Pereiti prie turinio
Snapė

Jaučio metai

Rekomenduojami pranešimai

Na ką, greit prasidės jaučio metai, tai pats laikas būtų apžvelgti kas per metai bus, ką pranašauja astrologai, numerologai ir visi kiti -ogai :doh:

 

Šio ženklo metai: 1919 1951 1983 2015 2047 2079

 

Metų spalva - pieno baltumo, geltona

 

Jaučio metai - taikos metai. Jeigu Jaučio metais kyla karas, nukenčia karą pradėjusi valstybė. Ji niekada nebebus turtinga ir derlinga. Šiais metais suaktyvėja žmonių pareigos jausmas, paklusimas, atsidavimas, aukojimasis dėl kitų.

 

Žmonės, gimę šiais metais, jaučiasi nesaugūs, turi daug vidinių problemų, kompleksų, jiems trūksta kitų asmenų globos. Jie pasyvūs, laikosi duoto žodžio ir pareigos, kantrūs, ištvermingi, negali dirbti be priežiūros ir pagalbos. Tačiau už nuoširdų darbą jiems su kaupu atlyginama.

 

Žmonės, gimę šiais metais, yra vaikiški. Jiems reikia vadovauti ir nukreipti juos teisinga kryptimi. Jie sugeba tvirtai kovoti už savo vaikus ir artimuosius, už savo vertybes. Šio tipo žmonės rūpinasi kitais, būna geri vaistininkai, medicinos darbuotojai.

 

Jei Jaučio tipo žmogus greitai supyksta, yra užsispyręs, nepaklusnus, vadinasi, pasireiškė antitotemas - Vapsva. Nuo vapsvos įkandimo jautis gali mirti. Vapsva, skirtingai nuo bitės, neneša medaus, vien tik pati viskuo naudojasi.

 

iš www.day.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbkite kiek tik leidžia jėgos. Kultivuokite savo sodą, pirkite fermą, gerinkite tą, kurią turite. Politiniame gyvenime beveik diktatūra. Laimi konservatoriai. Metai palankūs žemės ūkiui. Nebus nei krušos, nei sausros, nei drėgmės. Gimusiam žiemą Jaučiui darbų našta lengvesnė. Palinkėsime jūsų mažajam Jaučiui gimti nuo lapkričio iki kovo.

 

Žiurkė. Ji gerai elgėsi taupydama praėjusiais metais, nes prakaituoti nemėgsta.

 

Jautis. Puikūs metai. Jo darbas turės atpildą. Apturės valdžią ir pasitikėjimą. Tegul nedelsia sukurti šeimą, jei dar nevedęs.

 

Tigras. Patys blogiausi jam metai. Patartina niekuo rimtu neužsiimti - mažiau bus rizikos.

 

Triušis. Prisitaikęs diplomatiją, Triušis išsikapstys iš nepalankios situacijos be nuostolių sau.

 

Drakonas. Jeigu juo per daug pasitikima, jaučiasi blogai. Tačiau bus pakankamai tvirtas, kad pasipriešintų tam.

 

Gyvatė. Šiais metais ją ima tingulys. Lai palaukia, kol jie praeis.

 

Arklys. Geri metai meilei, neapvils ir veikla.

 

Avis. Labai blogi metai. Tegul meilės kaimui nepraranda, bet žemės darbai klosis sunkiai.

 

Beždžionė. Viskas gerai einasi. Ji pasinaudos tarpininkais ir išsisuks iš kritiškos padėties. Jautis bus jai draugiškas.

 

Gaidys. Jis bus laimingas, vogčiomis pasijuoks, triumfuos… Teks dirbti, tačiau jis tai moka.

 

Šuo. Labai blogi metai. Jis organizuos maištą, jeigu reikės, net revoliucija, ir pats imsis visos rizikos.

Kiaulė. Nors jos ir kritiškas protas, ji prisitaiko. Tačiau geriau neišvesti jos iš kantrybės.

 

iš www.dienoshoroskopas.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2009 - Zodiako horoskopas metams

 

AVINAS

 

2009 metai Avinui – pereinamasis laikotarpis, didžiosios kelionės į ateitį, prasidėjusios 2008 metais, tęsinys. Metai žada būti sėkmingesni už kelis ankstesnius, tačiau nėra ko viltis lengvai ir be problemų pasiekti tikslą: kantrybė, nuosaikumas, disciplina ir atkaklus darbas – štai geriausi Avino sąjungininkai šiais metais. Dalykinės kelionės į užsienį, o taip pat santykiai su užsienio partneriais klostysis sėkmingai. Šiais metais Avinui verta susimąstyti apie savo profesinio lygio pakėlimą. Ruduo – puikus laikas įgyti savo kvalifikaciją ar gauti dar vieną (ar pirmą, kaip kam) aukštąjį išsilavinimą.

 

Metai prasidės būsimos veiklos planavimu ir materialių bei intelektualių vertybių inventorizacija. Nuo sausio iki gegužės Avinams pasiseks atnaujinti senus ryšius ir užmegzti naujas naudingas dalykines pažintis. Metų laikotarpyje neverta rizikuoti ir veltis į finansines avantiūras, kad ir kokios gundančios ir naudingos jos atrodytų. Sėkmingiausias laikas – nuo gegužės 15 iki birželio 25, kai Marsas bus jūsų ženkle ir leis iškopti į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Bet tai ne pakilimo momentas – toks augimas galimas tik dėl didžiulių pastangų, visų jėgų ir talentų koncentracijos, atkaklaus darbo. Finansine prasme palankus laikas – pirmoji metų pusė, ypač balandis ir gegužė. Reikia būti atsargiam lapkritį ir gruodžio pabaigoje.

 

Visos palankiausios pranašystės šiems metams Avinams siejasi su asmeninių santykių sfera – čia viskas paprasta ir aišku. Jėgų antplūdis ir sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės suteiks Avinams ryžtingumo ir netgi pati beviltiškiausia romantiška situacija galiausiai taps sėkminga ir viskas susiklostys pačiu sėkmingiausiu būdu. Nemalonus momentas gali laukti antroje liepos pusėje – tikriausiai, praeitis primins apie save. Kovo pradžia ir visas birželis Avinams – geriausias laikas naujos meilės paieškoms ir santykių sutvarkymui su giminaičiais.

 

JAUTIS

 

Jaučiai 2009 metais užsiims daugiausiai namais, šeima, santykiais su giminaičiais. Teks atstatyti santykius, taikyti susipykusius. Galimas šioks toks susvetimėjimas šeimoje, ypač vasaros viduryje, įtempti santykiai su tėvais. Namuose galimi perstatymai, remontas. Aplinkybės vers daug ką daryti savo rankomis. Kartu su tuo planetų išsidėstymas žada Jaučiams palikimo, kraičio arba pelnų iš rizikingų verslų gavimą.

