Pereiti prie turinio
kicule

Reklama

Reklama jus nervuoja?  

32 nariai prabalsavo

  1. 1. Reklama jus nervuoja?

    • Taip
      26
    • Ne
      3
    • Man tas pats..
      3


Rekomenduojami pranešimai

O man tas u?astikas i? domestos toks fainas....

Indre,o ta alaus reklama,apie kuria kalbejom-kaip klipas,kad muso panos gra?ios ,ir vyrai gra?us (rodo pusnuogius vaikinus),paskui-kad megstam dainuoti,bet nelaimim eorovizijoj,kad leituviai gero ?mones,bet megsta stebeti,kai kaimyno namas dega...ir gale sako-gal jau laikas keistis,ir tada alo parodo...labai juokinga man ?ita reklama.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man reklama dabar patinka vien del to,kad kai ja rodo,as galiu pasodinti vaika ant naktipuodzio.Siaip atsistoja ir nueina.O dabar sedi,ziuri ir padaro. :clap:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jas galima pak?st kartais...bet ne tada kai pradeda kist kas 10 min... va tada tai vir?une...arba prie? kokia svarbia ?inia...nesamone :piktas


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar kai ma?ai ?iuriu TV, tai kartais visai nieko ta reklama, ?iandien viena net pralinksmino, reklamavo lygtais "Merild" kava kur moteris aprenge dukryt? ir ejo lauk su sijonu u?lindusiu u? kelnaieio :laugh: , atseit Merild pri?adins ar ka?kas tokio...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar kai ma?ai ?iuriu TV, tai kartais visai nieko ta reklama, ?iandien viena net pralinksmino, reklamavo lygtais "Merild" kava kur moteris aprenge dukryt? ir ejo lauk su sijonu u?lindusiu u? kelnaieio :laugh: , atseit Merild pri?adins ar ka?kas tokio...

 

va man sita reklama merild labai juokinga ;) ir kaksiap neatsibosta man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane nervuoja reklama o ypac kai ka nors labai idomiai rodo, tada as jau :piktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane labai prajuokina reklama, kai Tevas istumia i baseina ne savo sunu, o kito. Va ten tai geras. Visada prajuokina :grin:

 

O kaip as jau nemegstu tu reklamu kur lnk reklamuoja: cilit, vanish.

Ypac ta kur merga pasakoja kaip jai reikia rankom skalbt ir sudie megztini, nesuprantu kazkokia nesamone, nervina :piktas


wings6cq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane labai prajuokina reklama, kai Tevas istumia i baseina ne savo sunu, o kito. Va ten tai geras. Visada prajuokina  :grin:

:grin: kas eia per reklama, tokios lygtais nemaeiau :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:grin: kas eia per reklama, tokios lygtais nemaeiau :)

Cia reklama Optikos, tipo blogas regejimas, metas isgyt akinius, ar vaistus ar lesius

:hm: nebeprisimenu tiksliai. et vistiek labai juokinga reklama :grin:


wings6cq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane labai prajuokina reklama, kai Tevas istumia i baseina ne savo sunu, o kito. Va ten tai geras. Visada prajuokina  :closedeyes:

 

Aha.Juokinga reklama. :pack2_thumbup[1]: Dar man patinka,kur porele bando pavaidinti "Titaniko"herojus laive.Ir kai mergina nori paimti "Estrelos",vaikinas paleid?ia ja ir ji akrenta a baseina...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kur porele bando pavaidinti "Titaniko"herojus laive.Ir kai mergina nori paimti "Estrelos",vaikinas paleid?ia ja ir ji akrenta a baseina...

 

?ita ir man :pack2_thumbup[1]:

 

na va o sakom, kad reklama nervuoja, kartais ir pralinksmina :closedeyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O labai nervuoja ?ampuno reklama,kur pabaigoje sako:"Kita karta pasibelsk,kai a? trenku galva".Ir stovi tokia prisvaigusi...Labiau tikto sakyti:"Kai a? trankau galva",nes jau tokia apdujus atrodo... :laugh:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.