Pereiti prie turinio
etaruj

Vidutiniokai

Rekomenduojami pranešimai

Vidutiniokai

Užuot suvedę du patrauklius žmones ir padarę iš jų svajonių porą, nusprendėme 16 paprastų, niekuo neišsiskiriančių vyrų priversti kovoti dėl gražuolės palankumo. Mergina bus nustebinta pamačiusi vyriškos lyties atstovus, mat jie toli gražu neprimins vaikinų, puošiančių žurnalų viršelius – turintys antsvorio, nevalyvi, įnikę į televizorių ar mokslus“, – naująjį šou pristato „Vidutiniokų“ kūrybinė grupė.

 

Pagrindinė realybės šou dalyvaujanti mergina eis į pasimatymus su vidutiniokais, tačiau kartais žaidime pasirodys ir gražuoliai. Kiekvieno epizodo pabaigoje žavioji dama turės tam tikrą „Vidutiniokų“ skaičių išsiųsti namo. Šou pabaigoje gražuolė išsirinks vieną vienintelį, su kuriuo praleis romantiškas atostogas.

 

Kaip prie grožio procedūrų pripratusi mergina rinksis sau porą, ar privers nepatrauklius vyrus moters žavesys pasikeisti, kokie nuotykiai ir užduotys jų laukia?

Ar žiūrite?

......man labai patiko meginų reakcijos, kuomet pamato savo " svajonių vyrus".....ir nepatiko atėjusiu ten gražuoliukų užimtos super vyrų( veidmainingos) pozos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o per kur čia rodo, aš niekada nemačiau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o per kur čia rodo, aš niekada nemačiau

ir as nemaciau

 

Rodo per tv6 :rolleyes: kiti kanalai tokiu realybes sou nerodo...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu aš irgi visada, toks biškį kitoks realybės šou užtai ir pritraukė mano dėmesį. Man patinka :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi ziuriu, bet per TANGO kanala :blink:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tango tv ir yra tv6 :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai tango tv ir yra tv6 :blink:

gali but....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kada rodo?


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikės pažiūrėt ir man


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.