 

Pirmą metų pusę ant jaučių užgriūva toks kiekis reikalų ir pareigų, kad jie gali pulti į depresiją. Štai šito Jaučiams jokiu būdu nereikėtų – geriau jėgas eikvoti tvarkant savo asmeninę erdvę ir sudarant sąrašą darbų, kuriuos atlikti reikia pirmiausiai. Tvirtai laikantis šių sąlygų, Saturnas bus palankus Jaučiams ir suteiks jiems dvi puikias galimybes pataisyti savo reikalus – neblogai uždirbti operacijomis su nekilnojamu turtu. Vasaris – tinkamiausias laikas karjeros vystymui: tiesiog per kelias dienas Jaučiams pavyks tiek pasiekti, kiek pasiektų mėnesius atkakliai dirbdami. Palankus metas finansine prasme – kovas ir balandis. Atsargumo reikia laikytis birželį.

 

Balandį ir lapkritį globėja Venera atneš jaučiams sėkmę meilėje ir laimingą atsitiktinumą, kuris, jeigu juo teisingai pasinaudosite, pakeis asmeninį gyvenimą į geresnę pusę. Liepos pabaigoje – rugpjūčio pradžioje galima naudinga santuoka, o gruodyje Jaučiams kategoriškai nerekomenduojama painiotis į slaptą romaną – viskas labai greitai ir nesėkmingai Jaučiams atsiskleis ir baigsis pinigų praradimu bei reputacijos sutepimu.

 

Prieš pat Naujuosius Jupiteris įeis į jaučiams draugišką Ožiaragio ženklą ir atvers Jaučiams naują gyvenimo puslapį. Atkreipkite dėmesį į šį laikotarpį – gyvenimo aplinkybės klostysis geriausiu jums būdu.

 

DVYNIAI

 

2009 metai šiek tiek apribos įprastą Dvynių aktyvumą ir šio linksmo, ryškaus ženklo atstovams įsimins kaip atsitolinimo, įsigilinimo į save, rimto susilaikymo periodas. Minimumas kontaktų, tik dalykiniai ir esant kraštutinei būtinybei. Kelionės priverstinės ir ne visada sėkmingos. Tačiau Dvyniams visa tai netgi patiks, jie įvertins tokią padėtį ne kaip priverstinį įkalinimą, o kaip galimybę ramiai apgalvoti savo idėjas, sutvarkyti savo reikalus, išsiaiškinti savo jausmuose.

 

Nežiūrint į regimas kliūtis iš savo santykius besiaiškinančių Saturno ir Neptūno, Dvynių karjera klostysis sėkmingai – kad ir nebus fejeriškos sėkmės, tačiau pastovus karjerinis augimas užtikrintas. Sėkmingiausias laikotarpis reikalų tvarkymui – balandis ir gegužė; tada atsiras galimybė neblogai užsidirbti ir užmegzti naudingus ryšius. Ypač atsargiam reikia būti rugpjūčio pabaigoje, kai Marsas stovės priešpriešoje Jupiteriui – galimos problemos kaip biznyje, taip ir asmeniniame gyvenime. Didelį dėmesį reikia skirti savo pačių elgesiui – Dvyniai gali tapti agresyvūs, konfliktiški, linkę peštis, bartis.

 

Rugpjūtį ir pirmoje rugsėjo pusėje Dvynių interesų sfera persikels į nuosavus namus. Atsiras neatidėliotinų reikalų ir būtinybė kažką įsigyti namams ir šeimai. Galimi persitvarkymai ir pasikeitimai namuose. Neverta šiuo laikotarpiu atidengti pašaliniams žmonėms savo šeimyninius reikalus – gali kilti jums nemalonių paskalų.

 

Asmeninis Dvynių gyvenimas šiais metais klostysis sėkmingiau nei 2006, 2007 ir 2008 metais, kai sektorius, atsakingas už asmeninius santykius, buvo užimtas konfliktinių ir nelemiančių romantikos planetų. 2009 metais situacija ima palaipsniui keistis į gerąją pusę, tačiau nereikia užmiršti, kad ne viskas taip lygu, ir senos problemos gali apie save priminti. Sėkmingiausias metas meilei – 2009 metų pabaiga ir 2010 metų pradžia, kai Dvyniai vėl patikės puikia pasaka, kurioje jie dalyvauja kaip romantiškas herojus.

 

VĖŽYS

 

2009 metais Vėžiai susidomės namų buhalterija ir ims sekti pajamas ir išlaidas, taps atsargūs ir ims planuoti išlaidas. Atsiranda tendencija žvelgti į pinigus ir pirkinius protingai. Dėl to bus įgyjami reikalingi daiktai, bus atidedamos lėšos juodai dienai. Protingai investuotos lėšos atneš neblogus procentus. Vėžius taip pat ims dominti populiarioji medicina – daug kas sės ant dietos, ims įsisavinti organizmo valymo metodikas, suliesės. Taip pat Vėžių laikia pasveikimas nuo užsitęsusios ligos, prasidėjusios dar 2008 metų pabaigoje. Iš savo giminaičių Vėžiai reikalaus disciplinos ir tikslumo – čia galimi ginčai ir barniai.

 

Darbe viskas puiku. Gerasis Jupiteris suteiks Vėžiams naujas galimybes augti karjeroje. Vėžių laukia palankūs pasikeitimai, algos padidėjimas, pakėlimas į aukštesnes pareigas arba sėkmingas ir naudingas perėjimas į kitą darbą. Pirmą 2009 sausio pusę, kai visi dar ilsėsis, Vėžiai ims ruošti dirvą greitam karjeriniam pakilimui ir beprotiškai pavargs laukti, kada gi pagaliau gegužės mėnesį šios pastangos ims atnešti sultingus ir saldžius vaisius piniginių premijų, esminių pelnų ir profesinės savimeilės pavidalais. Tikra sėkmė laukia Vėžių laikotarpyje tarp spalio pradžios ir metų pabaigos – čia Vėžiai surinks tokį derlių, kad 2010 metų pradžioje ims rimtai mąstyti apie galimybę įsigyti nepasiekiamas iki šiol materialias vertybes.

 

Asmeniniuose Vėžio santykiuose – tyla ir ramybė, jokių įvykių. Romantiška pažintis 2009 metų pačioje pradžioje, į kurią Vėžiai dės daug vilčių, baigsis niekuo, kas privers Vėžius ilgai kaltinti likimą ir jaustis nelaimingais iki pat spalio pradžios, kai Marsas ir Venera vėl atkreips savo palankų dėmesį į Vėžius ir padovanos jiems dvi savaites romantiško poilsio.

