Pereiti prie turinio
Bambyna

Savižudybė...

Rekomenduojami pranešimai

Ar kada buvo minciu apie savizudybe? ar kada atrode kad pasaulis ne jums sutvertas? o gal kas ir bandet? ;)

Redagavo kicule

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokių minčių paauglystėj (12-16) buvo ir kelis kartus esu pasiėmus vaistų, tik kažkaip išgert neišdrįsdavau :this[1]: , vis norėjau "taip" atkeršyti 'skriaudikams'.

Dabar kai prisimenu, tai del visokių niekų ;)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada nebuvo kilusi tokia mintis. Tikiuosi ir neteks niekad apie tai galvoti....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turbūt tu paauglystėj labai laiminga buvai? :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir seniau kildavo tokiu minciu :geda

bet zinau kad as niekad negaleciau pries save pakelt rankos :susigedes

nesu tokia drasi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai turbut tu paauglystej labai laiminga buvai? :geda:

 

 

Negaliu sakyt kad buvau nelaiminga, bet apie savi?udyb? tikrai neteko dar galvot. O gal ir i?tikrojo neturejau didelio problemu :grin: .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintys apie savi?udyb? kartais visai neblogos buna...

Eia i? paauglystes repertuaro....va,jie tokie negeri,man?s nemyli (eia apie nami?kius),vat nusi?udysiu,gulesiu karste,tokia nupuo?ta visa,o jie bjaurybes ?liumbs ?alia,bus tokie nelaimingi...taip jiems ir reikia...o gerai pagalvojus,del ko a? ?udytis ruo?iuos...DEL ?ITO???...eia man ka,ne visi namie....taigi eia tokia smulkmena,rytoj prisiminti bus juokinga...ir aplamai,ka a? eia veikiu...

 

Va tokios mintys da?nai mano galvoj skraidydavo,bet tokio mineio,kad ka?ka sau konkreeiai darytis-ten vaistus kokius gerti ar pan., a? neprisimenu.Savoti?ka savirelaksacija...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano minčių seka būdavo panaši į Retos:

....va,jie tokie negeri,manęs nemyli (čia apie namiškius),vat nusižudysiu,gulėsiu karste,tokia nupuošta visa,o jie bjaurybės žliumbs šalia, bus tokie nelaimingi...taip jiems ir reikia...

dažnai su tokiom mintim apsižliumbus užmigdavau ir tik ryte:

dėl ko aš žudytis ruošiuos...DĖL ŠITO???...čia man ką, ne visi namie....taigi čia tokia smulkmena...

:bigsmile:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ir kaip sunku buvo ir kad ir kiek sunkumu seimoj buvo, tokia mintis nera kilusi. Bet tada tapdavau uzsiskleidusi ir tiek. Visa laika sau sakau, kad nera padeties be iseities :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai man buna sunku ir pradeda lysti negeros mintys nueinu a Rugutes puslapa paskaitineju ir mano bedos tokios ma?ytes pasidaro. o paauglysteje oi kildavo ypae tevus nubausti noredavau. Mama bausti band?iau jau ir studientka budma per miesta pralekiau dideliu greieiu ir per raudonus ?viesaforus gerai kad savitgalis buvo ir ma?ino nebuvo nes kai dabar pagalvoju galejo liudnai pasibaigti ia?ku pasiekiau to kad durna i?vadino ir liepe nervus gydytis.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaskada buvo kilus tokia intis.bet tik viena karta ir jau labai seniai:0nors manu prolema buvo rimta,nors ne tokia rimta ,kad reiktu zudytis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai atsimenu vienam vaikinui sakydavau susipykus: nu ir gerai, einu per langa issoksiu,norejau tik pagasdint, ir nuejus prie lango tipo bandydavau, kol viena karta netycia vos neiskritau, ir nuo to laiko baigesi mano bajeriai :bee nes zinojau kad is tiesu nusizudyt negaleciau :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.