Pereiti prie turinio
Bambyna

Kaip labiau?...

Rekomenduojami pranešimai

kaip labiau man reiktu pasitiket? :)

pradejau bendraut su kitu... atrodo viskas gerai, niekur jis manes nespaudzia, sako kad l patinku ir pan, kad nori rimtu santykiu.... bet kodel as juo nepasitikiu? :) kodel kiekvienas jo komplimentas, ar pasakymas kad lb jam patinku man kelia abejoniu?...

tikrai jau noreciau rimtu santykiu, todel dabar visai neskubu, noretumem sex ir daugiau, bet as jam pasakiau ne ir viskas, atrodo jis nepriestarauja, zada laukt kiek reikes, bet as taip bijau, kad tai nebutu taip kad kai jis tai gaus, musu tie santykiai prades griuti?... :hm:

gal ka patartumet? nes tas nepasitikejimas mane jau pradeda erzint, nes jei jis is tiesu rimtai i visa tai ziuri, tada tikrai as ji tureciau skaudint, nes kai tarkim manimi nepasitiki be pagrindo mane tai lb zeidzia, tikrai nenoreciau kad dabar taip butu jam... :mirksiukas:

Redagavo Indre

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbut per mazai laiko pazystami, o pasitikejimas turetu ateiti su laiku. Nemanau kad protinga butu pulti i lova jei nera pasitikejimo, gali likti iskaudinta. Vyrams tai atrodo kasdieniska, o mes moterys viska sureiksminam. Jeigu jis tau labai patinka, neskubek. Laikas viska parodys, bet jei dabar jauti kad kazkas netaip, tikrai palauk, juk moteru intuicija kartais labai padeda. :mirksiukas:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai jei nera pasitikejimo, su lova palauki, nes gali buti dar skaudziau, nes vyrai jau tokie kaip kurie, gaus ko nori ir gali nepazinti taves


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galbut per mazai laiko pazystami, o pasitikejimas turetu ateiti su laiku. Nemanau kad protinga butu pulti i lova jei nera pasitikejimo, gali likti iskaudinta. Vyrams tai atrodo kasdieniska, o mes moterys viska sureiksminam. Jeigu jis tau labai patinka, neskubek. Laikas viska parodys, bet jei dabar jauti kad kazkas netaip, tikrai palauk, juk moteru intuicija kartais labai padeda. :mirksiukas:

na nzn, nepasakyciau, kad jis man labai labai patinka, tiesiog smagu kartu leist laika ir tiek... pazistami esam gal kokie 5men, bet taip susitike ir susitikinet tai tik pries savaite pradejom... jis sako kad rimtai ziuri i mane, kad nori rimtu santykiu, bet va kiekvienas jo toks pasakymas vis man galvojasi, o jei jis kalba ta ka as ir noriu girdet :) todel i tuos jo zodzius tikrai visai abejingai ziuriu...

neseniai uzsimine, kad gal tada bent oral galetumem tenkint vienas kita, bet as ir manau kad dar tikrai per anksti? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambyna, daryk taip kaip sirdys liepia, jei nepasitiki, tai ir niekur neskubek, jei spaus mesk per borta. :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bambyna, daryk taip kaip sirdys liepia, jei nepasitiki, tai ir niekur neskubek, jei spaus mesk per borta. :mirksiukas:

ne, spaust tai jis visai nespaudzia... :susigedes

aciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moteris pasizymi viena gera savybe, sestu jausmu. As juo visada prisiklausau :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Moteris pasizymi viena gera savybe, sestu jausmu. As juo visada prisiklausau :pack2_thumbup[1]:

mhm, jau ka turim tai turim :mirksiukas:

as ir juo vadovaujuosi :)

po kol kas man sako ji, kad ne... vadinasi nieko daugiau po kol kas ir nebus.... :susigedes

 

 

 

p.s gal butu galima isgirsti vyriskaja nuomone?

vistiek daug maz situacija parasiau, gal sakau galetu pasakyt ka jis galvoja?

vistiek manau visi jie to pacio mastymo :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai uzsimine, kad gal tada bent oral galetumem tenkint vienas kita, bet as ir manau kad dar tikrai per anksti? :)

tikrai teisingai manai, rodos kad cia jau kaip ir spaudimas, po savaites pasimatymu. Ypac tai ka jis siulo :mirksiukas:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip manot kada butu geriausia pradet tokius imtymesnius dalykelius?

po kiek laiko pazinties jus daug maz pradejot? :mirksiukas:

 

 

sisyk nusprendziau visiskai neskubet, bet tikrai nenoreciau persistengt :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, kai du suauge zmones bendraus tik laikydamiesi uz ranku vel bus negerai. :)

Nezinau tavo amziaus, Bambyna. :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau Bambyna, kada juo visiskai pasitikesi ir pati to labai noresi :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.