 

LIŪTAS

Nedraugiškas saturnas dar nepaliko Liūtų ramybėje, tačiau laimingos permainos jau ne už kalnų, ir jų šviežias vėjas įneša žymų pagyvėjimą į visas piuikiųjų Liūtų gyvenimo sritis. 2009 metais Saturno įtaką sušvelnins Jupiteris draugiškame Šaulio ženkle – atsiras didelės galimybės save išreikšti, suvaidinti bet kokioje situacijoje žymų vaidmenį. Liūtams verat išbandyti likimą – galimas laimėjimas loterijoje, ruletėje. Kils noras pasikeisti savo įvaizdį.

 

Sausį-vasarį Liūtams reikia būti itin atsargiems – kils pagunda sudaryti slaptus ar nelegalius kontraktus, kurie galiausiai baigsis apgaule ir Liūtų garbės nuplėšimu. Gegužė, atvirkščiai – sėkmingas mėnuo. Gali atsirasti daug gerų draugų ar įvyks draugų rato pakeitimas. Sėkmingas laikotarpis pasikeitimui patirtimi, idėjomis, planais. Su draugais klostosi puikūs, draugiški santykiai. Tačiau neverta prileisti savo draugų prie verslo – rimti, perspektyvūs planai gali sugriūti dėl draugų nerūpestingumo arba jų smerktinų kontaktų, paviešinimo. Dvi pirmos rugpjūčio savaitės suteikia Liūtams šansą išspręsti savo turtines problemas. Ir, kai rugsėjo pradžioje Saturnas paliks Liūto ženklą, galima bus pagaliau su palengvėjimu atsipūsti pilna krūtine. Rugsėjį Liūtų laukia žymus karjerinis augimas, atlyginimo padidėjimas. Greitai ir be problemų išsispręs paveldėjimo, testamentų, mokesčių, draudimo klausimai. Spalis – poilsio metas, išties užsitarnauto. Galima leistis į kelionę, tačiau Liūtai greičiausiai pasirinks ramų poilsį namie ar artimiausiame pensione. Tuo metu bus neblogai tuo pačiu ir sveikatą pasitaisyti.

 

Asmeniniame fronte Liūtams lemta žibėti tarp sužavėtų gerbėjų. Antroje metų pusėje, laiminant Jupiteriui ir Venerai, daugelis Liūtų sulauks didelės meilės, gali kilti meilė gerokai vyresniam ar autoritetingesniam, žymesniam žmogui.

 

MERGELĖ

 

Svarbios pareigos suvokimas ir pasiaukojimas gali priversti Mergelę imtis sunkių, bet menkai apmokamų pareigų, o taip pat susidurti su nesąžiningumu ir dviveidiškumu iš bendradarbių ar nedėkingų klientų pusės. Tačiau 2009 metai žada būti įvairiapusiškai sėkmingi. Jupiteris Mergelėms palankioje pozicijoje duos galimybę pakeisti gyvenimo sąlygas į gerą pusę. Galimas persikėlimas, buto gavimas, namo ar vasarnamio, naujų baldų ir įvairių komforto daiktų pirkimas, buto remontas.

 

Sėkmingiausi Mergelėms bus vasaris-kovas-balandis. Šiais mėnesiais jūs gausite galimybę pakeisti profesinės veiklos sferą į įdomesnę, tinkamesnę ir naudingesnę. Tačiau gerovė kainuos tiek pastangų, kad ypatingo džiaugsmo Mergelės nepajaus, tik moralinį pasitenkinimą, nepaprastą nuovargį ir supratimą, kad visgi buvo verta darbuotis. Lapkritį galimos kelionės į užsienį, naudingų kontraktų užmezgimas su užsienio partneriais. Birželį ir rugsėjį reikėtų būti atsargiam, ypač su svetimais pinigais. Taip pat reikia pasirūpinti turto apsauga – didelė vagysčių galimybė. Tuo pat laikotarpiu neverta įsigyti prabangos dalykų, tame tarpe juvelyrinių papuošalų – vėliau pasitaikys galimybė nusipirkti trokštamus dalykus žmoniškesne kaina.

 

Asmeninių santykių sferoje šeimyninių mergelių laukia sunkumai. Apsikrovimas darbais sukels didelius prieštaravimus šeimoje – kad ir kiek Mergelės beįrodinėtų namiškiams, kad dirba išimtinai dėl jų gerovės, šie teiginiai nebus išgirsti. Galimi sunkumai, susiję su vaikų auklėjimu. O vienišoms Mergelėms per visus metus pasitaikys sėkmingi momentai romantiškoms pažintims, kurios spalį ir lapkritį gali būti vainikuotos laimingos santuokos sudarymu.

 

SVARSTYKLĖS

2009 metais pareikalaus iš Svarstyklių sutvarkyti visus savo planus ir projektus. Viskas turi būti kruopščiai apgalvota ir sudėliota į lentynėles. Saturnas net negatyviausiose padėtyse paprastai būna geras Svarstyklėms, ir dabar jis duoda joms šansą pakoreguoti savo likimą. Gali atsirasti rimtų, dalykinių ryšių su vyresnio amžiaus asmenimis arba solidūs, patikimi draugai. Šiais metais Svarstyklės daug važinės ir susipažins su įvairiais žmonėmis. Beliks tik įjungti savo intuiciją, kad netaptumėte sukčių auka.

 

Darbe pas Svarstykles – visiška tvarka. Praeitais 2008 metais Svarstyklės buvo priverstos sąžiningai darbuotis, nematant, apskritai paėmus, nė mažiausių savo veiklos rezultatų, o dabar atėjo laikas rinkti derlių. Savo profesijoje Svarstyklės parodys išradingumą, pateiks įdomius racionalizatoriškus pasiūlymus. Gali užsimegzti draugiški santykiai su vyresnybe ar bendradarbiais. 2008 gruodį Svarstyklės neblogai padirbėjo, taip kad 2009 sausis bus visiškai jų valioje. Tuo metu gerai nukeliauti pailsėti ten, kur klimatas toks pats kaip namie: staigus laiko justų pasikeitimas neigiamai atsilieps šio ženklo atstovų savijautai. Geriausias laikas vystyti savo verslą – kovas ir balandis. Rugpjūčio pabaigoje Svarstyklės iš esmės pataisys savo materialią padėtį, kai tuo tarpu lapkritis – itin nepalankus laikas verslui.

