Pereiti prie turinio
kicule

Mūsų vertybės

Šeima ir vaikai svarbiausi jūsų gyvenime?  

14 narių prabalsavo

  1. 1. Šeima ir vaikai svarbiausi jūsų gyvenime?

    • Taip, man daugiau nieko nereikia
      2
    • Taip, bet taip pat myliu savo darbą ir noriu dirbti
      10
    • Ne, iš pradžių karjera, po to šeima
      1
    • Ne, man karjera svarbiau
      1


Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog idomu :blink:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas man karjera darbas svarbiau, nezinau kaip bus gimus vaikui. Jau planuoju dirbti po poros menesiu po gimdymo, jau susitariau. :geda


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as labai myliu savo seima, bet taip pat noriu ir dirbti, bet kai bunu darbe noriu nedirbti ir buti su seima :doh

 

Ewera, o tu greitai taip nori iseiti i darba? :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi dar savo seimos neturiu (jos kurti ir neskubu) tai dabar demesi skiriu karjerai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man svarbiau seima, o po to karjera, manau, tai suderinami dalykai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kolkas man karjera darbas svarbiau, nezinau kaip bus gimus vaikui. Jau planuoju dirbti po poros menesiu po gimdymo, jau susitariau. :geda

oho ar neperanksti :)

kazin kaip jau bus, kai turesi leliu, jauciu nelabai noresi palikti, juk jis toks mazuliukas, pamatysi kaip bus gaila :geda :geda :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai vis dar pasvajoju, kad noreciau kazkur save realizuoti ir dirbti megstama darba :), bet mano dukrele dar per maza, kad palikciau ja svetimiems zmonems auginti, juk norisi visko ismokyti paciai :schmoll: Stai pries keleta dienu gavau pasiulyma paaukstinimui, del ko buciau turejus grizti pilnu etatu, bet viska pergalvojus, nusprendziau, kad dar per anksti del mazyles :unsure: o taip norejosi ...:this[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man svarbiausia seima mano ir aisku studijos universitete-viska siame pasaulyje galima suderinti.ir as butent taip ir darau :schmoll:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tai taipogi neturiu dar seimos.tai svarbiausiai kariera.o va kai daugiau pasieksiu ir bus laiko tada ir seima susirupinsiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man ka?kodel ne vienas punktas netinka...Turbut laikas kreiptis a gydytoja arba vaistininka... :rolleyes:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Einu, susirasiu kokius nors remus, alipsiu, tada gal tiks koks atsakymas... :laugh:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.