Pereiti prie turinio
Symutia

Kaip priaugti svorio?

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutes. Na, visos cia kalbat tik apie lieknejima, bet gal kuri turite patarimu, kaip priaugti bent kelis kg.? :flowers: Buciau labai dekinga, nes kaip nelimpa ant manes kilogramai, taip nelimpa. O taip noretusi bent kiek pilnesniai but :flowers:


Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tą pačią problemą, su kuria darbuojuosi jau nuo gruodžio.

Negalėjimas priaugti svorio rodo virškinimo sutrikimą- organizmas neįsisavina maisto, maistas pereina kaip per vamzdį ir išeina lauk. Išeitis kokia? Ilgalaikis organizmo valymas, mitybos pakeitimas...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vakarais ka valgot ;)

 

Siaop jei nori numesti svori, pataria valgyt kas 6 val., kas priaugti nori, aisku kad daug dazniau :)

Kazkada ir as laaabai norejau svorio nors siek tiek priaugti, bet kai priaugau... masciau kaip cia numesti ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu valgyti, ką noriu, kiek noriu, kada noriu, bet jau 20 m (nuo 18-os) tvarkingai sveriu 55 kg su rūbais (ūgis 170 cm). O esu 3 vaikų mama.

Esu visiškai patenkinta savo išvaizda, bet žinau savo liesumo priežastį ir man tai visai nepatinka...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kitas tai kitas reikalas kad esi patenkinta :super: Saunu :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet man rūpi sveikata, todėl ir darbuojuosi, jei taip galima pavadinti... Bet ko nevalgau, stengiuosi kuo sveikai, naudoju spec papildus, kuriuos man siunčia iš JAV...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, as buvau priaugusi apie 5kg (pries mazdaug puse metu), bet vien del to, kad valgiau tik picas, makaronus, bulves fri ir visokius 'hamburgerius'. Pagaliau atrodziau kaip zmogus, bet.. pagailo organizmo, tiek ji vargsa apkraut su tokiu maistu. Tik pradejau vel normaliai maitintis - kilogramai per kokia savaite isgaravo :mirksiukas:

 

Kicule, valgau (normaliai) kokius 3 kartus i diena, + daug uzkandziu (visokie sokoladai, vaisiai, pnsh.).

Vakarais taip pat gana nemazai pavalgau pries miega, bet ir tai nepadeda.

 

Geiste, o as sveriu tiek pat kiek ir tu, tik kad esu 8cm aukstesne :victory:

O kas per papildai? Ar yra naudos is ju?


Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas naudos neturiu...Reikia laiko...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na, as buvau priaugusi apie 5kg (pries mazdaug puse metu), bet vien del to, kad valgiau tik picas, makaronus, bulves fri ir visokius 'hamburgerius'. Pagaliau atrodziau kaip zmogus, bet.. pagailo organizmo, tiek ji vargsa apkraut su tokiu maistu. Tik pradejau vel normaliai maitintis - kilogramai per kokia savaite isgaravo :hm:

 

Kicule, valgau (normaliai) kokius 3 kartus i diena, + daug uzkandziu (visokie sokoladai, vaisiai, pnsh.).

Vakarais taip pat gana nemazai pavalgau pries miega, bet ir tai nepadeda.

 

Geiste, o as sveriu tiek pat kiek ir tu, tik kad esu 8cm aukstesne ;)

O kas per papildai? Ar yra naudos is ju?

 

As kazkada panasiai valgiau :(

 

Bet po gimdymo (jauciausi amzinai alkana :gele:) tai ir valgiau... paskui ir nepastebi kad valgai "nenormaliai"

Galiu pasakyt viena... kad as niekada nesijauciau alkana (valgiau daznokai), o paskui kai reikejo sumazinti porcijas galvojau isprotesiu... :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.