Pereiti prie turinio
Snapė

Šiandien mano plaukai atrodo taip

Rekomenduojami pranešimai

As taip pat gan ilga laika buvau trumpaplauke :victory: Paskui ilgus auginau... Paskui vel nemazai laiko su trumpu kirpymu pravaiksciuojau ... Dabar matai kasu vel uzsimaniau :ps:

Sia savaite kirpau kliente su kuria nesimatem apie metus laiko, tai ji man ir sako... o as galvojau pamatysiu tave kaip ir seniau su "ispesiotai kirpciai) super dazymu ir pan., ir t.t. Ne...sakau... auginu dabar jau...

Paskui susimasciau ...ir vel galvoju, gal vis del to vel trumpai apsikirpti :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As taip pat gan ilga laika buvau trumpaplauke :flowers: Paskui ilgus auginau... Paskui vel nemazai laiko su trumpu kirpymu pravaiksciuojau ... Dabar matai kasu vel uzsimaniau :flowers:

Sia savaite kirpau kliente su kuria nesimatem apie metus laiko, tai ji man ir sako... o as galvojau pamatysiu tave kaip ir seniau su "ispesiotai kirpciai) super dazymu ir pan., ir t.t. Ne...sakau... auginu dabar jau...

Paskui susimasciau ...ir vel galvoju, gal vis del to vel trumpai apsikirpti :ps:

 

yra uzejes ir man nekarta toks noras kad dabar tai auginsiu :flowers: bet kai pauginu truputi pradeda nervuoti visur lendantys ir kutenantys plaukai ir vel kanors pasidaru, du kartus garbaneles turejau, o formas ir spalvas as visiskai nebijau keisti, man patinka kazka naujo ismeginti, nebijau, jug vistiek ataugs :D o kazkada labai labai senai turejau tokio ilgumo plaukus kad supinta kasa pilnai prisesdavau :victory:


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vakar buvau kirpykloj ir siandien mano plaukai atrodo taip :flowers: prasomlabai nepeikti :)

 

Kaip tik labai faina :flowers: čia nieko peikt negali. Atrodai laaabai graži moteris :flowers:

Būtų įdomu pamatyti ir prieš kirpyklą :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip tik labai faina :) čia nieko peikt negali. Atrodai laaabai graži moteris :flowers:

Būtų įdomu pamatyti ir prieš kirpyklą :D

 

ačiū :flowers:

 

oi pries kirpykla tikrai nieko gero nebuvo, buvo jau net baisu :flowers:

 

imgp2857dr8.jpg


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo lik butum auginus plaukus :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrodo lik butum auginus plaukus ^_^

 

nea :) buvau pakliuvus pas nekokia kirpeja :mda: is pradziu buvo lyg ir nieko, dar galejau susitvarkyti, nors maciau kad nelygumu, iskarpymu ne itema nemazai, o kai pradejo ataugineti tai sakes :) tai vat biski pakentejau, tiksliau visa menesi iskentejau ir nulekiau tvarkyti savo gauru :)


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O siaip kieviena karta vis pas kita kirpeja kerpiesi?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O siaip kieviena karta vis pas kita kirpeja kerpiesi?

 

9 metus kirpausi pas viena ir ta pacia kirpeja, taciau persikrauscius i kita miesta tenka cia susirasti nauja, tai du kartus buvau pas ta nekokia, o dabar paskutinis kartas atrodo visai vykes, man patiko mano plaukuosena :) ir kirpeja maloni :) tai labai noreciau tiketi kad jau radau ta pas kuria lankysiuos kai jau prireiks. as megstu isbandyti kazka naujo su plaukais, bet laaaabai nemegstu keisti kirpeju :mda:


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isivaizduoju :)

As pati esu labai "prikabi" prie plauku :mda:

Pazystu viena kirpeja is Kedainiu,( tokia "nespietna" ^_^" bet tikrai nezinau kur butent ji dirba :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Isivaizduoju ^_^

As pati esu labai "prikabi" prie plauku :)

Pazystu viena kirpeja is Kedainiu,( tokia "nespietna" :D" bet tikrai nezinau kur butent ji dirba :mda:

 

:) o gal varda isduosi tos kirpejos :)


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) o gal varda isduosi tos kirpejos :)

Lina. Plaukai tokia "ryzulka " :)

 

nu reiks ir man savo kudlas ikelt kada ^_^

Butinai pasirodyk :mda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.