 

Romantiškuose reikaluose Svarstyklės retai atsiduria kenčiančiojo padėtyje, paprastai jos sekasi. Ir 2009 metai nebus išimtis, tik neverta skubėti su santykių legalizavimu. Birželio pradžioje Svarstyklės slopins partnerį, komanduos. Šiuo laikotarpiu galimi barniai su vėlesniu susitaikymu. Kaip greitai jo sulauksite, priklauso tik nuo jūsų. Asmeniniuose santykiuose geriausi laikotarpiai – vasaris ir kovas, bei lapkritis, kai Svarstyklių šeimininkė Venera užims palankią Svarstyklėms padėtį.

 

SKORPIONAS

 

2009 metais Skorpionai užsiims pinigų užsidirbimu. Atsiras papildomų materialių vertybių, pinigų, daug būdų jas uždirbti. Maksimalūs pelnai nusimato laikotarpyje nuo vasario iki lapkričio. Tačiau Saturnas akivaizdžiai nepalankus Skorpionams komersantams, todėl pelningi laikotarpiai bus nutraukiami praradimų, ir kuo didesni pelnai, tuo didesni nuostoliai laukia. Kiek geriau seksis kūrybinių profesijų Skorpionams – rašytojams, dailininkams, muzikantams 0 jiems Saturnas žada audringą pasisekimą metų viduryje. Neverta atsisakyti bendravimo su giminaičiais – kažkas iš jų gali suteikti Skorpionams žymią pagalbą, ypač metų pradžioje ir pabaigoje. Bus geriausia, jei Skorpionai metų bėgyje vengs bendravimo su būrėjais, liaudies gydytojais, magais ir sektomis.

 

Karjeroje per visus 2009 metus stebimas lėtas, bet aiškus nuosmūkis. Daug laiko atims būtinybė įgyti papildomą išsilavinimą, tarnybinės komandiruotės. Atsiras daug smulkių, rutiniškų darbų. Gegužė-birželis – vienintelis palankus laikotarpis šiais metais karjeroje. Šiuo metu pasiseks sudaryti kažkokį sandėrį, kuris duos puikius rezultatus jau 2010 metų pradžioje. Rudenį reikia būti atsargiam su pinigais, o taip pat sekti savo pažadus. Gruodis atneš daug reikalų, susijusių su ideologija, religija, svetimomis kultūromis, užsienio kalbomis. Atsiranda aktyvūs kontaktai užsienyje.

 

Kompensacija Skorpionams už sunkumus reikaluose – tikra šventė asmeniniame gyvenime! Pavasaris ir vasara bus kupinos ryškių įspūdžių – daugybė naujų romantiškų pažinčių; globojant Venerai ir Merkurijui, mezgasi lengvi, neslegiantys santykiai – tai, kas būtina reikalų nukamuotiems vienišiems Skorpionams. Šeimyniniai šio ženklo atstovai mėgausis namų židinio jaukumu.

 

ŠAULYS

 

Šaulių laukia puikūs metai. Jiems nerūpi konfliktuojančių planetų kėslai, Saturnas ir Neptūnas nesvarbūs, kai ištisus metus jų ženkle šeimininkauja Jupiteris. 2009 metai – puikus laikas savišvietai bet kokioje srityje. Šauliai bus linkę giliai studijuoti medžiagą; rimtai susidomės filosofija, religija. Galimi aiškiaregystės blyksniai – Šauliai gali imti matyti visų situacijų šaknis. Tik neverta leistis į keliones užsienin ir šiaip kur nors toli – galimi sunkumai, painiava su dokumentais, prieštaravimai su vietine valdžia. Antroje metų pusėje Šauliams taip pat būtina vengti bendravimo su ekstrasensais, magais, būrėjais.

 

Šaulių karjera eis į priekį didžiuliai žingsniais – planetų išsidėstymas užtikrins didžiulį energijos pliūpsnį. Šauliai pasijaus pasitikintys savo neapsakomais gabumais; atsiras nenugalimas veiklos troškimas. Rugpjūčio pabaiga ir rugsėjo pradžia – itin palankus laikas karjeros augimui. Šiuo laikotarpiu seksis viskas. Galimas netgi persikėlimas į kitą miestą su geromis verslo perspektyvomis. Dvi savaitės spalio viduryje – vienintelis laikotarpis metuose, kai sėkmė gali nusisukti. Šiuo laikotarpiu trūkinės svarbūs susitarimai, derybos. Dėl neapsižiūrėjimo galima prarasti didelę pinigų sumą.

 

Asmeniniame gyvenime irgi viskas puiku, bet ne be debesų. Nuo rugpjūčio iki gruodžio Šauliams reikia būti atsargiems užmezgant naujus romantiškus santykius – šie ryšiai gali negatyviai paveikti ateitį. Vasaros pabaigoje dėl Marso konflikto su Jupiteriu galimi barniai, ginčai. Seni santykiai išgyvena tikrai ne geriausius laikus, Šauliai gali netikėtai suvokti, kad meilė praėjo o priešakyje – nežinomybė. Neverta daryti skubotų išvadų – iki lapkričio viskas nurims ir Šauliams prasidės naujas etapas santykiuose su mylimaisiais.

 

OŽIARAGIS

 

Antrus metus iš eilės Ožiaragis visa jėga jaučia ant savo kailio dangiškų oponentų įtaką – jį globojančio Saturno ir Neptūno – iliuzijų planetos. Dalis tikslų, išsikeltų dar 2007 metų pabaigoje, jau pasiekta vienu ar kitu laipsniu. Liko susidaryti materialią bazę projektams, sumanytiems 2008 rudenį. 2009 metais Ožiaragių laukia naujas darbas ir smarkios naujų pajamų šaltinių paieškos. Neptūnas stumia Ožiaragius pernelyg stipriai išlaidauti – neverta pasiduoti šiai įtakai! Protingas taupumas ir griežtas planavimas – štai Ožiaragio sėkmės šiais metais receptas. Ožiaragiai turi būti itin atsargūs šiais metais su paskalomis ir svetimomis paslaptimis – galite tapti tiek aukomis, tiek ir nevalingais paskalų nešiotojais.

 

Pirmus du tris metų mėnesius Ožiaragiai dirbs ritmu, užduotu praeitais metais, o nuo kovo-balandžio pasidarys aišku, kad esamas dalykinių santykių modelis paseno ir laikas kažką keisti. Birželį tai taps taip akivaizdu, kad Ožiaragiai, atidėję neapibrėžtam laikui atostogas ir namų reikalus, užsiims savo karjeros pertvarkymu, ir darys tai taip sėkmingai, kad jau rugsėjo pabaigoje – spalio pradžioje pakils į kokybiškai naują karjeros lygmenį. Palankūs dalykine prasme laikotarpiai – sausis ir rugpjūtis. Atsargumo reikia laikytis birželį. Pavasarį ir vasarą venkite kelionių ir komandiruočių.

