Pereiti prie turinio
kicule

Kaip registruota jųsų santuoka ?

Kaip registruota jūsų santuoka ?  

62 nariai prabalsavo

  1. 1. Kaip registruota jūsų santuoka ?

    • Niekaip :)
      4
    • Bažnyčioje
      1
    • Oficialiai
      19
    • Ir taip ir taip :) ( ir oficialiai ir bažnyčioj)
      38


Rekomenduojami pranešimai

Kaip registruota jūsų santuoka ? :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ir taip ir taip. Tik va sliuba emem kiek veliau, nes man reikejo susitvarkyti, kai kuriuos popieriukus :susigedes


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Musu is viso buvo tradiciskos senobines vestuves, tai viskas kaip priklauso, sliubas, metrikacija (dar saibu davem, kad priimtu, nes buvo nevestuviu savaitgalis). :doh


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip pas dauguma, ta pacia diena ir baznycioj apsilankem ir valstybineje istaigoje. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O mes tik valstybineje istaigoje, be baznycios.........

Viskas, mieloji, Petras a dango nepriims...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Virgaile,nepergyvenk,kam mums tas Petras...a? tai plamuoju pas Jona a dango pra?ytis :mamba:

Kai prisimenu ta registracija zagse,viskas buvo taip juokinga ir ka?kaip nerimta...svarbiausia buvo nepra?iopsoti laiku TAIP pasakyti.O paskui vyras pamir?o,ant kurio pir?to man ?ieda mauti reikia,tai kol a? jam i?ai?kinau :blink:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano brolis kai vede, tai jaunoji tokia ilga pauz? padare prie? "Taip", kad brolis net pa?iurpo :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne?inau. Ta ba?nyeia, bent jau eia lietuvoj toks burbulas i?pustas. Ne?inau ar a? noresiu ?liuba imt, na bent jau dabar grie?tai atsisakau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir taip ir taip .... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Virgaile,nepergyvenk,kam mums tas Petras...a? tai plamuoju pas Jona a dango pra?ytis :grin:

Kai prisimenu ta registracija zagse,viskas buvo taip juokinga ir ka?kaip nerimta...svarbiausia buvo nepra?iopsoti laiku TAIP pasakyti.O paskui vyras pamir?o,ant kurio pir?to man ?ieda mauti reikia,tai kol a? jam i?ai?kinau :blink:

 

Ne kiek ir nepergyvenu :grin: Tiesiog imti sliuba vien del to, kad Petras ar Antanas priimtu i dangu, visiska nesamone :) :schmoll::schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai vyras atsibos,su Useriu planuojam santuoka registruoti ba?nyeioje,tik niekaip neapsisprend?iam kurioje,daug jo Lietuvoje...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.