Pereiti prie turinio
Snapė

Ar eisit balsuoti?

Rekomenduojami pranešimai

Papolitikuokim :D

Ar eisit balsuoti? Už ką? kodėl?

Jeigu neisit, kodėl?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neisiu!

visu pirma todel kad esu uzsienyje,

visu antra nera uz ka,

o visu trecia- jei ir butu- vistiek nepagerins gyvenimo zmoniu- tik liezuveliais graziai mala pries rinkimus.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk Oksana, bet labai jau vaikiškas požiūris.

Kiekvienas turim būti pilietiški ir prabalsuoti.

O tie kurie nebalsavo paskui daugiausią ir rėkią kokia valdžia bloga ir t.t. bet kokią teisę turi rėkti žmogus kuris net nėjo balsuoti, kad išsirinkti sau tinkamą valdžią.

O beja, studijuoji teisę irgi, tai manau turėtum žinoti, kad prieš rinkiminėje agitacijoje pasakyti pažadai nėra privalomi juos išpildyti po rinkimų. Tad nereiktų į viską taip nuosmukiškai žiūrėt ką sako besibolitiruojantys.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eisiu...Nors man jie visi vienodi... :D Del manes reiktu atskira sarasa padaryti,kur butu visi man tinkantys ir patinkantys :) O dabar issibarste po skirtingas partijas...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš jau prabalsavau trečiadienį. :D


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas balsuoja, o kas prabalsuoja...Tai ir turim ką turim :D


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žodį prabalsuoti ne taip supratai.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip eisiu balsuot,tik dar neapsisprendziau uz ka


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kas balsuoja, o kas prabalsuoja...Tai ir turim ką turim :wub1:

 

na suprantama, kad demonstruoji lituanistes zinias ir teisingai sakai, kad prabalsuoti yra nevartotinas ir yra tiksliai nepamenu lygtai vertalas( juk nesu lituaniste tai sau atleidziu), o vartojamasbalsuoti.

Bet paparasti zmones kalba kaip kalba ir prie zodziu nereiktu kabinetis, visvien esme yra aiski !!!!!

 

As butinai eisiu balsuoti, nes tokia mano kaip pilietes pareiga :super:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepyk Oksana, bet labai jau vaikiškas požiūris.

Kiekvienas turim būti pilietiški ir prabalsuoti.

O tie kurie nebalsavo paskui daugiausią ir rėkią kokia valdžia bloga ir t.t. bet kokią teisę turi rėkti žmogus kuris net nėjo balsuoti, kad išsirinkti sau tinkamą valdžią.

O beja, studijuoji teisę irgi, tai manau turėtum žinoti, kad prieš rinkiminėje agitacijoje pasakyti pažadai nėra privalomi juos išpildyti po rinkimų. Tad nereiktų į viską taip nuosmukiškai žiūrėt ką sako besibolitiruojantys.

vaikiskas ar nevaikiskas, bet toks jau tas mano poziuris.

visada anksciau balsuodavau ir uz seimo rinkimus ir uz prezidento rinkimus bet vistiek nepatenkinta as valdzia...... nekomentuosiu.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va ir po balsavimo..


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visad balsuoju, net jei sakau, kad neisiu, tai pabudus sekmadienio rytą pabunda patriotizmo dvasia ir pati nejaučiu kaip nužygiuoju.

Į antrą turą irgi eisiu. Balsuosiu už asmenį, kuris manau, kad nieko neišmano poilitikoj ir bus tik statytinis, kuris darys kas liepiama... Gal ir negražu sakyt, bet jis kaip asmenybė man yra šlykštus...

Bet kitas asmuo yra tas, kurį išrinkus bus nekas vietinėj politikoj.. ech...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.