 

Saturnas su Neptūnu atsižymėjo ir asmeniniame Ožiaragių gyvenime. Galimi nesutarimai su giminaičiais, teisminiai ginčai dėl bendrų pinigų, palikimo, tačiau priežasties nerimauti nėra – Ožiaragiai paprastai laimi tokiose bylose. Asmeniniai santykiai, kurie susiklostė jums iki šio momento, negali būti tęsiami dabartiniu pavidalu, reikia kažką keisti. Tai nereiškia santykių nutraukimo. Jei keičiasi jūsų gyvenimas apskritai, tai pasikeitimai negali nepaliesti jausmų srities. Galbūt jūsų partneris dabar pergyvena ne pačius geriausiu finansinius laikus – pagalvokite, kuo galite padėti.

VANDENIS

 

2009 metai užbaigs daugiametį transformacijos ciklą. 2008 metų gruodis atnešė pasikeitimų į visas Vandenio gyvenimo sritis, į naujuosius metus jie įžengs atsinaujinę, pakylėti ir pilni kūrybinių jėgų. Vandenių laukia socialinės krypties perorientacija. Galite tapti politiku ar naujo tipo ideologu, galite tapti didelio kolektyvo vadovu ir gauti pajamų iš darbo asociacijoje. Galite įgyti labai įtakingo žmogaus globą ar autoritetingų žmonių pagalbą. Vandeniai gaus galimybę uždirbti pinigus nauju, neįprastu būdu. Žinoma, kol tęsiasi Saturno ir Neptūno priešprieša, kurie įsitaisė jūsų ženkle, sunkumų išvengti nepavyks, tačiau jie palies, daugiausiai, vandenių asmeninį gyvenimą.

 

2008 lapkritį – gruodį jau įvyko šiokie tokie palankūs pasikeitimai jūsų karjeroje ir 2009 metais jums liks laikytis užduoto kurso, palaikyti ir vystyti numatytus planus. Kovas ir lapkritis – geriausias laikas naujų pelningų kontraktų sudarymui. Tuo metu atsiras galimybė perdaryti visus darbus ir sudurstyti visus galus – entuziazmo ir energijos pakaks viskam. Rimti sunkumai gali kilti rugpjūčio pabaigoje, kai bus Marso ir Jupiterio priešprieša.

 

2009 metai asmeniniame Vandenių gyvenime – pergalių, pasiekimų, be ir, deja, neįveikiamų kliūčių metai. Iš vienos pusės, net droviausi Vandeniai aktyviai užkariauja meilės objekto dėmesį, mikliai asistuoja ir tampa gundančiais, kadangi turi savyje aistros ir optimizmo užtaisą. Iš kitos pusės, Marso ir Jupiterio konfliktas priduoda vandeniams jiems nebūdingo grubumo, nesusilaikymo, nekantrumo. Tačiau jau rudenį viskas stos į savo vietas ir jūs suprasite, kad jūsų partneris seniai pasiruošęs pasiūlyti jums būtent tai, ko norite – pasiūlyti ranką ir priimti pasiūlytą ranką ir širdį arba kurį laiką paliks jus ramybėje ir duos galimybę susigaudyti savo jausmuose.

 

ŽUVYS

 

Praeiti 2008 metai pareikalavo iš Žuvų joms nebūdingo tvirtumo, ryžtingumo. Malonus siurprizas – 2009 metais Žuvys vėl galės plaukti pasroviui, o srovė išneš juos tiesiai į sėkmę ir klestėjimą. Ko negalima palikti savieigai – tai savo sveikatos, kuri smarkiai pairo, kai praeitais metais jūs ėmėtės sunkių pareigų, daug dirbote ir jautėtės vienišas, nesuprastas. Laimei, viskas keičiasi. 2009 metais Žuvys sąmoningai pasirenka vienatvę, ramybę. Galbūt, Žuvyse atsiskleis psichologiniai, parapsichologiniai sugebėjimai. Jūs daug pajausite, jums sapnuojasi pranašingi sapnai.

 

Praeitais metais jūs daug pasiekėte karjeroje ir 2009 metų pradžioje jums bus būtina dirbti įtvirtinant gautas žinias ir pasiekimus. Sėkmingiausias jūsų laikas – vasaris-kovas, po dvi savaites iki ir po jūsų gimtadienio. Jums kils noras būti pastebimam. Visi reikalai ir pradėjimai šiuo laikotarpiu bus vaisingi. Tačiau laikotarpiu nuo kovo iki rugsėjo gali būti sunku – nereikia pamiršti, kad Žuvų šeimininkas Neptūnas vis dar konfliktuoja su Saturnu, kuris įsikūręs sektoriuje, atsakingame už Žuvų karjeros pasiekimus. Rugsėjo pradžioje viskas pasikeis ir Žuvims prasidės naujas darbinių pasiekimų periodas.

 

Asmeninis Žuvų gyvenimas klostosi ryškiai ir sparčiai. Vienišų Žuvų vasarį laukia likimą lemiantis susitikimas. Atsargumo romantiškuose reikaluose reikia laikytis birželio pabaigoje ir rugpjūčio viduryje – bus daug nereikalingų susitikimų, viliojančių, bet nenaudingų. Rugsėjo pabaigoje galimas svaiginantis, bet greitas romanas. Jeigu jūs jau sutikote savo likimą praeitų metų rudenį, tai 2009 metų pavasaris – puikus laikas santuokai, kuri žada būti tvirta, ilgalaikė ir, kas svarbu, naudinga.

 

iš www.visokybes.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na veziukam kiti metai lyg geri nusimato :mirksiukas::flowers::flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2009 metų prognozės

 

ŽIURKĖ(1912,1924,1936,1948,1960,1972,1984,1996,2008,2020)

... šie metai suteiks puikių galimybių parodyti savi išradingumą siekiant geresnių rezultatų. Tačiau labai svarbu nesumaterialėti , jausti saiką, išlaikyti draugiškumą, žmogišką šilumą bei neužsisklęsti savyje ar nuo išorinio pasaulio.

Iki lapkričio mėnesio jums palankus Saturnas padės verslo srityje, stiprinant ryšius su užsieniu.

Žvaigždės pataria: venkite niūrumo, daugiau bendraukite, nes vienatvėje visuomet spalvos atrodo tamsesnės, nei iš tikrųjų yra.

