Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

kodel negalite ziureti?

Rekomenduojami pranešimai

as vis galvoju, kad labai nemegstu melodramu, nes man paziurejus visada buna liudna, nors istorija buna laiminga ir grazi, bet man visvien liudna.

o fantastiniai mane zavi, nes tuomet pamirstu viska kas mane supa ir gyvenu kitur , kitam laike, kitam kune.

 

ar jus jaucetes panaisiai ir ar vengiate samoningai tam tikru filmu?


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as kaip tik nemegstu fantastiniu :(

Man patinka "realus" filmai...

Manau nepatinka ziuret del to, kad zinau kad realiai taip negali buti ( ka rodo filme) B)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi fantastinių nežiūriu. Šiaip gal nelabai ir TV žiūriu, bet dbr kasdien porieš miegą įsijungiu hallmark.. o ten rodo visokius tyrimus, tipo kažks kažką nužudo ir tiria.. suprantu, kad tarkim tai nėra aukšto pilotažo filmai, bet man patinka pažiūrinėti, plius gerai užmiegu, žiūriu žiūriu ir užmiegu :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemegstu zudyniu visokiu, mustyniu ir pjautyniu. Na tiesiog nesu zinove, kad vertinti tuos smugius ir tiek.O kai dar tokie nenaturalus - tai fe...


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai megstu fantastinius filmus. niu bet kai kada paziuriu aisku.

nemegstu labai labai siaubiaku.... nes poto visur vaidenasi, negaliu uzmigti ir t.t.

nemegstu, bet kartais buna visai nieko dokumentiniu filmu. :flowers:

o siaip visa kita kaip ir ziuriu su malonumu :flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pavyzdzui susimatet kada kad melodramos tai tarsi pasamones atgarsis tai ko troksta sirdis, galbut truksta gyvenime, gal jausmu trukumas.??

na kaip pasakoi "ir tada jie gyveno ilagai ir laimingai"

 

As masciau kodel man patinka tokio tipazo fantastika, nes kasdienybe veda is proto, aplink viskas baisu, nesinori tokio pasaulio vaizdo, o ten uzsimirsti, isivaizduoji kad gali buti kitaip, fantazijos pasaulis juk ne butinai turi buti ziaurus, kartais verciantis susieti ji su realiu pasauliu. susizaveti.

 

o kodel vieni megsta realybe, kiti pasakas. bet kodel suaugusieji ziuri multiplikacinius filmukus, juk ten taip pat pasakos( turiu galvoi ne kokius ten drakonu kovos Z", o lape ir vilkas.

 

Man pavyzdzui visad kele sleikstuli teletabiai, atrode absurdiskas serialas vaikams, net ziurint mokomaja prasme, nesupratau ko jis moko vaikus???


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o pavyzdzui susimatet kada kad melodramos tai tarsi pasamones atgarsis tai ko troksta sirdis, galbut truksta gyvenime, gal jausmu trukumas.??

na kaip pasakoi "ir tada jie gyveno ilagai ir laimingai"

 

As masciau kodel man patinka tokio tipazo fantastika, nes kasdienybe veda is proto, aplink viskas baisu, nesinori tokio pasaulio vaizdo, o ten uzsimirsti, isivaizduoji kad gali buti kitaip, fantazijos pasaulis juk ne butinai turi buti ziaurus, kartais verciantis susieti ji su realiu pasauliu. susizaveti.

 

o kodel vieni megsta realybe, kiti pasakas. bet kodel suaugusieji ziuri multiplikacinius filmukus, juk ten taip pat pasakos( turiu galvoi ne kokius ten drakonu kovos Z", o lape ir vilkas.

 

Man pavyzdzui visad kele sleikstuli teletabiai, atrode absurdiskas serialas vaikams, net ziurint mokomaja prasme, nesupratau ko jis moko vaikus???

na nezinau, bet man melodramas patinka ziuret ne del laimingo gyvenimo,o tiesiog grazu ziuret i grazius aktorius.....grazius rubus,makiaza... vien del to...juk pradedama ziuret nauja seriala visada suprantu ir zinau kokia bus pabaiga :flowers:

multikus ziuret dievinu-jie apramina-butent jie iskelia mane is realybes-visada savo mazajai perku multikus-rusiskus, senus....

teletabius ir as nemegstu, bet mano mazoji dievina- pas mane rusisku vertimu, tai mazoji kartoja zodzius ir panasiai :flowers: bent tai gerai.

kaip jau minejau fantastikos nemegstu, bet kartais paziuriu- pvz.: transformeriai-man sis filmas labai net patinka. nemegstu matricas, ultravioleta....ir kazka panasaus....., visai nieko- dnevnoj i nocnoj dozor. ir dar yra keli kur visai idomu pasiziuret.. :flowers:

is tikruju kodel patinka ar nepatinka net negalvojau


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as vis galvoju, kad labai nemegstu melodramu, nes man paziurejus visada buna liudna, nors istorija buna laiminga ir grazi, bet man visvien liudna.

o fantastiniai mane zavi, nes tuomet pamirstu viska kas mane supa ir gyvenu kitur , kitam laike, kitam kune.

 

ar jus jaucetes panaisiai ir ar vengiate samoningai tam tikru filmu?

 

taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.