Pereiti prie turinio
vėja

patinka/nepatinka

Rekomenduojami pranešimai

čia siūlau surašyti moterims labiausiai jus žavinčius vyro (bet kokio, nebūtinai sutuoktinio) bruožus arba labiausiai atstumiančius bruožus ar įpročius, ydas ir panašiai. taip pat galima pagalvoti, kaip mes taikomės su antrosios pusės mums nepatinkančiais bruožais, arba kaip puoselėjame žaviuosius bruožus. O dar galima ne tik juos išvardinti tuos bruožus, bet ir aptarti :doh:

 

tą patį gali pasisakyti ir vyrai moterų atžvilgiu :( Nu ir moterys moterų ar vyrai vyrų :coffee: Kaip išeis jau :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai žavi vyrai galantiški. Pagal lietuvių žodynas žodis galantiškas apibrėžiamas taip - labai mandagus, paslaugus, tvarkingas. Man tai vyras kuris žino savo vertę, taip pat vyras kuris išmano etiketo taisykles, kuris moka išklausyti, prajuokint, suprast.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mane tai žavi vyrai galantiški. Pagal lietuvių žodynas žodis galantiškas apibrėžiamas taip - labai mandagus, paslaugus, tvarkingas.

1. Man tai vyras kuris žino savo vertę,

2. Taip pat vyras kuris išmano etiketo taisykles,

3. Kuris moka

išklausyti,

prajuokint,

suprast.

 

Gražiai rašai, Indrute

Maniškis:

1. Savo vertę žino per gerai (jei tai tik įmanoma) Patį žaviausią mano gyvenime sutiktą vyrą išvadino NARKOMANU

2. Patylėsiu

3. ...

Gal

Tikrai.

Maždaug.

Klausimėlis: Ar verta klausti trečiojo asmens įvykio versijos?


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kazkodel visada zavi vyrai, kuriems kiti zmones turi ypatinga potrauki, kurio galbut tie zmones patys net nenumano, t.y. intelektualus vyrai, kurie moka pagauti kitu demesi kalbedami bet kokia tema, vyrai, kurie kitiems yra tarsi autoritetai..Taciau jie nera isdidus ar pernelyg valdingi, tiesiog gerbia kitus ir ju nuomone bei turi ypatingas bendravimo savybes..Bent jau toks yra maniskis :cocktail: jau seniai pastebejau, kad kur beeitu jis visada moka uzmegzti pokalbi su bet kuo, darbe ir vakareliuose jis visada apsuptas zmoniu..Tiesiog turi kazkokia ypatinga aura..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepatinka:

TINginiai, neiniciatyvūs ir visad sakantys " aš nemoku".

MAmyčiukai, negebantys pasakyti savo mamai" Ne" kai ji manipuliuoja juo.

Manatys, kad moters vieta virtuveja, buti motina ir , kad vaiku priežiura ir auklejis bei rupestis dėl ju tik moters darbas, ir tarnaite po darbo , bei vadinantis savo zmona ir kitas moteris bobomis.

Manantis , kad vyras visada teisus ir tas kas pas ji tarp kojų yra didelis privalumas.

Leidžiantis sau elgtis , netinkamai ir netasakingai, kaip vaikas ( Šiuo klausimu visad nesutinku kai moterys vadina savo vyrus suaugusiais vaikais su šypsena, nes man tai nejuokinga, nes jai reikia vaiko tai pasidarai vaika ir ji augini, o suauges vaikas šalia, tai saves negerbimas).

ir. t. t

 

Patinka:

Gebantis imtis iniciatyvos, bet kuriais klausimais.

Gebantis suprasti bent dalinai moteriska mastyma.

Taktiškas

Neturintis problemu su alkoholiu, bei jo protingas vartojimas.

Gerbiantis moteris, ne tik gatveja, bet ir namuose.

Drasus, gyvenantis ne del savo hobio ar savo svajoniu igyvendinimo, bet turintis tiksla.

it.t.t

 

Aisku sios savybes/bruožai, taikomi visiems vyrams, nežiurint i nuosava vyra. Mąstau globaliai.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoreciau stampuoti konkreciu bruozu, bet zinau kad patinka toks,

icon11.gif kuris nesidroves eiti su pluostu rudens lapu rankoje,

icon11.gifkuris net ir didziausios draugijos surmulyje sugebes isgirsti mano tylu snabzdejima,

icon11.gif kuris leis man patyleti vienai, kada to noriu ir neikyres savo buvimu....

na o nepatinka tai savimylos ir narcizai.... bei nevyriski 'vyrai'- tokie turi spec.isskirtinius bruozus, kurie nenusipelno buti isvardinti


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nenoreciau stampuoti konkreciu bruozu, bet zinau kad patinka toks,

icon11.gif kuris nesidroves eiti su pluostu rudens lapu rankoje,

icon11.gifkuris net ir didziausios draugijos surmulyje sugebes isgirsti mano tylu snabzdejima,

icon11.gif kuris leis man patyleti vienai, kada to noriu ir neikyres savo buvimu....

na o nepatinka tai savimylos ir narcizai.... bei nevyriski 'vyrai'- tokie turi spec.isskirtinius bruozus, kurie nenusipelno buti isvardinti

 

kvepia poezija ir romantika :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm nu aš irgi susimąsčiau, nes pirmai užduodu klausimą, o tik paskui galvoju :wub1:

 

tai va, man patinka, kaip supratau prieštaringo charakterio. Kadangi man patinka inteligentiški, santūrūs, labai intelektualūs, na, aišku, gerbiantys, saugantys ir t.t. Bet taip pat patinka, kad būtų truputy crazy, ironiški, pasakantys, ką galvoja tieisiai šviesiai (na ta prasme, kur kiti vinioja į vatą), bet tai nereiškia visiško neromantiškumo, ir dar patinka, kad būtų mokantis patraukti nepiktybiškai per dantį, arba ne per daug įžeidus, kurį patraukiotum tu, taigi, neįžeidus per daug. Taip pat patinka tokie, kurie nėra amžini prielipos, su kuriuo galima ramiai išsiskirti dienai ir daugiau. Taip pat, kuris turi savo idėją ir šiaip būtų iš esmės idealistas (bet ne ta prasme, kad nematerialus jis :wub1: ), dar galima, jaučiu daug pridėti, bet susitarkim, kad jis visgi būtų ne dievybė.

 

Išeitų, kad nemėgstu nerūpestingų, neatsakingų, per daug rimtų, nemėgstu intelektualų, kurie kalba praktiškai tik apie intelektą ir plius viską paverčia frazėm, kurias šifruoti sėkmingai gali su žodynais, nors gal ir tu gali išsiversti be žodyno, bet visgi spręsti tas problemas ir jokio polėkio.. (doh), va nemėgstu per daug landžių, lipnių, kadangi šuiaip man reikia dažnai erdvės, ir dar nemėgstu negalantiškų, grubių.

 

Dar kas mane vyre siutina ir traukia - tai jei jame atpažįstu kokį nors savo bruožą, kurio savyje tarkim na švelniai tariant pastebiu, kad nelabai jis man - tai jei tokį bruožą atrandu vyre, kuris man šiaip kažkui patrauklus, tai mane tiesiog varo iš prot - nes atrodo, ir pasmaugčiau už tai ir išbučiuočiau vienu metu :wub1:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.