 

 

 

JAUTIS(1913,1925,1937,1949,1961,1973,1985,1997,2009,2021)

...tai naujo ciklo pradžia - kils noras išbandyti ką nors naujo, pradėti naujus darbus, pagaliau įgyvendinti savo svajones ar net keistis.

Tai permainų metas, tad stresai neišvengiami, tereikia būti stipriems, nepalūžti.

Žvaigždės pataria: kritiniais momentais labiau pasitikėti draugais bei pažįstamais.

 

 

 

 

TIGRAS(1914,1926,1938,1950,1962,1974,1986,1998,2010,2022)

...tai senojo ciklo pabaigos laikas. Tad, pasistenkite, kuo daugiau užbaigti pradėtų darbų. Geras laikas prisiminti pažadus, pagaliau ir ištesėti, ką pažadėjot.

Daug kas priklausys nuo jūsų mokėjimo bendrauti, užmegsti pažintis, partnerystės ryšius.

Žvaigždės pataria: nebūti karštakošiais bei viską gerai apsvarstyti prieš lemiamus sprendimus.

 

 

 

TRIUŠIS(KATINAS)(1915,1927,1939,1951,1963,1975,1987,1999,2011,2023)

...šie metai jums suteiks progą rinktis, o ne laukti kol jus pasirinks. Jei pasirinkimai bus teisingi - jums seksis.

Darbo sferoje reikalai bus ne kokie, nereikėtų daug tikėtis pasiekti karjeroje. Tačiau kolektyve seksis, kolektyvo pasiekimai bus džiuginantys. Tačiau situacija metų pabaigoje apsivers, tuomet asmeniniai darbai, pasiekimai ims viršų.

Žvaigždės pataria: dalintis patirtimi, nebūti užsispyrusiu vienišiumi.

 

 

 

DRAKONAS(1916,1928,1940,1952,1964,1976,1988,2000,2012,2024)

... šie metai gali atnešti ryškias permainas profesinėje veikloje. Netikėtai galit pakeisti bei atrasti savo sritį, ką norėtumėt veikti ateityje.

Jei sieksit atkakliai ir ryžtingai, šįmet galit daug ką pasiekti, tačiau jei esat dar neapsisprendęs, tai gali atnešti ir chaoso į jūsų gyvenimą.

Žvaigždės pataria: svarbiausia nepalūžti bei ieškoti nusiraminimo pomėgiuose, talente.

 

 

 

GYVATĖ(1917,1929,1941,1953,1965,1977,1989,2001,2013,2025)

...šie metai kupini naujovių, galimybių. Svarbiausia jas laiku pastebėti bei priimti. Geras laikas pagaliau apsispręsti dėl šeimos, dėl gyvenamos vietos ir padėti tašką.

Neįprastai stiprūs bus šeimos ryšiai, nereikėtų atstumti prašančiųjų pagalbos.

Žvaigždės pataria: būti draugiškesniems bei neatsiriboti nuo naujovių, nebijoti pasikeitimų.

 

 

 

 

ARKLYS(1918,1930,1942,1954,1966,1978,1990,2002,2014,2026)

...seksis, jei jūsų užsiėmimas susijęs su prekyba, finansais, amatais, rašymu, žiniasklaida, medicina, švietimu. dar daugiau nuveiksite , jei išliksite tolerantiški bei supratingi giminės, šeimos atžvilgiu.

Tai svarbių pasikeitimų metas. Netikėtas finansų susitvarkymas.

Žvaigždės pataria: labiau pasikliauti savo žiniom, o ne partnerių, bendradarbių ar draugų nuomone.

 

 

 

 

OŽKA(AVIS)(1919,1931,1943,1955,1967,1979,1991,2003,2015,2027)

...šiais metais svarbiausi įvykiai vyks jūsų asmeniniame gyvenime, galimi dideli pasikeitimai, tačiau tik tuo atveju, jei jūs patys būsite nusiteikę atviriau.

Finansinėj srity irgi nebus taip blogai, galite susirasti, atrasti veiklos sritį, kuri ateityje turės didelės reikšmės jūsų gyvenime.

Žvaigždės pataria: neišlaidauti.

 

 

 

BEŽDŽIONĖ(1920,1932,1944,1956,1968,1992,2004,2016,2028)

...seksis, jei veiksite ryžtingai, nebijosit naujovių bei jas sieksit panaudot realiai.

Tai geras laikas keisti gyvenimo būdą, atsikratyt kenksmingų įpročių, tereikės jūsų noro pradėti, o visa kita gausis savaime.

Žvaigždės pataria: atsargiau su naujomis pažintimis, ne visuomet žmonės tokie, kokius vaizduoja.

 

 

 

GAIDYS(1921,1933,1945,1957,1969,1993,2005,2017,2029)

...blaškysitės tarp seno ir naujo, tarp naujų ir senų pažinčių, tarp senų ir naujų įsipareigojimų.

Tai metas, kai reikės apsispręsti su kuo jūs liekate bei gražinti skolas, tesėti pažadus.

Žvaigždės pataria: labiau gilintis, įsiklausyti į patarimus.

 

 

 

ŠUO(1922,1934,1946,1958,1970,1994,2006,2018,2030)

...didžiosios permainos, galimybės susijusios su šeima, gimine, statybomis, gyvenamosios vietos pakeitimu.

Tai metas, kai asmeniniai pasiekimai nebus pirmoje vietoje, bet kolektyviniai, jei pavyks atsirinkti, kas yra kas.

Žvaigždės pataria: atsisakyti nerealių, sunkiai įgyvendinamų užmojų.

 

 

 

KIAULĖ(1923,1935,1947,1959,1971,1995,2007,2019,2031)

...seksis, jeigu jūsų užsiėmimas susijęs su bendravimu, tarpininkavimu, žiniasklaida, duomenų tvarkymu, naujų klientų paieška, prekyba ir panašia veikla. Net galimas karjeros pakilimas.

Tai įdomių pažinčių, kelionių metas.

