Pereiti prie turinio
Mellysa

Kalendorių spausdinimas

Rekomenduojami pranešimai

kas galetu papasakoti issamiau,kur daryti tos kalendorius,kur man reiktu nestis,kad suristu,jei tai butu 12 lapu kalendorius?! ir ar ta kalendoriu daro is kokio poperiaus? kaip ir paprastos nuotraukos? :cocktail:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kas galetu papasakoti issamiau,kur daryti tos kalendorius,kur man reiktu nestis,kad suristu,jei tai butu 12 lapu kalendorius?! ir ar ta kalendoriu daro is kokio poperiaus? kaip ir paprastos nuotraukos? :cocktail:

As dariaus kaip foto .Gavos super.Irisau kur kanceliarinemis prekemis prekiauja.Arba kiti dar spausdina copy1 ant storo popieriaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat spausdinau ant A4 foto popieriaus, tai tikrai labai graziai gaunasi, beto iristi nesu i spaustuve tai ten ir krastus apkerpa ir dar metaline spirale irisa su kilpele :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuka,nuka mergaites... :D i spaustuve??? o kas tai,kur tai??? Vienu zodziu nunesu daleiskim i fotoatelje kalendoriu,padaro man nuotraukas,o paskui i spaustuve??? :coffee: kiek tas irisimas kainoja? butent metalines spirales su kilpele ir noreciau!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bumbasi,o kom tu irisai konceliarinem??? visur taip daro? :coffee:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane taip pat domina :coffee:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
bumbasi,o kom tu irisai konceliarinem??? visur taip daro? :D

kanceliarinese prekese irisa su spirale tik tiek kad plastmasine :coffee: O ar virur nezinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aaa... nu plasmasine irgi tinka! Tu turi omeni,kaip ir ant kalendoriu buna,ane?! buna juk ir plasmasiniai ir metaliniai... del to,tai man skirtumo didelio nera,tik va nzn nuo ko pradet ir kur eiti!? :coffee:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aaa... nu plasmasine irgi tinka! Tu turi omeni,kaip ir ant kalendoriu buna,ane?! buna juk ir plasmasiniai ir metaliniai... del to,tai man skirtumo didelio nera,tik va nzn nuo ko pradet ir kur eiti!? :geda:

Man atrodo geriausia eit i spaustuve arba copy1. Copy1 ir atspausdins(spausdina ir ant storesnio popieriaus),ir pigiau (copy1 A4 formato lapas 1.99,spaustuvej irgi panasiai,o foto atelje, bent jau pernai mokejau po 6 lt) ir iris is karto. Pati nerisau,dar tik klausinejausi, tai spaustuvej sake 2lt, o copy1 jei nemaisau tai 2.5lt ,tik priklauso nuo lapu skaiciaus. Gal kuri riso, tai zino tiksliau. :victory:


5_3_1167685200_4b524953545550454c495549.png

ineta.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aaa... nu plasmasine irgi tinka! Tu turi omeni,kaip ir ant kalendoriu buna,ane?! buna juk ir plasmasiniai ir metaliniai... del to,tai man skirtumo didelio nera,tik va nzn nuo ko pradet ir kur eiti!? :geda:

Taip taip.Kaip kalendoriai kad buna.

 

Na jei daryt kaip foto kalendoriu tai geriau tada internetu.Tada uz lapa bus apie 3lt.As pernai apie tokius dalykus nezinojau tai po 8 uz lapa mokejau fotoatelje :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai ir jau siemet kalendoriu dariua ant A4formato internetu fotoatelje ir mokejau tik 1,99....o irisau copy1....ir esu labai patenkinta....


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jus man paaiskinkit kas tas copy1 ir spaustuve :mirksiukas: pirma karta girdziu tokius dalikus! Klaipedoj ar yra tokiu dalyku? :doh:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.