Pereiti prie turinio
010104

Kryon in the Baltics 2009 - Krajonas Baltijos šalyse

Rekomenduojami pranešimai

KRAJONAS

 

Šiuo metu vis daugėja Dvasiniais kanalais gaunamų nurodymų iš Aukštesniųjų Dvasinių Plotmių, kokia kryptimi mes turėtume vystytis, plėtotis, kad galėtume harmoningai, darniai pereiti į Naująją Epochą, pirmiausia ženklią visos mūsų Šventos Motinos Žemelės energetikos pokyčiu.Dvasiniai Vedliai – štai kad ir tokie, kaip pirmiausia, be abejo, Edgaras Keisis („Akašos Kronikos“), Olga Asauliak („Ugnies Knygos“), Ramta („Kaip kurti savo realybę“,„Baltoji knyga“), Trečiojo Spindulio Pasiuntiniai („Sielos pamokos ir Sielos tikslai“), Senolės („KALBA SENOLĖS Galios pažadinimas“), Drunvalo Melchisedek („Senoji Gyvybės Gėlelės Paslaptis“), Sanat Kumara („Gyvenk ir Mylėk“) bei daug kitų, savo pasirinktų tarpininkų Dvasiniais kanalais mums perteikia informaciją apie mūsų Visatos sanklodą, Dvasinius Dėsnius , kaip gi reikėtų patiems mums keistis, keisti savo energetiką tam, kad, pirmiausia, savo energetiniais pokyčiais prisidėtume prie mūsų Šventos Motinos Žemelės visuminio – Jos Sielos, visų Jos subtiliųjų kūnų – energetinio išgijimo bei susiharmonizavimo, perėjimo į daugiamatę tikrovę, kur matavimų bus jau nebe keturi...Tai sąlygotų ir mūsų pačių energetikos pokyčius, kad galėtume darniai, kartu su mūsų Motinos Žemelės energetikos virsmais pereiti į aukštesnį, subtilesnį, mūsų pačių visų kūnų, energetikos virpesių lygmenį.

 

KRAJONAS – viena aukščiausiųjų, šviesiausiųjų Dvasinių Esmių – Angelas, niekuomet nebuvęs įsikūnijęs žmogumi, - jau keliolika metų bylodamas kaip visuomet susirenkančiam visuose pasaulio kraštuose dideliam kiekiui žmonių, pabrėžia, jog mes patys esame Angelai, Anapusybėje, prieš gimdami šiame pasaulyje, įsipareigoję įgyvendinti tam tikrą gyvenimo programą ir jau ją įgyvendindami, būdami Žmonėmis, keičiame pačios mūsų Motinos Žemelės energetiką bei mūsų pačių Būties kokybę.Krajonas mums byloja per paprasto žmogaus – tarpininko - Li Kerolo (Lee Carroll) – Aukštesnįjį Aš, - itin akcentuodamas būtinybę išmokti subalansuoti savo elektromagnetinį lauką ir tuo būdu suteikti sau galimybę susisieti su bendra Motinos Žemelės Kosmine Gardele, kad įgytume dvasinių žinių ir įgūdžių, kaip gi konkrečiai pereiti, kartu su Motina Žemele, į naują energetikos, sąmonės realybės lygmenį, kuriam ypatingai ženklu bus itin aukšto lygmens vibracijų atėjimas į mūsų Motiną Žemelę, kurio „kulminacija“ bus 2012m.

 

2009 m. kovo 14 – 15 dienomis – mums – Baltijos šalims – bus suteikta neįtikėtina galimybė Rygoje išklausyti Krajono bylojimą bei dalyvauti praktiniuose seminaruose, mokančiuose, kaip mums subalansuoti savo pačių energetinę Gardelę – Elektromagnetinį Žmogaus Lauką – ir tuo būdu ne tik pakilti į aukštesnį Dvasingumo, Vidinės Harmonijos lygmenį, bet ir, išmokus savigydos įgūdžių, padėti mūsų Šventajai Motinai Žemelei kartu su mumis pereiti į naują Visuotinės Būties Kokybę.

 

Registracija į šį renginį, kuris vyks Arena Riga, vyksta jau dabar elektroniniu paštu, įėjus į latvišką Krajono puslapį, parengtą anglų, rusų bei latvių kalbomis – http://8octave.lv/kryon/ru. Jei Jūs norėtumėte pasitikslinti sąlygas elektroniniu paštu – jis taip pat pateiktas ten (beje kaip ir kontaktiniai telefonai) – info@8octave.lv .Nurodytu adresu pateiktos visos registracijos sąlygos (galima registruotis ir paprastu paštu).Bilietus į šį renginį galima bus įsigyti jau ir čia – Vilniuje.

 

Kontaktai Lietuvoje : Vladas Lovanovas – vladas777@gmail.com, +370 650 88781; Dalia Micevičiūtė, Giedrius Micevičius – liausia@gmail.com, +370 620 45274.

 

Daugiau informacijos lietuviškame Krajono saite : www.kryon.lt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.