Žvaigždės pataria: būti pareigingiems, darbštiems, kruopštiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodiako sferų suderinamumas

 

 

Ugnies ženklai

Avinas, Liūtas, Šaulys yra ugnies ženklai. Nors jie žėri skirtingai, jie yra visi aistringi ir nerimstantys. Čia neieškokite ramaus gyvenimo. Būkite pasiruošęs būdui, kuris užsiplieskia mažiausioje provokacijoje, bet greitai užgęsta. Taip pat būkite pasiruošęs susidurti su nesuvaldoma ambicija. Ugnis įsivaizduoja esanti nenugalima. Nors ugnies ženklai yra visada ištroškę meilės, kupini aistros ir noro mylėti ir būti mylimi, tačiau jų aistra eina kartu su juos supančiu pasauliu. Jei gyvenimas klostosi ne taip, kaip norėtų ugnies sferos atstovai, tai ir aistra bei meilė juose užgęsta. Jei ugnies ženklo asmuo norės jūsų kaip partnerio, matysite jo nesuvaldomą entuziazmą jus žūtbūt gauti. Šie ženklai jei ko užsigeidžia, tai būtinai siekia tikslo. Jei bijote karštų meilės naktų, tai geriau su ugnies ženklais nesileiskite į bendrą kelią. Tačiau, jei trokštate mylėti ir būti mylimi aistringai, tada jums su ugnies ženklais pakeliui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žemės ženklai

Tauras, Mergelė, Ožiaragis yra žemės ženklai. Jie yra „kieti" ir stiprūs. Ar bent jau taip atrodo. Kaip ir žemė keičiasi skirtingais sezonais, taip ir žemės ženklai būna nenuspėjami ir nekontroliuojami. Žemės ženklo žmonės nepaisant jų nesutaikomumo atvaizdo yra jautrūs, geidulingi ir priklausantys nuo kito žmogaus. Jie turi didžiulę valdžią ir mėgsta ją demonstruoti. Kuo labiau gilinsitės į žemės ženklo vidų, tuo didesnių ir vis labiau stebinančių lobių rasite. Jei jūs siekiate tylos ir harmonijos, žemės ženklo asmuo yra jūsų idealus kompanionas. Panašiai, jei jūs norite ištikimybės, lojalumo ir atsidavimo, žemės ženklai kaip tik jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vandens ženklai

 

Vėžys, Skorpionas ir Žuvys - vandens stichijai priklausantys zodiako ženklai. Intuityvūs ir emocionalūs vandens stichijos zodiako ženklai savo širdis slepia po ilga uždanga, ir gerai daro, kadangi jų širdys labai didelės, dosnios ir jautrios. Nors šios stichijos zodiako ženklai vaizduoja esantys labai šalti, tačiau jų reiškiamos emocijos matant kad ir menkiausią kūkčiojimą, rodo ką kita. Jų jautrumas neleidžia poroje jaustis saugiu, kadangi tikint visomis muilo operomis, patikėti šalia esančiu žmogumi nėra lengva. Vandens stichijos ženklai labai lengvai įsimyli ir sunkiai pamiršta seną meilę. Kaip sakoma „lengva išsklaidyti vandenį, bet sunku sunaikinti jį". Jei jūs siekiate kompaniono, pilno širdingo jausmo, neieškokite toliau, jei šalia yra vandens stichijos atstovų. Jei jūs neteikiate pirmenybės stabilumui ir nesate pasiruošęs pakęsti besikeičiančias vandens sferos zodiako ženklų nuotaikas, tada esate ne tose vėžiose ir ne su tuo žmogumi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oro ženklai

Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis yra oro stichijos ženklai, gyvenantys teorijos ir minties karalystėje. Jie visada skrajoja padebesiais „užsidėję rožinius akinius", saugančius juos nuo negailestingos realybės. Jei jūs gėritės įvairiomis diskusijomis, debatais ir pokalbiais įvairiausiomis temomis, oro stichijai priklausantys ženklai kaip tik jums. Su jais visada rasite apie ką kalbėti, galėsite ne tik išsakyti savo, bet ir išklausyti labai įdomių nuomonių vienu ar kitu klausimu. Oro ženklai turi labai tvirtą nuomonę ir nepaaiškinamą galią įtikinti opozicinę nuomonę turinčius žmones. Jei nemėgstate ginčytis, tai oro stichijos zodiako ženklai jums į partnerius nelabai tinka. Tačiau, jei trokštate gyventi kiekvieną dieną vis skirtingai, nepakenčiate rutinos, tai su oro ženklais jums pakeliui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ugnis ir ugnis

 

Susidūrus tai pačiai stichijai kyla klausimas ar šie du vienodi žmonės turės pakankamai kantrybės varžytis ir sugebėti rasti kompromisą. Jei jie abu dega aistra vienas kitam, meile gyvenimui - jie puiki pora, sugebėsianti ištverti visus gyvenimo iškeltus klystkelius. Išgyvens visus sunkius momentus, kada jau atrodys, kad poros santykiai eina į pabaigą. Kaip meilužiai šie du žmonės būtų pavydėtini, kadangi abu nepakenčia rutinos ir visada stengiasi atrasti kažką naujo seksualiniame gyvenime. Vienu žodžiu, ši pora būtų tvirta kaip uola jei tik sugebės prisitaikyti prie vienas kito ugningo charakterio ir nenoro būti priklausomu.

 

Ugnis ir žemė

 

Prasiveržianti ugnikalnio žemė yra pilna augalijos, kurią ugnis gali sudeginti. Gilau žemėje yra anglių ir naftos, kas priverčia ugnį degti vis smarkiau. Dėl šios priežasties ugnies stichijos atstovai, turintys daug esminių skirtumų su žemės stichijos ženklais dažnai būna patraukiami pastarųjų dėl nežinomos priežasties. Žemės atstovai turi kažką tokio, kas traukte traukia ugnį. Jie savo psichologiniu stabilumu gali kontroliuoti greitai užsiplieskiantį ugnies ženklą, suteikia jam stabilumą ir pastovumą. Tačiau, ne tik ugniai reikalinga žemė, bet ir žemė negali gyventi be ugnies. Ugnis priverčia sudrebinti ramiai besisukančią žemę.

Žemė ir oras

 

Svajonių kalnas. Be žemės nebūtų jokio oro. Nei tyro, nei užteršto. Be oro žemė nebūtų pajėgi gyventi, atlikti savo funkcijas. Žmonės, gimę po šiais ženklais, negali egzistuoti vienas be kito, jie yra susieti labai glaudžiai. Oro ženklas turės didelę naudą vien dėl to, kad nebus vienišas, turės partnerį. O žemės stichijos atstovas džiaugsis šia sąjunga dėl to, kad jį stimuliuos veikti, imtis iniciatyvos produktyviai ir turiningai gyventi kiekvieną dieną. Tačiau šita pora turėtų ir problemų jei oro stichija nepriverstų žemės suktis greičiau ir suktis taip, kaip nori oras.

