejo, bet visvien jie kazka praziuri ir viskas, nes negi gali be prieasties skaudeti galva metus laiko


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine Vilke, kad ir kaip sunku pasiduoti nereikia :unsure: :sird:

prasykis pas savo gydytojus siuntimo i Vilniu i Santariskes

Laikykis :sird: ;) tikiuosi , kad atras medikai priezasti :wub1: :wub1:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gyvenu su nuolatiniu galvos skausmu nuo tos dienos kada man išpoperavo apedicitą, tai būvo kada buvau 14, tai šiai dienai jau bus greit 11 metų.

Apsipratau, atsitaikiau vaistus ir gyvenu toliau. Nes išeitis tik viena, operacija, kuri gali baigtis visišku kūnos nejudrumu.

Tad ir tau siūlyčiau nenuleisti rankų, bandyk atrasti kame bėda, galbūt net kreiptis patarčiau pas Geistę(nors žinau koks požiūris tavo į jos gyvenimo būdą, net gi taip drįsčiau pasakyt), atrask vaistus kurie padės, ir gal išlipsi iš tų nuolatinių skausmų?

To tau iš visos širdies ir linkiu :unsure: :sird:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabrine vilke, gal tau galva nerviskai skauda tada tirkis kur nori, neras priezasties......stenkis imti is gyvenimo tik dziugias akimirkas, dziaukis jomis, tada ir vaistuku reiks maziau, stiprybes tau......


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš gyvenu su nuolatiniu galvos skausmu nuo tos dienos kada man išpoperavo apedicitą, tai būvo kada buvau 14, tai šiai dienai jau bus greit 11 metų.

Apsipratau, atsitaikiau vaistus ir gyvenu toliau. Nes išeitis tik viena, operacija, kuri gali baigtis visišku kūnos nejudrumu.

Tad ir tau siūlyčiau nenuleisti rankų, bandyk atrasti kame bėda, galbūt net kreiptis patarčiau pas Geistę(nors žinau koks požiūris tavo į jos gyvenimo būdą, net gi taip drįsčiau pasakyt), atrask vaistus kurie padės, ir gal išlipsi iš tų nuolatinių skausmų?

To tau iš visos širdies ir linkiu :unsure: :sird:

 

Indrute suprantu tave ir uzjauciu, kad gyvenimas ne toks kokio noretusi :wub1:, as nuolat kentedavau nuo epizodiniu galvos skausmu, bet vaistai nuo skausmo padedavo, bet si kart tai jau daug rimciau, ir vaistai nepadeda, o dar lydi viso organizmo isekimas, man nuolat silpna, sunku lengviausisu darbus dirbti, daznai pasidaro bloga iki alpimo, galva dega, prisidejo ir kitu organu kaip inkstai, skrandis, skauda akis, vis kartais tiesiog sutinka regejimas, jauciuosi kaip bobute 100mete. Nors sutikus gatveja, tik is pabliskusio veido pasakytum kad pavargusi.

taigi pavargau kovoti su vejo malunais ir belstis i mediku duris, tarsi buciau skolinaga jiems. Netikiu nei jais nei priesingais jiems.

Del Geistes tai neturiu nieko pries ja ir jos gyvenimo buda ir net manau kad ji maloni moteris realiam gyvenime,bet kiekvienas pats renkasi kuo jam tiketi. Tiesiog as netikiu tuo, o jai netikiu, vadinasi ir nepades, nes svarbu tuo tiketi. POziuris igyjamas ne per viena diena ir pakeiciamas taip pat.

Viska kas liecia tuos dalykus, manu tikrieji pranasai tai daro ne del pinigu ar ne uz pinigus ir darbu to nevadina. Todel visada su sarkazmu ziuriu i tai.

Aciu uz palaikyma :sird: ;) :wub1: , galbut man reikejo isikalbeti, nes ryl gyvenime nekalbu apie tai su niekuo.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tavo parasytu simptomu, greiciau sakyciau visiskas organizmo issekimas, vegetacine distonija.......laikykis, linkiu atrasti vaistukus, kurie tau padetu


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.