 

Žemė ir vanduo

 

Kad suprastumėte šią draugyste, pamąstykite apie žemės ir vandens kontrastą. Įsivaizduokite šias pajėgas amžiname mūšyje: galingos bangos, atsimušančios į uolas ir patiriančias didelį krachą. Atrodo, žemė ir vanduo savarankiškai mėgsta sukelti visą tą energiją. Žemė ir vandeniniai žmonės turi panašią tendenciją susidurti paviršutiniškai, bet suformuoti gilią ir ilgalaikę obligaciją. Jie yra ne visada tučtuojau sujungiami, bet lėtai randa būdą egzistuoti kartu. Kuo daugiau jie daro, tuo daugiau mato, kiek jie gali pasiūlyti vienam kitam. Dirvožemiui reikia lietaus, kad būtų derlingas. Upėms reikia krantų. Žemei ir vandeniniams žmonėms reikia vienas kito įkvėpimui ir palaikymui. Tik kai jie nepajėgia sulaikyti atskirų tapatybių, bandymas „susivienyti" iškelia problemų. Vanduo, sumaišytas su žeme, sudaro purvą, bet net tada, kai kurie iš mūsų jaučiame, kad tai net puiku!

 

Žemė ir žemė

 

Amžinybės miškas. Kas vyksta, kai nenugalima jėga sutinka nejudinamą objektą? Sudėkite du žemės ženklo žmones, ir jūs sužinosite! Pagal teoriją, mūšis už galutinį pranašumą tarp dviejų architektūrinių lėkščių, kuris gali pasibaigti tik žemės drebėjime. Iš tikrųjų, tai retai įvyksta. Žemės ženklo žmonės niekada nėra patraukti vienas į kitą, jei jie abu negali pajusti gyvybingos galios turėti teritoriją. Sutarimas nuo pat pradžių yra būtinas. Bet gyvybingiems santykiams reikia tik mažo kiekio trinties. Jei jūs drįstate neleisti net mažyčiam tam kiekiui vystytis, jūs bijote ir negalite nustoti drebėti iš baimės, kad santykiai gali nutrūkti, rezultatas, tikėtina, bus partnerystė, kuri ridenasi nuobodžiai ir be paliovos... Saugumo ieškojimas? Tai jūsų pažadėtoji žemė. Jaudulio viltis? Tai jūsų tuščia dykuma.

Vanduo ir vanduo

 

Palaimos vandenynas. Ko labiausiai už viską trokšta vanduo? Surasti savo kelią į dar platesnius vandenis! Pagalvokite, kaip vandens povandeninės srovės prasibrauna pro upes kol pasiekia jūrą, o po to vandenyną. Vandeniniai žmonės turi panašų, natūralų norą siekti kažkieno kompanijos. Tokioje kompanijoje jie randa harmoniją, kurios gali pavydėti visi likę ženklai. Deja, ne visi santykiai tarp vandens stichijų yra sėkmingi. Vieni būna karštesni, labiau emocionalūs, o kiti - šalti, gėli, mėgstantys patylėti ir nerodyti savo emocijų, kas labai nervina šiltuosius vandenis. Dėl to ir kyla nesutarimai ir ginčai dėl per daug išreikštų arba visiškai neišreikštų emocijų.

Oras ir oras

 

Meilė, gimusi danguje. "Kas gali pamatyti vėją? Nei jūs, nei aš. Oro ženklo žmonės neturi jokių keblumų, formuodami ryšį vienas su kitu - giminingos sielos, kas jaučiasi nuo momento, kada jos sutinka. Kai jie susitinka, jie yra artimesni negu papūgų pora. Kai jie ne kartu, tai panašūs į klounus, nes nežino kur dėtis ar ko imtis, kad mintys nesisuktų apie nuostabias akimirkas, praleistas su kitu žmogumi (oro ženklu ). Oriniai ženklo žmonės niekada nesutinka skirtis. Jie mėgsta prieštarauti vienam kitam, tačiau sąjunga jiems svarbiau už viską. Bet kokiomis priemonėmis stengiasi ją išlaikyti kuo ilgiau.

 

Oras ir vanduo

 

Džiaugsmo fontanas. Oras vandenyje - gražūs burbulai. Vanduo ore - minkšti, pūkuoti debesys - jei nėra per daug spaudimo. Mes visi žinome, kas vyksta putojančiam gėrimui, jei jį supurtai. Mes taip pat žinome, kaip atmosferinis spaudimas gali priversti vandenį atmosferai pasiversti kažkuo labai šaltu ir drėgnu. Oras ir vanduo tinka vienas kitam... didžiąją laiko dalį. Oriniai ženklo žmonės suteikia intuityviems vandeniniams žmonėms labai būtiną intelektualią perspektyvą. Vandeniniai žmonės grąžina komplimentą, išmokėdami kompensaciją už orinio asmens sausą požiūrį. Bet tuo metu, kai jie gali aplankyti vienas kito sritį, jie negali pasilikti joje ilgam. Burbulai išsileidžia po kurio laiko. Panašiai, debesys yra linkę išplisti. Šis santykis turi būti pastoviai atnaujinamas ir atgaivinamas.

 

Ugnis ir vanduo

 

Kai ugnis po vandeniu, gaunasi garai. Užpilkite lašelį vandens ant ugnies ir jūs ją pagyvinsite. Viskas šiame santykyje priklauso nuo to, kas imasi iniciatyvos. Karštas vanduo yra galingesnis negu šaltas. Kai vandenį pakeičia ugnis, ji daro didesnę įtaką. Ne nuostabu, vandeniniai žmonės sulaukia ugnies žmonių, besikreipiančius į juos pagalbos. Jie neturi nieko bijoti. Vandens stichijos žmonės žino, kad jie gali numalšinti ugnį, jei ji pasidaro per karšta. Bet kodėl ugnies asmuo nori būti šalia natūralios jėgos, kuri gali sunaikinti ją? Nėra jokio logiško atsakymo. Vanduo neturi nieko, ką galėtų pasiūlyti ugniai, bet ugniai reikia vandens ir ji nori jo. Štai kodėl ji dirba taip sunkiai, kad pritrauktų vandenį! Ugnis mėgsta pavojingą gyvenimą. Vanduo mėgsta būti sujaudintas. Šis poravimasis galbūt nėra išmintingas, bet sunku jam priešintis.

 

Ugnis ir oras

 

Ugnies sprogimui reikia oro. Be to, nesvarbu, kiek aistros šis procesas turi, tačiau jis negali išlikti. Kodėl? Oras vėdina ugnį. Leidžia jai degti. Ši sąjunga gali gyvuoti gana laimingai, be dūmų, tačiau labai trumpą laiko tarpą. Oras dažniausiai stengiasi pakurstyti ugnį, tačiau ugnis dažnai nebeturi jėgų užsidegti iš naujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.